استاندار قزوین: ۹۲۸ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
استاندار قزوین: ۹۲۸ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار قزوین: ۹۲۸ پروژه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
استاندار قزوین گفت: ۹۲۸ پروژه با ۶ هزار و ۷۴۵ میلیون تومان اعتبار در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، عبدالمحمد زاهدی صبح امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان قزوین با اشاره به پروژه‌های هفته دولت امسال قزوین گفت: با بهره‌برداری از این تعداد پروژه اشتغال مستقیم ۳ هزار و ۵۵۵ شغل و غیر مستقیم ۶ هزار و ۲۴۴ در استان قزوین تامین می‌شود.

استاندار قزوین گفت: در پروژه‌های افتتاحیه در بخش دروستایی و فعالیت‌های دهیاری‌های استان قزوین بیش از ۲۳۷ پروژه داشتیم که با حدود ۴۷ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

زاهدی خاطرنشان کرد: شهرداری‌های ما نیز علی رغم همه مشکلاتی که در طی سالیان گذشته در استان قزوین داشتند و با کاهش جدی درآمدهایشان در استان قزوین ۱۲ پروژه با اعتبار ۶۱ میلیارد تومان را اجرایی و در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رساند.

وی تصریح کرد: در حوزه امور زیربنایی و عمرانی بیش از ۷۹۷ پروژه در هفته دولت امسال در قزوین به بهره برداری می‌رسد که برای اجرای این پروژه‌ها ۲ هزار و ۲۴۲ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

استاندار قزوین گفت: در حوزه امور اقتصادی مجموعا در استان ۹۱ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۷۸۱ میلیارد تومان قابل بهره‌برداری است.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

زاهدی همچنین از اجرای پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی در استان خبر داد و اظهار داشت: در این بخش نیز ۴۰ پروژه با ۷۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیران با زبان تریبون با یکدیگر صحبت نکنند

منوچهر حبیبی سرپرست معاون استاندار قزوین نیز در بخش دیگری از این نشست خبری با اشاره به سالروز شهادت شهید رجایی، فرزند رشید استان قزوین افزود: مهم‌ترین فعالیت سیاسی پیش رو در کشور انتخابات است که کمیته‌های مسئول راه اندازی شدند و تحرکات کاندیداها به شدت زیر ذره بین است.

وی بیان کرد: در حوزه دخالت مدیران در انتخابات با شدت در حال پیگیری هستیم و اجازه نمی‌دهیم رای مردم جا به جا شود.

معاون استاندار قزوین گفت: سال گذشته ۱۹ هزار نفر برای شرکت در پیاده روی اربعین ثبت نام کردند و پیش بینی می‌کنیم این رقم تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند و باید برای این زمینه برنامه‌ریزی‌های مناسب انجام شود.

حبیبی خاطرنشان کرد: مدیران باید همراه و همکار باشند و حق ندارند از طریق تریبون‌ها با یکدیگر مجادله کنند و این تذکر از سوی استاندار به مدیران داده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداران مسیح علینژاد این کلیپ را نبییند

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پس از چند سال از جار و جنجال‌های مسیح علینژاد در قالب کمپین چهارشنبه‌های سفید و آزادی‌های یواشکی، لیست پروژه‌های وی در قالب قرارداد با دولت آمریکا برای به راه انداختن کمپین‌ها افشا شد. مشخص شد که او برای همین پروژه‌ها صدها هزار دلار دریافت کرده و در صورت ادامه جنجال در جامعه ایرانی به ویژه در میان زنان و دختران و همچنین درگیری آنها با یکدیگر، صفرهای قراداد مسیح بیشتر می‌شوند.

(ویدئو) کشف یک تن پول نقد در کف یک کامیون!

فراروفرارو23 ساعت قبل

فیلم | سردار سلیمانی: امروز انصارلله یمن هم به امام حسین اقتدا می‌کند!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در میان آثار بسیار قدیمی و با ارزش استان کرمان، ارگ با شکوه و با صلابتی در میان کویر سربرافراشته است. این بنا که از خشت ساخته شده، در جنوب غربی شهر راین کنونی قرار گرفته و تا حدودی به ارگ تاریخی بم شبیه است. ارگ راین با مساحتی بیش از بیست و دو هزار مترمربع، دومین بنای خشتی بزرگ جهان بشمار می‌آید و هرساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است.

ریشه جنجال «دختر آبی» کجاست؟ / چگونه اصلاح‌طلبان، پیاده نظام اندیشکده صهیونیستی توانا شدند؟ +تصاویر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
هفته‌ای نیست که به واسطه جریان‌سازی هماهنگ با خارج از کشور، حول یک مساله اجتماعی یا سیاسی، شاهد التهاب آفرینی‌های چند روزه نباشیم. این در حالی بود که خبر محکومیت او به ۶ ماه حبس و عنوان اصلی اتهامی آن مرحومه از اساس دروغ بود. اما به نظر می‌رسد که ماجراهایی از سنخ «دختر آبی» و ملتهب کردن فضای روانی جامعه، صرفا یک نوع سوءاستفاده ساده از یک رویداد اجتماعی نیست. اصولا انقلاب سال ۲۰۱۱ تونس موسوم به «انقلاب یاس»، یکی از الگوهای ذهنی سران فتنه موسوم به «جنبش سبز» و حامیان متنفذ آن بود. راستی؛ چرا تصور می‌شود حضور زنان در ورزشگاه‌ها مخالف ارزش‌های دینی است؟ چرا منکر است؟ و چرا از منظر متولیان دین از منکراتی چون دروغ و دزدی و رشوه بزرگتر است؟ فرق حضور زنان در ورزشگاه‌ها با حضور آن‌ها در خیابان‌ها و پارک‌ها چیست؟ احتمالا خواهند گفت، شرایط اضطرار است و مصداق اکل‌میته است.

آبگیری سد ایلیسو در ترکیه با وجود مخالفت ایران +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستا خبری» در جدیدترین پست خود درباره آبگیری سد ایلیسو در ترکیه با وجود مخالفت ایران نوشت: با وجود اعتراض ایران و عراق، آبگیری سد ایلیسو در ترکیه بر روی رودخانه‌ دجله آغاز شده است. خشک شدن تالاب هورالعظیم ایران یکی دیگر از تبعات آبگیری ایلیسو است. دولت ترکیه بدون جلب توافق با ایران و عراق این سد را ساخته است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلودمرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اشرف عید، این کارگر لوله‌کش فرانسوی می‌گوید که محافظان این شاهزاده او را کتک زدند و محبوس کردند و او را مجبور کردند که پای شاهزاده را ببوسد. شاهزاده بنت سلمان که حکم جلب او صادر شده و تحت پیگرد بین‌المللی قرار گرفته در جلسه دادگاه امروز حضور نداشت. پس از جلسه دادگاه، وکیل فرانسوی حصه بنت سلمان گفت که ادعاهای کارگر لوله‌کش «تخیلی» بوده است و آنها به رای دادگاه اعتراض خواهند کرد. این لوله کش می‌گوید که چند ساعت به او اجازه ندادند که این خانه را ترک کند و او را مجبور کردند که پای حصه را ببوسد. شاهزاده حصه کیست؟ بر اساس آنچه که در رسانه‌های عربستان منتشر شده است، شاهزاده حصه به دلیل کارهای نیکوکارانه و همچنین تلاش برای حقوق زنان مشهور است.

نظرها

اخبار بیشتر