به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه

به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی مجاور غزه

مهرخبرگزاری مهر |
رسانه های رژیم صهیونیستی یکشنبه شب از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک های صهیونیست نشین مجاور نوار غزه خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی یکشنبه شب از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیست نشین مجاور نوار غزه خبر دادند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فلسطینی‌ها یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی را منهدم کردند + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ساعت قبل

(ویدئو) کشف یک تن پول نقد در کف یک کامیون!

فراروفرارو21 ساعت قبل
ایمناایمنا8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، مصطفی تاج زاده معاون سیاسی وزیر کشور در دولت اول اصلاحات و فعال سیاسی اصلاح طلب درصفحه توییتر خود آورده است: «‏به استحضار رهبر می‌رساند ⁧‫صداوسیما‬⁩ به هر که بخواهد هر اتهام و تهمتی را می‌زند و به اتکای انتصاب از طرف ولی‌فقیه از انعکاس جواب آنها، حتی اگر منتخب مردم باشند، خودداری می‌کند. قوه قضائیه نیز به چنین شکایاتی رسیدگی نمی‌کند. پیشنهاد جنابعالی به شاکیان چیست؟»
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
یک عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله ائتلاف سعودی را تهدید کرد که در صورت عدم توقف حملات، نیروهای یمنی تا عمق خاک عربستان پیشروی خواهند کرد. به گزارش خبر فوری، یک عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله ائتلاف سعودی را تهدید کرد که در صورت عدم توقف حملات، نیروهای یمنی تا عمق خاک عربستان پیشروی خواهند کرد. «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن، گفت که در صورت عدم توقف حملات ائتلاف سعودی به یمن، نه تنها حملات موشکی و پهپادی به مواضع متجاوزان متوقف نخواهد شد؛ بلکه نیروهای یمنی تا عمق خاک عربستان و حتی تا ریاض نیز پیشروی خواهند کرد. این عضو شورای سیاسی یمن همچنین تأکید کرد که عملیات یمنی‌ها بر اساس اصل دفاع از خویش صورت می‌گیرد و بنابراین کسی نباید ارتش و کمیته‌های مردمی یمن را سرزنش کند. ارتش یمن در مردادماه گذشته نیز با ۱۰ پهپاد تأسیسات آرامکو را هدف قرار داده بود و آن را عملیات بازدارنده شماره یک نامیده بود.
فارسفارس9 ساعت قبل
برنامه «پایش» امشب به بررسی موضوع عملکرد ۶ ماهه دولت در سال رونق تولید، با حضور کارشناسان اقتصادی می‌پردازد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی برنامه پایش، برنامه «پایش» امشب به بررسی موضوع «عملکرد ۶ ماهه دولت در سال رونق تولید»، با حضور کارشناسان اقتصادی می‌پردازد. «پایش» امشب با توجه به گذشت ۶ ماه از سال ۹۸ که به نام سال رونق تولید نام گذاری شده است، موضوع عملکرد دولت در این مدت را محور بحث خود قرار داده است. به همین جهت محمد هادی سلیمی زاده، احمد جانجان و مرتضی زمانیان کارشناسان اقتصادی، میهمان امشب برنامه پایش سه شنبه ۵ شهریورماه، هستند تا در خصوص این موضوع بحث نمایند. همچنین در ابتدای برنامه امشب نیز موضوع شفافیت آرای نمایندگان در مجلس شورای اسلامی نبز بررسی می‌گردد.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
این مبارزه در این شرایط نشان می‌دهد تا کنون در دستگاه‌های اداری ما با فساد مبارزه نشده است. این نماینده سابق مجلس گفت: اول باید زمینه‌های ایجاد فساد در کشور را شناخت و بعد دقیق برای آن نسخه مبارزه صادر کرد و مواظب بود تا همه دستگاه‌ها و نهادها به آن نسخه عمل کنند. اینجا نشان می‌دهد نقش نظارت کم رنگ است، الان مجلس نقش قانون گذاری‌اش از بخش نظارتش بیش‌تر است. فیاضی در پایان گفت: اگر قرار باشد با فساد مبارزه کنیم ایجاد زمینه فساد را باید کاهش دهیم. هر اندازه میزان تجهیزات سیستم‌های اداری ما اعم از بانک‌ها و وزارت خانه‌ها با رشد تکنولوژی هماهنگ باشند از بروز ایجاد زمینه‌های فساد جلوگیری می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر