آغاز عملیات بزرگترین پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب روستایی کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی
آغاز عملیات بزرگترین پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب روستایی کشور

آغاز عملیات بزرگترین پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب روستایی کشور

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان از اجرای بزرگترین تاسیسات فاضلاب در روستاهای شهرستان فلاورجان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، هاشم امینی با بیان اینکه در آستانه هفته دولت و با تاکید مدیریت استان اصفهان در شرایط خاص اقتصادی کشور پروژه‌ها به نحوه احسن به مردم معرفی می‌شوند تا نشاط و امید به مردم هدیه شود، اظهار داشت: برای اولین بار در کشور با اعتباری بالغ بر ۹۱ میلیارد تومان ایجاد  تاسیسات شبکه فاضلاب در روستاهای فلاورجان عملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه ما باید بار اجرای پروره‌های فاضلاب را در قالب تبصره ١٩ و ورود بخش خصوصی از دوش دولت کم کنیم، بیان داشت: این طرح در حال حاضر جمعیتی بالغ بر ۱۶ هزار نفر را شامل میشود و برای افق طرح در سال ۱۴۲۰ پیش بینی شده جمعیتی بیش از ۲۱۴۵۰ نفر تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار گیرند.

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان بیان داشت: در این طرح ۹۳ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب با سرمایه گذاری ۹۱۰ میلیارد تومانی شرکت ذوب آهن اصفهان به روش بیع متقابل عملیاتی شده است که بدنبال اجرای این طرح در طی ۲۰ سال، ۴۶ میلیون مترمکعب پساب از سوی شرکت آب و فاضلاب در اختیار ذوب آهن اصفهان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در استان اصفهان١٢ پروژه سرمایه گذاری به روش بیع متقابل در حوزه فاضلاب با ۱۱۰۸ میلیارد تومان در حال اجراست، گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان قرارداد الحاقیه با اعتباری ٩١ میلیارد تومان به قرارداد ۲۱۰ میلیارد تومانی پیرامون اجرای تاسیسات فاضلاب شهرهای ایمانشهر و فولاد شهر را منعقد نمود تا طی ۲۶ ماه عملیات اجرایی تاسیسات فاضلاب این شهرها عملیاتی شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

امینی بیان داشت: با عقد قرارداد بیع متقابل با فولاد مبارکه و ذوب آهن بار هزینه های اجرای شبکه. فاضلاب از دوش دولت برداشته شده است چرا که  از سال ٧٣ تا ٩٢ در حدود ٧٠ کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرستان مبارکه اجرا شدهاست در حالیکه از سال ۹٣ و طی چهار سال درقراردادی با شرکت فولاد مبارکه ٣٣٤ کیلومتر شبکه فاضلاب را دراین شهرستان اجرا کرده‌ایم.

در ادامه معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در مراسم آغاز عملیات بزرگترین پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب روستایی کشور در شهرستان فلاورجان بیان داشت: دولت منابع کافی برای اجرای طرح های  فاضلاب ندارد، به همین منظور از توانمندی بخش خصوصی استفاده می نمائیم.

مسعود خشایی گفت: طی ١٥ سال گذشته ضریب پوشش فاضلاب کشور از ٥٠ درصد عبور کرده و با توجه به هدفگذاری آن ضرورت پروژه‌های فاضلاب در حوزه بهداشت و محیط زیست احساس می‌شود.

وی ادامه داد: در کشور ٣٢ طرح فاضلاب به روش بیع متقابل و با برنامه ریزی  به ارزش هفت هزار میلیارد تومان در حال اجراست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/درخشش رضا قوچان نژاد با چهار گل در لیگ هلند

الفالف1 روز قبل
فیلم/درخشش رضا قوچان نژاد با چهار گل در لیگ هلندگروه ورزشی الف، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۹:۰۶ ۳۹۸۰۶۲۴۱۹۴در روز پیروزی پر گل زوله در برابر والویک رضا قوچانژاد توانست ۴ گل به ثمر برساند. زووله این بازی را ۶ بر ۲ پیروز شد.

آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایران

الفالف1 روز قبل
آخرین صحبت‌های علیرضا فغانی قبل ترک ایرانگروه ویدئو الف، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹ ۳۹۸۰۶۲۴۱۳۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارعلیرضا فغانی داور بین المللی کشورمان بامداد ۲۴ شهریور ماه ایران را به مقصد استرالیا ترک کرد. او تصمیم دارد در لیگ استرالیا قضاوت کند و در بازی‌های بین المللی نماینده کشورمان باشد. در این فیلم آخرین حرف‌های او را در خاک ایران می‌بینید.

اخراج برانکو با پرتاب بطری و سنگ!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- هواداران عصبانی الاهلی عربستان پس از شکست خانگی تیمشان مقابل الوحده برانکو ایوانکوویچ را بطری و سنگ هدف قرار دادند. به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، هواداران عصبانی الاهلی عربستان پس از شکست خانگی تیمشان مقابل الوحده برانکو ایوانکوویچ را بطری و سنگ هدف قرار دادند. در حالی که برانکو در نشست خبری بعد از بازی شرکت می‌کرد به یک‌باره خبر اخراج او از تلویزیون عربستان پخش شد تا این مربی شوکه شود. برانکو در واکنش به اخراجش گفت: چیزی نمی‌دانم؛ کسی به من خبر نداده است. اجازه بدهید که ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

گلزنی پسر زیدان روی پاس مهرداد محمدی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

فیلم/ جنجال و درگیری پشت در رختکن استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل
بعد از پایان دیدار تیم‌های نفت و استقلال هواداری که فرزندش را به داخل رختکن آبی پوشان راه نداده بودند به شدت عصبانی شد و حتی با تعدادی از عوامل تیم استقلال درگیر شد.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.

نظرها

اخبار بیشتر