مراسم شیرخوارگان حسینی در نقاط مختلف جهان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

مراسم شیرخوارگان حسینی در نقاط مختلف جهان

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
در نخستین جمعه از ماه محرم، مادران عاشق اهلبیت (ع) در نقاط مختلف جهان، همراه با کودکان شیر خوار خود در همایش جهانی شیرخوارگان حسینی شرکت کردند

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما، در نخستین جمعه ماه محرم مراسم اجتماع مادران و شیر خوارگان حسینی در کشورهای مختلف برگزار شده است.

همایش شیر خوارگان حسینی در کربلا (گزارش اختصاصی)

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیآغاز مراسم شیرخوارگان حسینی در مجمع سیدالشهدا بیروتمراسم شیرخوارگان حسینی در مجمع سیدالشهدا بیروت و شهرهای جنوب لبنان آغاز شده است. حدود چهار هزار نفر در مراسم شیرخوارگان حسینی در مجمع سیدالشهدا ضاحیه جنوبی بیروت حضور دارند.پلاتو خبرنگار در مراسم شیرخوارگان حسینی در مجمع سیدالشهدای بیروت

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیهمایش شیرخوارگان حسینی در اسلام آباد

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی شبهای محرم در استانبول

ارادتمندان به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش در شب‌های منتهی به تاسوعا و عاشورای حسینی با راه اندازی دستجات عزاداری به سید و سالار شهیدان عرض ارادت می‌کنند

مراسم باشکوه عاشورای حسینی هرسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل در حسینیه زینبیه استانبول برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
وزیر دفاع گفت: امروز از منظر نیروهای مسلح کسی که مورد تحریم قرار می‌گیرد مانند کسی است که مورد اصابت گلوله دشمن قرار گرفته است. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، امیر سرتیپ امیر حاتمی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران حاضر شد و در واکنش به تحریم‌های جدید ایالات متحده علیه فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: این اقدام مثل همه کارهایی که آمریکایی‌ها علیه ملت ایران تا امروز انجام داده‌اند و در صدر آنها نیروهای مسلح ما مانند خار چشم دشمن همواره مزاحم آنها بوده؛ این بار هم تعدادی از فرماندهان عزیز ما را مورد تحریم قرار دادند که هیچ اثری نخواهد داشت چرا که در واقع امروز از منظر نیروهای مسلح کسی که مورد تحریم قرار می‌گیرد مانند کسی است که مورد اصابت گلوله دشمن قرار گرفته است. وی ادامه داد: در چشم نیروهای مسلح کسانی که مورد تحریم قرار می‌گیرند مثل جانباز جنگ با دشمن به او نگاه می‌کنند و آنها موجب افتخار مردم و نیروهای مسلح هستند. به لحاظ تاثیر در اداره نیروهای مسلح هم هیچ گونه اثری ندارد چرا که ما اساسا نیروهای مسلح را به شکل خودکفا و متکی به توانایی داخل اداره م‌کنیم. این نوع حرکات در واقع اثری در اداره نیروهای مسلح نخواهد داشت.

ساخت دومین نیروگاه اتمی بوشهر به روایت تصاویر ماهواره‌ای

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز13 ساعت قبل
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام «اینستاخبری» نوشت: ساخت واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر با مشارکت روسیه اخیرا شروع و از آبان ماه عملیات بتن ریزی آن آغاز شده است. بررسی تصاویر ماهواره‌ای توسط اینستاخبری در مدت یک سال اخیر (از دی ماه ۹۷ تا آبان ۹۸)، روند ساخت این واحد جدید و تغییرات عمرانی آن را به خوبی نشان می‌دهد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلود

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا21 ساعت قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
جهاد اسلامی هشدار داد رژیم صهیونیستی باید تمام پیامدها و عواقب این اقدام تنش‌آمیز و تروریستی خود را بپردازد. گردان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی، شهرک‌های صهیونیست‌نشین سدیروت، اسدود، الخضیره و شهرک‌های واقع در قدس اشغالی را با موشک هدف قرار داد. رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ارتش اسرائیل عملیات ترور یکی از فرماندهان مقاومت فلسطین را در غزه انجام داده است. گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در واکنش به این جنایت، شهرک‌های صهیونیست‌نشین را با موشک هدف قرار داد. گردان‌های مجاهدین از شلیک ۶ موشک به سمت اراضی اشغالی در واکنش به ترور شهید بهاء ابوالعطا خبر داد.

نظرها

اخبار بیشتر