تبریز| توسعه ورزش در بین خانواده‌های پاسداران از اولویت‌های سپاه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. فرهنگ
تبریز| توسعه ورزش در بین خانواده‌های پاسداران از اولویت‌های سپاه است

تبریز| توسعه ورزش در بین خانواده‌های پاسداران از اولویت‌های سپاه است

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
جانشین سازمان فرهنگی خانواده‌های کارکنان سپاه، توسعه ورزش در بین خانواده‌های پاسداران را یکی از اولویت‌های سپاه دانست و گفت: از حدود ۸ سال پیش توسعه ورزش در بین خانواده‌های سپاه در دستور کار قرار گرفت.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سردار ناصر دهقان عصر امروز در نشست خبری سومین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان پسر سپاه پاسداران با اشاره به برگزاری سومین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان پسر سپاه پاسداران در تبریز، اظهار داشت: شهر تبریز پیشینه کهنی دارد و به همین خاطر به عنوان میزبان این دوره از مسابقات انتخاب شده است. این سومین دوره جشنواره شمیم خانواده برای پسران است.

وی افزود: سپاه پاسداران طبق ماموریتی که از ابتدا دارد، درگیر موجودیت انقلاب اسلامی بوده و توان خود را صرف تامین امنیت کشور در حوزه‌های مختلف کرده است.

جانشین سازمان فرهنگی خانواده‌های کارکنان سپاه، توسعه ورزش در بین خانواده‌های پاسداران را یکی از اولویت‌های سپاه دانست و عنوان کرد: از حدود ۸ سال پیش توسعه ورزش در بین خانواده‌های سپاه در دستور کار قرار گرفت. اگر یک پاسدار از امنیت خانوا‌ده‌اش خیالش راحت باشد، می‌تواند بهتر به کشور خدمت کند. به همین خاطر، سازمان فرهنگ خانواده هم پا به عرصه گذاشت.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

سردار دهقان ادامه داد: مسابقات قرآنی، فرهنگی هنری و فرهنگی ورزشی؛ جزو برنامه‌های سازمان ما به حساب می‌آید که همواره بر برگزاری هرچه بهتر آنها تلاش کرده‌ایم.

وی یادآور شد: برای این جشنواره طی ۶ ماه در سطوح مختلف مسابقاتی برگزار می‌شود و برگزیدگان آن به مسابقات کشوری راه پیدا می‌کنند. حدود ۵۰ رده سپاه در این جشنواره حضور دارند و از اکثر استان‌های کشور تیم‌ها در حال آمدن به سمت تبریز هستند.

جانشین سازمان فرهنگی خانواده‌های کارکنان سپاه درباره اهداف برگزاری جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان پسر سپاه پاسداران گفت: این مسابقات با هدف توسعه فرهنگی سلامت توان و جسم خانواده‌های پاسداران برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سومین همایش کاردیوانکولوژی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

خاطره بازیگر معروف ایرانی از برخورد نژادپرستانه با فرزندش در فرانسه +عکس و فیلم

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
داریوش ارجمند، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند، خاطره‌ای را از برخورد نژادپرستانه زنی فرانسوی با فرزندش، بازگو کرد. خبرگزاری فارس: داریوش ارجمند، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند، خاطره‌ای را از برخورد نژادپرستانه زنی فرانسوی با فرزندش، بازگو کرد. داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت کشورمان، در گفت‌وگویی با نادر طالب‌زاده در شبکه افق، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان گفت: «ما جان‌مان را برای این مملکت گذاشته‌ایم. مثل آن‌هایی که از اینجا بلند می‌شوند می‌روند در آغوش آمریکایی‌ها تئاتر می‌گذارند، بعد می‌آیند می‌گویند ما در نیویورک تئاتر اجرا کردیم. روزی که زن و بچه‌ام از ایران آمده بودند فرانسه، وقتی سوار آسانسور شدیم، پیرزنی با سگش وارد شد.

ماجرای بخاری‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حضورش در مدرسه‌ها حادثه ساز شده است، سالهاست صحبت خداحافظی با توست. در این دوسال، اما فقط۴۲ هزار بخاری از کلاس‌ها رفتند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، عوارضی که اگر در بودجه سال آینده آموزش و پرورش افزایش، و بطور کامل هم اختصاص پیدا کند، سال ۹۹ سال خداحافظی با بخاری‌های غیر استاندارد مدارس خواهد بود.

مرمت میراث مکتوب

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مرمت آثار تاریخی باید شرایط نور و دما و رطوبت در وضعیت استاندارد باشد تا در مراحل مختلف مرمت، آسیبی به این آثار تاریخی وارد نشود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ایران جزء آن‌ دسته از کشورهایی است که بیشترین کتب تاریخی و خطی را در اختیار دارد، که نیازمند حفاظت و مرمت دقیق است. برای مرمت کتاب‌های تاریخی از آزمایشگاه تشخیص و درمان بیماری‌های قدیمی و خطی استفاده می‌کنند که در آن نمونه‌برداری‌های میکروسکوپی انجام می‌شود.

بصیرت رمز موفقیت جامعه اسلامی در برابر دسیسه‌های دشمنان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، گفتگوی ویژه اخبار قرآنی با کارشناسی دکتر حشمت الله قنبری استاد دانشگاه و پژوهشگر مسائل دینی درباره موضوع «بصیرت رمز موفقیت جامعه اسلامی در برابر دسیسه‌های دشمنان» فردا جمعه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گفتم آیا گروه ریگی که سابقه ترور دارد، دستشان به افراد برسد، خوششان می‌آید؟ از هیچ کسی اسمی نبردم. ایرناپلاس: اما شما کلمه خانم را به کار بردید و به فراخوان خانمی اشاره کردید. بله؛ مثل این که یک نفر بگوید اگر دزد وسایلتان را ببرد خوشتان می‌آید؟ گروه ریگی به تروریسم و آدم‌کشی معروف است. گروه ریگی جنایت جنسی کرده تا حالا؟ اصلا نبوده است. وی در پایان با اشاره به توصیه برخی افراد درباره لزوم عذرخواهی کردن، گفت: به من زنگ می‌زنند که عذرخواهی کن، از چی عذرخواهی کنم؟ عذرخواهی ندارد.

نظرها

اخبار بیشتر