اتوماسیون اداری شهرداری صباشهر آماده بهره برداری است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اتوماسیون اداری شهرداری صباشهر آماده بهره برداری است

اتوماسیون اداری شهرداری صباشهر آماده بهره برداری است

مهرخبرگزاری مهر |
شهریار- شهردار صباشهر از آغاز رسمی ارائه خدمات نوین الکترونیکی در شهرداری صباشهر طی هفته دولت خبر داد و گفت: اتوماسیون اداری شهرداری صباشهر آماده بهره برداری است.

امیر کریمی در گفت وگو با خبرنگار مهر از آغاز رسمی ارائه خدمات نوین الکترونیکی در شهرداری صباشهر در هفته دولت خبر داد و در این باره اظهار داشت: گام اول در مسیر ایجاد شهر هوشمند، ارائه خدمات الکترونیکی بدون محدودیت زمانی و مکانی در شهرهاست که در همین راستا بهره برداری از این طرح کاربردی می‌تواند بسیاری از مسائل و مشکلات پیش رو را از میان بردارد.

وی مبارزه با فساد اداری، نظارت، آموزش و حمایت مادی و معنوی از پرسنل را از کاربردهای سیستم هوشمند خواند و گفت: با راه‌اندازی و بکارگیری اتوماسیون اداری ارتباط مستقیم بین مجموعه اداری و ارباب رجوع می‌تواند بطور کلی حذف و یا به حداقل برسد لذا این سیستم علاوه بر ایجاد شفافیت، کاهش فساد و حفظ کرامت انسانی، باعث سرعت بخشیدن به عملیات اداری نیز خواهد شد.

شهردار صباشهر یاد آور شد: در اجرای این طرح تمام اقدامات دستی، سلیقه‌ای و پنهان، از جمله ضوابط شهرسازی، محاسبات عوارض، تراکم و صدور پروانه‌های ساختمانی که در شهرداری صباشهر انجام می‌شود از این پس به صورت شفاف و کاملا الکترونیکی اجرا خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لحظه بلعیده شدن دختر ۱۷ساله توسط مرگ+ فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل

تاسیسات بقیق از بزرگترین نقاط ضعف عربستان

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، کارشناسان معتقدند نیرو‌های یمنی با حمله پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی در بقیق دست روی یکی از بزرگترین نقاط ضعف صنعت نفت عربستان گذاشته‌اند. وزارت کشور عربستان سعودی از حمله پهپادی به دو پالایشگاه نفت شرکت آرامکو در استان بقیق در شرقی‌ترین منطقه این کشور خبر داد. وی تاکید کرد عربستان سعودی هیچ چاره‌ای جز متوقف کردن محاصره و تجاوزات به یمن ندارد. به گفته مسئولان سعودی پالایشگاه‌های بقیق اهمیت بین المللی زیادی در زمینه تولید و صادرات نفت به بازار‌های بین المللی دارد. کارشناسان همیشه در تحقیقات خود تاسیسات نفتی بقیق را یکی از بزرگترین نقاط ضعف صنعت نفت عربستان دانسته‌اند که بیش از همه کسانی را که بخواهند در این حوزه به عربستان آسیب بزنند تحریک می‌کند.

طرفداران مسیح علینژاد این کلیپ را نبییند

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پس از چند سال از جار و جنجال‌های مسیح علینژاد در قالب کمپین چهارشنبه‌های سفید و آزادی‌های یواشکی، لیست پروژه‌های وی در قالب قرارداد با دولت آمریکا برای به راه انداختن کمپین‌ها افشا شد. مشخص شد که او برای همین پروژه‌ها صدها هزار دلار دریافت کرده و در صورت ادامه جنجال در جامعه ایرانی به ویژه در میان زنان و دختران و همچنین درگیری آنها با یکدیگر، صفرهای قراداد مسیح بیشتر می‌شوند.

رویارویی غواص با مار ۷ متری ۹۰ کیلویی در برزیل

همشهریهمشهری1 روز قبل

فیلم/ آتش یمنی‌ها در دامن آل سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تصاویری از سوختن مجتمع نفتی آرامکو در کشور عربستان سعودی را مشاهده می‌کنید. یمن با پذیرفتن مسئولیت این عملیات، آن را پاسخی به ۵ سال جنایت سعودی‌ها دانست.

(ویدئو) کشف یک تن پول نقد در کف یک کامیون!

فراروفرارو20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر