بشیر حسینی داور عصر جدید با عشق میهمان بدلش شد +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

بشیر حسینی داور عصر جدید با عشق میهمان بدلش شد +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: سید بشیر حسینی داور برنامه محبوب و پربیننده تلویزیونی «عصر جدید» در کنار بدل خود قرار گرفت.

حجم ویدیو: 5.89M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۵۵

به گزارش رکنا، پس از پایان پخش مسابقه استعدادیابی «عصر جدید»، ویدئویی از دیدار سید بشیر حسینی داور این برنامه محبوب و پرمخاطب تلویزیونی با بدلش در فضای مجازی منتشر شده است. این ویدئو مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

در این ویدئو ابراهیم شفیعی بدل سید بشیر حسینی در برنامه ناخونک، با گریم جالب خود که بی‌نهایت شبیه به این داور عصر جدید است، در کنار حسینی قرار گرفته و به شوخی، صدای او را تقلید می‌کند.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

در ادامه سید بشیر حسینی در واکنش به این برخورد بدلش با شوخی و خنده می‌‌گوید که «من به اصل خودم برگشتم، تازه دارم می‌فهمم که من تقلبی بودم و اصل ایشونه».برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
سلام رضاجانمامروز روز تولد توست و من خدارو شاکرم برای خلقت نازنینی چون تو که قلبی سرشار از عشق و محبت داشتی و من سعادت زندگی با تو را داشتم تویی که همیشه الگوی زندگی من بودی و همیشه ازت آموختم. چقدر در این روزهای سخت بیماریم نه تنها به عنوان همسر بلکه بعنوان یکی از شاگردانت به وجود پر مهرت احتیاج دارم. این روزها شاهد بزرگداشت‌ها و تندیس هایی به مناسبت‌های مختلف برای خیلی از هنرمندان هستیم و فقط جای تو خالیست هیچکدامشان حتی اسم رضا ژیان را به زبان نمی‌آورند انگار اصلا تو وجود نداشتی برایشان. ولی این را بدان که مردم همیشه به یادت هستند و هیچکس نمیتواند اسم استاد رضاژیان را از ذهن مردم پاک کند. تا همیشه نامت زنده بزرگ مردعشق بورزیم تا همیشه
پارس نیوزپارس نیوز8 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر