پیوند مردم با آرمان‌ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب ناگسستنی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
پیوند مردم با آرمان‌ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب ناگسستنی است

پیوند مردم با آرمان‌ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب ناگسستنی است

فارسخبرگزاری فارس |
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: میانگین کشوری حضور مردم در راهپیمایی سال قبل نسبت به سال‌های پیشین افزایش 30 درصدی داشت و این نشان می‌دهد که مردم با آرمان‌ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی پیوند ناگسستنی دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، نصرت‌الله لطفی پیش از ظهر امروز در جلسه معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان اظهار کرد: در آستانه عاشورای حسینی هستیم و نهضت امام نیز در سالروز عاشورا آغاز شد و اوج قیام هم که کمر رژیم وابسته به آمریکا شکسته شد راهپیمایی تاسوعا و عاشورای حسینی است.

وی با اشاره به اینکه وقتی در سال ۸۸ یک فتنه صد در صد استکباری با هدف براندازی نظام شکل گرفت، روح عاشورایی بود که فتنه را درهم پیچید، افزود: فتنه سال ۸۸ با اقداماتی غیر از روح عاشورایی قابل جمع کردن نبود.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی علیرغم تورم بی‌سابقه ۵۰ الی ۶۰ درصدی که بر مردم ملموس بود برخلاف نظام سلطه مردم بازهم به خیابان‌ها آمدند و با رفتن به سمت مکتب اهل بیت صبر و مقاومت را در پیش گرفتند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآور شد: عاشورا صرفا به روزه و سینه زنی نیست باید از عاشورا درس گرفت چون امام حسین برای اسلام شهید شد و هیچ فریضه‌ای بالاتر از حفظ اسلام نیست.

لطفی بیان کرد: چون دشمن در عرصه نظامی شکست خورد، امروز جمهوری اسلامی در دو میدان کارزار عرصه اقتصادی و فرهنگی درگیر با نظام دشمنان است که در عرصه اقتصادی آحاد مردم را هدف قرار داد و در عرصه فرهنگی برای تهی کردن باورهای مردم گام برداشته است.

وی اضافه کرد: کارآمدی مانور حضور مردم در صحنه از هر مانوری کارآمدی بیشتری دارد همه توطئه‌های دشمن با حضور مردم در صحنه خنثی می‌شود که مردم علیرغم تحریم‌ها سال ۹۷ در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور پیدا کردند و دشمن دانست که با این مردم نمی‌تواند طرف شود.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

پیوند مردم با آرمان‌ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب ناگسستنی است - 8

وی عنوان کرد: سال ۹۷ علیرغم اوج تنگنای معیشتی مردم، سیاه‌نمایی دشمن و برودت هوا حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه‌تر از هر سال بود و میانگین کشوری حضور مردم در راهپیمایی سال قبل نسبت به سال‌های پیشین افزایش ۳۰ درصدی داشت و این نشان می‌دهد که مردم با آرمان‌ها، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی پیوند ناگسستنی دارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار کرد: ۲۴ نهاد و ارگان عضو رسمی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند و اگر افتخاری است که در خدمت مردم بصیر هستیم ازآن همه ادارات عضو است و افتخار می‌کنیم که ما زمینه هماهنگی را برای فعالیت این ارگان‌ها در برنامه‌های مناسبتی و مذهبی فراهم می‌کنیم.

لطفی با ابراز تاسف از نبود بودجه عمرانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلایه کرد و بیان داشت: علیرغم نبود اعتبارات تلاش کردیم تا یک مجتمع فرهنگی برای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی احداث کنیم که هم کار ستادی و هم کار فرهنگی در استان انجام گیرد و به دلیل عدم همکاری ادارات فرهنگی در اهدای زمین مجبور به خرید زمین از مالک خصوصی شدیم در حالیکه در سایر استان‌های کشور ادارات دولتی زمین در اختیار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرار دادند.

وی در پایان از همدلی و صمیمیت و یکپارچگی مردم در برگزاری مراسم حساس چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهترین نحو ممکن تقدیر کرد.

در این مراسم لوحی از سوی آیت‌الله جنتی به نماینده ولی فقیه استان کردستان اهدا شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها