تعبیر با هنر از پوری‌حسینی؛ آدم عاقل و چیز فهمی بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. جام نیوز
  4. اقتصادی
تعبیر با هنر از پوری‌حسینی؛ آدم عاقل و چیز فهمی بود

تعبیر با هنر از پوری‌حسینی؛ آدم عاقل و چیز فهمی بود

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز |
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه فردی که می‌خواهد شرکت‌های دولتی را واگذار کند باید هم دست‌پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد، گفت: پوری‌حسینی آدم عاقل و چیزفهمی بود.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، محمدرضا باهنر در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین که عصر دیروز در محل این تشکل برگزار شد، با اشاره به خبرهایی که در هفته‌های اخیر در خصوص مبارزه با فساد منتشر شده است، اظهار داشت: مبارزه با فساد و رانت خواری جزء اصول اساسی کشور است اما در ادبیات اقتصاد سیاسی کشور هم حیف داریم و هم میل ولی جریانات سیاسی به میل‌ها توجه می‌کنند ولی به حیف‌ها توجه نمی‌کنند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: مثلا سالی ۱۰۰ میلیارد دلار انرژی را بی ربط مصرف می‌کنیم که تبدیل به رفاه، ثروت و توسعه نمی‌شود. اما رئیس سازمان خصوصی سازی را می‌گیرند بعد می‌روند سراغ اینکه ببینند چه شده است؟

وی گفت: دولت دوازدهم اراده کرده که بانکها بنگاهداری نکنند؛ رهبر معظم انقلاب تاکید کرده است که نیروهای مسلح وارد فعالیت‌های اقتصادی نشوند؛ رئیس جمهور می‌گوید شرکت‌های زیرمجموعه شستا باید واگذار شوند؛ اما در این شرایط کدام آدم بی عقلی است که این شرکت‌ها را بخرد یا کدام آدم جرأتمندی هست که آنها را واگذار کند؟

در سایت خبری بخوانید: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

باهنر تصریح کرد: کسی که می‌خواهد در میدان اقتصاد بجنگد هم باید چشم پاک باشد، هم دست پاک باشد و هم اختیارات داشته باشد. پوری حسینی آدم عاقل و چیزفهمی بود. یا این نماینده‌های مجلس که گرفته‌اند و من در جریان جزئیات آنها نیستم؛ آیا فردی که بنگاه‌ها را واگذار کرده باید تا آخر عمر به دادگاه برود؟

تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سامانه جامع انبارها بعد از شش سال

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برای تامین به موقع کالا در بازار باید اطلاعات کالا‌ها در انبار‌ها و همچنین ورود و خروج آن‌ها بصورت برخط در دسترسی باشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما برای تامین به موقع کالا در بازار باید اطلاعات کالا‌ها در انبار‌ها و همچنین ورود و خروج آن‌ها بصورت برخط در دسترسی باشد. سامانه جامع انبار‌ها برای دستیابی به همین هدف آغاز به کار کرد. امروز هم ما از پانصدهزار انبار ثبت شده اطلاعات تنها هشت هزار انبار بصورت برخط در دسترس است.

رهبر معظم انقلاب: نمی‌گویم باب گفت‌وگو و مراوده را ببندید +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

روایت شاهدان از برق گرفتگی کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل

فیلم | بازدید دادستان تهران از انبار خودروهای دپو شده در بزرگراه فتح

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
اکثرا برای دیدن بارگاه مقدس امام رضا به مشهد یا خراسان سفر کرده‌ایم اما کمتر کسی به خاطر تاریخ یک شهر، آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کند! امروز شما را به بیرجند، شهری در استان خراسان جنوبی با جاذبه‌های تاریخی زیبای می‌بریم. شهری که زیبایی‌های بی‌نظیرش را نباید از دست داد و تا هوا سرد نشده، بهتر است بار سفرتان را به آنجا ببندید‍! در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید، چراکه قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین عمارت‌های تاریخی ایران در این منطقه آشنا کنیم.

رهبر معظم انقلاب: تا آمریکا توبه نکند، هیچ مذاکره‌ای اتفاق نمی‌افتد +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

عکس/ اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری

23+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر