ویدیو؛ تیزر میلان پرشین برای شروع فصل جدید سری آ (۲۰۱۹/۲۰)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی

ویدیو؛ تیزر میلان پرشین برای شروع فصل جدید سری آ (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریخبرگزاری طرفداری |

طرفداری-کانون هواداران ایرانی میلان، تیزری را برای فصل جدید سری آ آماده کرده است که می‌توانید مشاهده نمایید.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فوتبالیفوتبالی16 ساعت قبل
وب سایت رسمی فوتبالی - اخراج فرشید اسماعیلی و محرومیت او برای حضور در دربی سوژه پرسپولیسی‌ها شد. به گزارش فوتبالی، پرسپولیسی‌ها که همزمان با برگزاری بازی نفت مسجد سلیمان و استقلال در اردوی خود در هتل اوین بودند دقایقی از بازی حریف هفته چهارم خود را به تماشا نشستند. در این میان سرخپوشان در خصوص دریافت ۲ کارت زرد اسماعیلی و محرومیت او در دربی صحبت می‌کردند. این اتفاق هشداری برای پرسپولیسی‌ها بود که در برابر نفت آبادان حواسشان را جمع کنند تا مثل استقلال و اسماعیلی غافلگیر نشوند.

اخراج برانکو با پرتاب بطری و سنگ!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- هواداران عصبانی الاهلی عربستان پس از شکست خانگی تیمشان مقابل الوحده برانکو ایوانکوویچ را بطری و سنگ هدف قرار دادند. به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، هواداران عصبانی الاهلی عربستان پس از شکست خانگی تیمشان مقابل الوحده برانکو ایوانکوویچ را بطری و سنگ هدف قرار دادند. در حالی که برانکو در نشست خبری بعد از بازی شرکت می‌کرد به یک‌باره خبر اخراج او از تلویزیون عربستان پخش شد تا این مربی شوکه شود. برانکو در واکنش به اخراجش گفت: چیزی نمی‌دانم؛ کسی به من خبر نداده است. اجازه بدهید که ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در دقیقه ۸۵ دیدار ماشین‌سازی و شهر خودرو یک صحنه جنجالی اتفاق افتاد که تبریزی‌ها اعتقاد داشتند آن برخورد پنالتی بوده است؛ در این صحنه شاهین ثاقبی در چند قدمی خط دروازه شهرخودرو پا به توپ می‌شود که اکبر صادقی از پشت تعادل او را برهم می‌زند. سید محمد علوی، مدیر تیم ماشین‌سازی تبریز پس از پایان این دیدار گفت: من واقعا نمی‌دانم این داورها چگونه چنین صحنه‌های آشکار را نمی‌بینند؛ بعد از ۵۰-۴۰ سالی که در این فوتبال بوده‌ام، تازه متوجه می‌شوم که معنای پنالتی چیز دیگری است و یا شاید برای تیم ما فرق کرده است؛ و یا داور بازی منتظر رباط صلیبی و یا قطع نخاع بود که این خطا را ببیند؟ مدیر تیم ماشین‌سازی ادامه داد: واقعا برای این فوتبال متاسفم که به خاطر اشتباهات یک فرد زحمات شبانه روزی یک مجموعه بر باد می‌رود و کسی هم عین خیالش نیست و صدای اعتراض ما هم که هیچگاه شنیده نمی‌شود و یا شاید برای این فریادرسی داشته باشیم، باید تیم پایتخت باشیم. علوی درمورد این دیدار عنوان کرد: من از رسول خطیبی و کادر فنی‌اش و از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم که واقعا یک فوتبال خوب و منسجمی را ارائه دادند. حق آنها در این دیدار برد بود و ناراحتی ما نه به خاطر باخت، بلکه بخاطر ناعدالتی در این دیدار بود.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.

گلزنی پسر زیدان روی پاس مهرداد محمدی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، اگر بگوییم علیرض فغانی شناخته شده‌ترین چهره فوتبال ایران در دنیا به شمار می‌رود، گزافه گویی نکرده‌ایم. با لیگ ایران قضاوتش را شروع کرد و حالا به نظر نمی‌رسد، پایانش هم با فوتبال ایران باشد. تا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و اوج درخشش فغانی برسیم، او در نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها هم قضاوت کرد. در واقع روزهای بعد از جام جهانی زیاد برای فغانی خوب پیش نرفتند. من هم دوست ندارم، قیافه خیلی از آدم‌ها در فوتبال ایران را ببینم.

نظرها

اخبار بیشتر