آتش‌سوزی گستره در کالیفرنیا + ویدئو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. حوادث

آتش‌سوزی گستره در کالیفرنیا + ویدئو

فیلمی به تازگی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد، آتش‌سوزی جنگل‌ها در ایالت کالیفرنیای آمریکا در حال گسترش یافتن است.

اعتمادآنلاین| فیلمی به تازگی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد، آتش‌سوزی جنگل‌ها در ایالت کالیفرنیای آمریکا در حال گسترش یافتن است.

منبع: مهر

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تصادف وحشتناک هنگام حرکات نمایشی با موتور + فیلم

رکنارکنا11 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و طبق ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی برای عزیز درخواست مجازات کرد. اما یک باره حالم بد شد و خون بالا می‌آوردم که دوستانم تصمیم گرفتند مرا به خانه دوست صمیمی ام فهیم ببرند. عزیز گفت: من کاپشنم را از تنم در آوردم و سیگار و چاقویی را که در جیب کاپشنم داشتم در دست گرفتم. قصد داشتم پیاده قدم بزنم اما فهیم و دوستانم پیاده شدند تا مرا بار دیگر سوار ماشین کنند. وی ادامه داد: فهیم دوست صمیمی ام بود، او و خانواده‌اش می‌دانند من واقعا قصد کشتن او را نداشتم.

فیلم | اتفاق هولناک سیل شیراز در اسپانیا تکرار شد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
سرعت سیل در استان آلیکانته که روز شنبه جاری شد چنان بالا بود که ده‌ها خودروهای سواری را در حال تردد به سمت مرکز این استان یعنی شهر اوریهوئلا واژگون کرد. در همین حال، سطح بالای آب، امدادرسانی به این شهر را دشوار کرد تا همزمان با قطع برق و کمبود مواد غذایی، زندگی سیل‌زدگان سخت‌تر شود.

فیلم/ له شدن خودرو در تصادف با قطار!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
یک خودرو در هند حین عبور از ریل قطار بر روی آن گیر کرد و نتوانست از آن رد شود. حین کمک رسانی به راننده خودرو، قطار از راه رسید و با خودرو برخورد کرد. راننده خودرو قبل از رسیدن قطار از خودرویش پیاده شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
رابرت پین، رئیس پلیس منطقه اجوود گفت: «من می‌دانم که امروز خانواده وی عروسی داشته‌اند و بیشتر اعضای خانواده در خارج از خانه بودند، اما شاهدان می‌گویند او را قبل از انفجار در نزدیکی خانه دیده‌اند.» رئیس پلیس افزود: روز شنبه قبل از انفجار، مأموران چندین بار به فراخوانده شده بودند، اما در مورد این تماسها توضیح بیشتری نداد. طبق گزارش پلیس، این مرد در گذشته از خشونت خانگی و بیماری روانی رنج می‌برده است. رابرت پین افزود: آتش سوزی مشکوک است زیرا هیچ دلیلی برای منفجر شدن خانه وجود ندارد. مصدوم دیگر حادثه روز شنبه یک افسر پلیس ناحیه اجوود است که هنگام کمک به یک آتش نشان مچ دستش شکست.

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران10 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ۴ تن از ماموران نیروی انتظامی به تازگی بر اثر درگیری با اشرار در شهر بزمان (استان سیستان و بلوچستان)، مجروح شده‌اند. کوثری فرماندار ایرانشهر، طی مصاحبه‌ای، جزئیات این حادثه را تشریح کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر