عملیات اجرایی جاده پلدختر-خرم‌آباد به زودی آغاز می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اقتصادی
عملیات اجرایی جاده پلدختر-خرم‌آباد به زودی آغاز می‌شود

عملیات اجرایی جاده پلدختر-خرم‌آباد به زودی آغاز می‌شود

ایسناخبرگزاری ایسنا |
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: عملیات اجرایی جاده پلدختر-خرم‌آباد به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، گودرز امیری در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: کلیه اخبار رصد می‌شود و آنچه که مطالبه مردم است پیگیری و انجام خواهد شد.

وی با اشاره به تعطیل شدن روکش آسفالت جاده پلدختر، افزود: در رسانه دیده شده که از نامناسب بودن آن نقد شده که راهداری بر روی این موضوع حساس شدند که مجدد خاک را به آزمایشگاه دادند که جواب آن خوب بوده و جوابگو است.

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: عملیات روکش آسفالت آن از دو روز دیگر آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به احداث جاده پلدختر-خرم‌آباد خاطرنشان کرد: فاز اول یک گیر اداری داشت که مجوز آن صادر شده که به زودی عملیات آن نیز آغاز خواهد شد.

امیری اضافه کرد: برای سرمایه‌گذاری در چاپخانه تسهیلات مختلفی وجود دارد که آمادگی داریم که این مهم را پیگیری و معرفی کنیم.

وی با اشاره به برج امید، بیان کرد: در سال ۹۷ اعتبار ۱۰ میلیارد تومان به آن اختصاص یافت که امید می‌رود در سال ۹۸ نیز اعتبار خوبی به آن تخصیص یابد.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: اولویت ساختمان در حال بررسی است که پیمانکار بعدی نیز انتخاب تا عملیات اجرایی آن به زودی آغاز شود.

در وبسایت خبری بخوانید: بروز ترین اخبار اقتصادی و بازرگانی از سراسر وب

امیری با اشاره به پارسیلون، اظهارکرد: مشکلی که وجود داشت این بود که بانک مرکزی سرمایه‌گذار بانک‌ها را ممنوع کرده بود که با پیگیری‌های لازم مجوز آن گرفته شد و منجر به این شد که هیات مدیره جدید تشکیل شود.

وی تصریح کرد: برای انتقال سهام مشکل قضایی وجود داشت که در حال رفع این مشکل هستند و به موازات این کار مشاور انتخاب شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: مشکلات شهرداری‌ها نیز در حال بررسی است و با متخلفین برخورد خواهد شد.

وی اضافه کرد: تا سال ۹۶، ۱۱۰پروژه اقتصادی توسط بانک‌ها تملک شده بود که ظرف دو سال گذشته ۴ پروژه به مبلغ ۸ میلیارد تومان تملک شده است که پروژه‌های پیش پا افتاده‌ای بودند.

معاون استاندار بیان کرد: از ۴۷ واحد اقتصادی احیا شده ۱۸ مورد به سرمایه‌گذار داده شده است.

امیری گفت: ۶۷ پروژه که با ظرفیت کم کار می‌کردند به ظرفیت بالا رسیده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداران مسیح علینژاد این کلیپ را نبییند

پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
پس از چند سال از جار و جنجال‌های مسیح علینژاد در قالب کمپین چهارشنبه‌های سفید و آزادی‌های یواشکی، لیست پروژه‌های وی در قالب قرارداد با دولت آمریکا برای به راه انداختن کمپین‌ها افشا شد. مشخص شد که او برای همین پروژه‌ها صدها هزار دلار دریافت کرده و در صورت ادامه جنجال در جامعه ایرانی به ویژه در میان زنان و دختران و همچنین درگیری آنها با یکدیگر، صفرهای قراداد مسیح بیشتر می‌شوند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از اسپوتنیک، ملانیا ترامپ در توییتر عکس خود را در مراسم یادبود ۱۱ سپتامبر منتشر کرد. او همراه دونالد ترامپ در این عکس دیده می‌شود. ملانیا ترامپ زیر عکس نوشت: «ما همیشه ۱۱ سپتامبر را به یاد خواهیم داشت». آنچه توجه کاربران را بخود جلب، برش پشت پالتوی ملانیا ترامپ است که شبیه یکی از برج هاست. انتقاد کاربران بر سر بانوی اول آمریکا جاری شد: «واقعا هم آن دکمه شبیه هواپیمایی است که با برج تصادم کرد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اشرف عید، این کارگر لوله‌کش فرانسوی می‌گوید که محافظان این شاهزاده او را کتک زدند و محبوس کردند و او را مجبور کردند که پای شاهزاده را ببوسد. شاهزاده بنت سلمان که حکم جلب او صادر شده و تحت پیگرد بین‌المللی قرار گرفته در جلسه دادگاه امروز حضور نداشت. پس از جلسه دادگاه، وکیل فرانسوی حصه بنت سلمان گفت که ادعاهای کارگر لوله‌کش «تخیلی» بوده است و آنها به رای دادگاه اعتراض خواهند کرد. این لوله کش می‌گوید که چند ساعت به او اجازه ندادند که این خانه را ترک کند و او را مجبور کردند که پای حصه را ببوسد. شاهزاده حصه کیست؟ بر اساس آنچه که در رسانه‌های عربستان منتشر شده است، شاهزاده حصه به دلیل کارهای نیکوکارانه و همچنین تلاش برای حقوق زنان مشهور است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خودروبانک؛ در طرح فروش نقدی گروه خودروسازی سایپا ۲ خودروی تیبا صندوقدار با رینگ‌های فولادی و آلومینیومی و همچنین خودروی کیا سراتو ۲۰۰۰ در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که قیمت تعیین شده برای فروش آنان به شرح زیر خواهد بود. - تیبا صندوقدار با رینگ‌های فولادی: قیمت فروش نقدی ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان- تیبا صندوقدار با رینگ‌های آلومینیومی: قیمت فروش نقدی ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان- کیا سراتو ۲۰۰۰: قیمت فروش نقدی ۲۹۵ میلیون تومانعلاوه بر این، گروه خودروسازی سایپا طرح فروش اعتباری هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است که شامل خودروی «سایپا ۱۵۱» و همچنین خودروی «تیبا صندوقدار» با دو رینگ فولادی و آلومینیومی می‌شود که جزییات فروش آنان با شرایط بازپرداخت یکسان ۳ چک چهارماهه به شرح زیر خواهد بود: - تیبا صندوقدار با رینگ‌های فولادی: قیمت ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان/ مبلغ تسهیلات ۵ میلیون تومان- تیبا صندوقدار با رینگ‌های آلومینیومی: قیمت ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان/ مبلغ تسهیلات ۵ میلیون تومان- سایپا ۱۵۱: قیمت ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان/ مبلغ تسهیلات ۴ میلیون تومان
الفالف1 روز قبل
وی با اشاره به اینکه مردم از عملکرد خودروسازان ناراضی هستند، گفت: تکمیل خودروهای کف پارکینگ، افزایش تیراژ تولید، افزایش عمق ساخت داخل و فروش اموال مازاد باید از محورهای اصلی ایران‌خودرو به شمار آید. مبنا بر این است که اموال و املاک غیرتولیدی هرچه سریع‌تر واگذار شود؛ این سیاستی است که مطلقا برای اجرای آن کوتاه نمی‌آییم. به اعتقاد فعالان صنعت خودرو در خوشبینانه‌ترین حالت اگر مدیرعامل جدید این شرکت بتواند ۲ هزار میلیارد تومان منابع دریافت کند می‌تواند بر روی پلتفرمهای فعلی یک فیس لیفت جدید تولید و راهی بازار کرد. اما این موضوع خود ابهامات زیادی دارد چراکه اگر چنین مبلغی در کار باشد باید نخست بدهی شرکت به قطعه سازان پرداخت و سپس منابع به سمت تولید محصول جدید هدایت شود. به نظر می‌رسد با وضعیت فعلی این شرکت وعده وزیر صنعت به مردم در ارائه ۳ محصول جدید آنهم در ۶ ماهه پایانی سال امر قابل اجرایی نباشد و شرکت در گام نخست باید تعهدات معوق خود را به مشتریان و قطعه سازان را اجرایی کند.
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو گفتگو، حسینعلی حاجی دلیگانی در مورد حذف دهک‌های پر درآمد از دریافت یارانه توسط دولت، اظهار داشت: باید منتظر ماند و دید دولت در این زمینه چگونه عمل می‌کند. حقیقت آن است، حذف دهک‌های بالای جامعه خیلی کار سختی نیست. وی به مشکلاتی که در زمینه دریافت یارانه توسط قشرهای مختلف جامعه وجود دارد اشاره کرد و افزود: در سه سال گذشته یارانه برخی از افراد قطع شده است در حالی که آنها مستحق دریافت یارانه بودند. همچنین یارانه فرزندانی که تازه متولد شده‌اند نیز برقرار نشده است و یا برخی از جوانانی که ازدواج کرده‌اند و یارانه را از پدر و مادرشان جدا کردند نیز قطع شده است. وی افزود: به نظر می‌رسد علاوه بر ضرورت حذف یارانه افراد پردرآمد جامعه، دولت باید یارانه پنهان را نیز مدیریت کند و اگر این یارانه به درستی توزیع شود، می‌توان بسیاری از مشکلات کشور را برطرف کرد و امکان کاهش فاصله فقیر و غنی در این صورت وجود خواهد داشت، زیرا افراد غنی بیش از افراد نیازمند از این یارانه استفاده می‌کنند که این موضوع ناعادلانه است.

نظرها

اخبار بیشتر