کارگران به دلیل برخوردهای غیراخلاقی محروم شده است/ برای دوره بعدی ریاست فدراسیون ثبت نام کردم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. ورزشی
کارگران به دلیل برخوردهای غیراخلاقی محروم شده است/ برای دوره بعدی ریاست فدراسیون ثبت نام کردم

کارگران به دلیل برخوردهای غیراخلاقی محروم شده است/ برای دوره بعدی ریاست فدراسیون ثبت نام کردم

برناخبرگزاری برنا |
مجید شایسته در گفتگو با خبرگزاری برنا:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید شایسته ریاست فدراسیون تنیس ایران طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص خبرهای پیرامون استعفای خود بیان کرد: این اخبار درست نیست، به دلیل این که زمان زیادی از دوران سرپرستی من گذشته است و منتظر هستیم وزیر ورزش هر چه سریع‌تر کارهای فدراسیون ما را در بحث انتخابات انجام دهد، طبیعی است که یک سری حرف‌ها پیش بیاید. در حال حاضر برای دوره بعدی ریاست فدراسیون ثبت نام کردم اما باید ببینیم شرایط چگونه است. چند ماهی است به همراه یکی از دوستانم ثبت نام کردیم و منتظر نظر وزارتخانه هستیم تا نظر نهایی را بدهند.

وی اظهار داشت: این اخبار از مصاحبه بازیکنی آمده است که طی چند وقت اخیر نه با فدراسیون ارتباط دارد و نه در مسابقات شرکت می‌کند، به تازگی هم در کمیته انضباطی به دلیل برخوردهای غیراخلاقی محروم شده است. از ابتدای سال تا به امروز بالای ۱۰۰ مسابقه در حوزه آقایان و بانوان برگزار شده است و این نشان دهنده پویایی ورزش تنیس در کشور است. کارگران در کمیته انضباطی به دلیل برخوردهای غیراخلاقی در مسابقات مختلفی که شرکت کرده با محرومیت مواجه شده است و بازیکن تیم ملی نیست. در دوره گذشته هم به دلیل حضور نامنظم از تیم ملی حذف شد، احمدوند هم گفت که دیگر حضور پیدا نمی‌کند ولی هنوز مذاکرات نهایی با او صورت نگرفته است.

خبری: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

شایسته عنوان کرد: وقتی که ما یک سال دیگر مسابقه داریم، اردوی تیم ملی بزرگسالان از الان برگزار نمی‌شود. زمانی که سرمربی تیم ملی نیاز به برگزاری اردو داشته باشد اعلام می‌کند و براساس اعلام سرمربی نفرات برگزیده برای مسابقه انتخابی معرفی می‌شوند که در رقابت‌ها شرکت کنند.

رییس فدراسیون تنیس در پایان گفت: تیم ملی ما به یک دسته پایین‌تر در آسیا سقوط کرده است اما باتوجه به برنامه جدید فدراسیون جهانی تا پایان شهریور ماه چگونگی برگزاری مسابقات تنیس تغییر خواهد کرد و سبک و روش جدید برگزاری اعلام می‌شود که براساس آن انشالله مشخص می‌شود تیم‌ها چه رده‌ای را برای بازی‌های ۲۰۲۰ خواهند داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها