فیلم | تاجگردون: وزیر ورزش اصلا طرح خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را قبول ندارد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. ورزشی

فیلم | تاجگردون: وزیر ورزش اصلا طرح خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را قبول ندارد!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
غلامرضا تاجگردون نماینده مجلس که مهمان کافه خبر بود درباره خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال گفت: وزیر ورزش اصلا طرح خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را قبول ندارد.

در ادامه بخوانید

فیلم | واکنش سرمربی پرسپولیس به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.
فارسفارس1 روز قبل
پیکار با منچسترسیتی یکبار دیگر نشان داد وینگر سنگالی لیورپول راه گلزنی در «آنفیلد» ‌ را به به خوبی بلد است. به گزارش خبرگزاری فارس، سادیو مانه شب گذشته در نبرد بزرگ با منچسترسیتی، همانند سایر هم‌تیمی‌هایش، ‌ بازی درخور توجهی ارائه کرد. مطابق آنچه دیلی‌اکسپرس نوشت، این گل، هجدهمین گل خانگی مانه در «۱۸ بازی خانگی پیاپی» سرخ‌پوشان در لیگ برتر بود. مانه که از سال ۲۰۱۶ برای تیم انگلیسی بازی می‌کند، ‌با این گل یکبار دیگر نشان داد راه گلزنی در بازی‌های خانگی لیگ برتر را به خوبی می‌شناسد. این ستاره آفریقایی تا قبل از حضور در لیورپول بازی در تیم‌های متز فرانسه، رد بول زالتسبورگ اتریش و ساو‌ت‌همپتون را تجربه کرد.
افکارنیوزافکارنیوز5 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشجونیور براندائو مهاجم منفور پرسپولیس که روزهای بسیار بدی را در این تیم داشته است و صدای اعتراض هواداران را بلند کرده بود، بالاخره از باشگاه پرسپولیس جدا خواهد شد تا پس از این مدیران باشگاه بتوانند گزینۀ دلخواه خود را جایگزین نمایند. اخبار ورزشی- طبق اخبار موثق شنیده شده، تا پایان هفتۀ جاری، پرسپولیس به طور رسمی قرارداد خود را با این بازیکن در یک تفاهمنامه رسمی فسخ نماید و این بازیکن رسما تهران را پیش از رسیدن به نیم فصل زمستانی ترک کند.

فرصتی که کالدرون به باشگاه پرسپولیس داد

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

حواشی اخیر فدراسیون فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر