دریافت ۶۰ میلیارد تومان برای تأسیس خوابگاه دانشجویی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
دریافت ۶۰ میلیارد تومان برای تأسیس خوابگاه دانشجویی

دریافت ۶۰ میلیارد تومان برای تأسیس خوابگاه دانشجویی

فارسخبرگزاری فارس |
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای با بیان اینکه 50 نقطه را برای احداث خوابگاه شناسایی کرده‌ایم، گفت: امسال با دریافت اعتباری بیش از 60 میلیارد تومان از درآمدهای اختصاصی دانشگاه 10 خوابگاه دانشجویی راه اندازی می کنیم.

رضا مهدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه این دانشگاه تا کنون نزدیک به ۱۰ خوابگاه را کلنگ زنی کرده است گفت: در حال حاضر این دانشگاه برای ۱۵ هزار دانشجو نیازمند تأمین خوابگاه است که در این رابطه ۵۰ نقطه را در سراسر در استان‌های مختلف شناسایی کرده واکنون خوابگاه‌های در حال احداث این دانشگاه خوشبختانه بین ۱۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

* دریافت ۶۰ میلیارد تومان از درآمدهای اختصاصی دانشگاه

وی افزود: امسال یکی از برنامه‌های مهم این دانشگاه تأسیس ۱۰ خوابگاه دانشجویی است که برای تکمیل و راه اندازی آنها مجوز نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان بودجه را از درآمدهای اختصاصی دانشگاه گرفته‌ایم.

دریافت ۶۰ میلیارد تومان برای تأسیس خوابگاه دانشجویی - 4

* باید خوابگاه ۲۰۰ نفره راه اندازی کنیم

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

مهدی تصریح کرد: بیش از ۱۰ هزار دانشجو این دانشگاه اکنون در خوابگاه‌های خود گردان و استیجاری اسکان دارند که باید در این رابطه برای ساماندهی و بهبود وضعیت دانشجویان خوابگاه‌های ۲۰۰ نفره راه اندازی کنیم.

* ۳۲ هزار دانشجوی این دانشگاه درخوابگاه اسکان دارند

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: از ۳۲ هزار دانشجوی این دانشگاه که درخوابگاه اسکان دارند نزدیک به ۱۵ هزار نفر از آنها را بانوان تشکیل می‌دهند و حدود ۱۷ هزار نفر دیگر پسران هستند.

* دانشگاه نیازمند اعتبار قابل توجهی از سوی دولت است

وی ادامه داد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای ارتقاء رتبه و سطح کیفی خوابگاه‌های خود نیازمند اعتبار قابل توجهی از سوی دولت است چراکه در حال حاضر تعداد زیادی از خوابگاه‌های دانشگاه دارای ۴ هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

استفاده از نویگیشن ایرانی در جراحی ستون فقرات

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
رکنارکنا20 ساعت قبل
مهران مدیری کارگردان این سریال، مصطفی احمدی تهیه‌کننده، امیر برادران نویسنده و پیمان قاسم‌خانی طراح و سرپرست نویسندگان این سریال بودند. فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، نیما شعبان‌نژاد، محمد بحرانی، عزت‌الله مهرآوران، شیلا خداداد و سیما تیرانداز به همراه مهران مدیری در سریال هیولا به ایفای نقش پرداختند. اما یکی از نکات جالب توجه در این مجموعه، بازی محسن قاضی مرادی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون بود. همسر محسن قاضی مرادی عنوان کرد: در طول ضبط، آقای مدیری تا جایی که امکان داشت با احترام با ما برخورد کردند، اما متأسفانه عوامل سازنده فیلم شرایطی را فراهم نکردند که وضعیت محسن، من و خود او را اذیت نکند. وی افزود: این روزها کسانی که مرا می‌بینند از لطف سازندگان «هیولا» به محسن قاضی مرادی می‌گویند و این که نقش‌آفرینی او در این سریال پربیننده، یک خاطره ماندگار خواهد بود.

دیدار علی عسکری با خانواده شهید حججی

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

واکسیناسیون

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
مهناز جان قصد جواب نداشتم ولی پگاه گفت این پیغام رو بهت بدم، اول اینکه این مصاحبه برای دو سال و اندی پیش است، پس نه به ممنوع‌الخروجی من ربط دارد و نه به خاطر عافیت طلبی است و به غلط این شائبه را جا نیندازید که پگاه عافیت طلب یا به هر طریقی به دنبال رفع ممنوع‌الخروجی بود.

نظرها

اخبار بیشتر