نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر

نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
همزمان با آغاز ماه محرم سومین نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی برای مراسم مذهبی و آئینی ویژه مداحان، زنجیرزنان و سوگواران حضرت عبدالله‌الحسین(ع) طراحی، دوخته و در سالن حوزه هنری بوشهر ارائه شده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مجری نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی بوشهربا بیان اینکه تن‌پوش‌های عاشورای با همکاری سازمان مردم نهاد نیمدری سبز و خانه مد و لباس مینار در استان بوشهر برگزار شده اظهار داشت: تن‌پوش‌های محرم و عاشورایی برای مراسم مذهبی و آئینی ویژه مداحان، زنجیرزنان و عموم مردم طراحی شده است.

آمنه فروردین جایگاه تن پوش‌های عاشورایی را در استان بوشهر مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: این گونه لباس‌ها هم سبب گسترش فرهنگ عشورایی می‌شود هم یک نوع پوشش خاص به شمار می‌رود که برند آن نیز به عنوان مینار ثبت شده است.

وی ضمن اشاره به تعداد آثار این نمایشگاه بیان کرد: بیش از ۶۰ اثر لباس و تن پوش برای خانم‌ها و آقایان و کودکان در نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی ارائه شده است.

مجری نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی بوشهر افزود: این نمایشگاه تا ۱۴ شهریور ماه در نگارخانه سوره میزبان بازدید کنندگان است.

نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 7نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 8نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 9نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 10نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 11نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 12نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 13نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 14نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 15نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 16نمایشگاه تن پوش‌های عاشورایی در استان بوشهر به روایت تصویر - 17

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

آمار ابتلای زنان ایرانی به سرطان سینه + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سرطان سینه بین زنان ایرانی تبدیل به یک بیماری شایع شده است. از بین صد هزار زن در ایران، ۳۳ تا ۳۴ نفر به سرطان سینه مبتلا می‌شوند. بیشتر بخوانید: بیماری شایعی که هزینه درمان آن از سرطان هم بیشتر است! + فیلمانتهای پیام/آمار سرطان پستان در ایران + فیلم

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

نوسان در بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب13 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

نظرها

اخبار بیشتر