از حال رفت بس که حرف زد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. سیاسی

از حال رفت بس که حرف زد

همشهریخبرگزاری همشهری |
همشهری آنلاین: افسر پلیس پشت سر بوریس جانسون حین سخنرانی طولانی او در کمپ آموزشی پلیس‌ها در ویکفیلد از حال رفت.

دریافت ۲ MB

بوریس جانسون با دیدن این صحنه عذرخواهی کرد و گفت فکر کنم این علامتی هست تا به سخنانم پایان دهم. کد خبر ۴۵۴۱۰۴

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهارت دختران و پسران روسی در باز و بسته کردن سلاح‌های جنگی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
الفالف1 روز قبل
کنایه فرمانده سابق سپاه به روحانیگروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۹ ۳۹۸۰۸۲۰۱۲۶۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارسرلشکر جعفری طی توئیتی درباره اظهارات اخیر روحانی نوشت: جناب رئیس‌جمهور اگر در مسیر مبارزه با بی‌عدالتی‌ها کاری نمی‌کنند، لااقل کارهایی که دیگران انجام می‌دهند را تخریب نکنند!
الفالف21 ساعت قبل
گروه سیاسی الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۰۱۳۹دو واکنش نسبت به سخنان دیروز روحانیسخنان روحانی در یزد درباره مفاسد اقتصادی با واکنش عموما منفی سیاستمداران روبه‌رو شد. نکته دیگر این است که رییس‌جمهوری یک خطیب عادی نیست، بلکه رییس دولت و رییس‌جمهوری قانونی کشور است. پس از این اتفاق ذوالنوری در مصاحبه‌ای با اعتمادآنلاین از این اقدام خود دفاع کرد و سخنان عجیبی بیان کرد. مقایسه روحانی با بنی‌صدر و ادعای تقابل روحانی با رهبری در حقیقت بازی در زمین دشمنان این کشور و مخالف نقشه رهبری درباره دولت است. نقشه رهبری، ادامه کار روحانی و دولتش تا پایان دوره قانونی است و این اقدامات با هدف تخریب حداکثری دولت و روحانی است.
الفالف1 روز قبل
ویدئویی از آقای روحانی دیدم (۱) که مربوط به سخنانشان در جشنواره شهید رجایی بود. او اعداد و ارقامی را اعلام کرد که خوشبختانه به سرعت توسط سخنگوی دستگاه قضایی پاسخ داده شد. هر چند او نامی از این نهاد نبرد اما ریشه و سابقه عصبانیت ایشان نسبت به این مجموعه‌ بر کسی پوشیده نیست. متاسفانه سخنان آقای روحانی در یزد نه در قامت رئیس‌جمهور که بیشتر در هیبت یک رقیب انتخاباتی بیان شد شاید ایشان آقای رئیسی (رئیس فعلی قوه قضاییه و رقیب سال ۹۶) را هنوز رقیب انتخاباتی خود می‌داند که اینگونه سخن می‌گوید. برخی معتقدند تغییر لحن آقای روحانی و عصبانیت و شبهه افکنی در مسیر مبارزه با فساد اقتصادی بی ارتباط با پرونده برادر ایشان آقای حسین فریدون و محکومیت و زندانی شدنش نیست.

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای زنگنه وزیر نفت در کمیسیون انرژی حضور یافت و به سوال تعدادی از نمایندگان در خصوص علت کوتاهی در مورد برنامه ریزی لازم برای تولید سوخت کم سولفور برای شناور‌ها در کشور پاسخ داد. وزیر نفت همچنین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در پاسخ به سوالی در خصوص خبر‌های شنیده شده مبنی بر سهمیه بندی بنزین، گفت: ما هم این خبر‌ها را شنیده‌ایم، اما هنوز هیچ تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است و تصمیم گیری در مورد این سهمیه بندی باید از سوی مقامات بلند پایه کشور صورت گیرد. وی همچنین گفت: مردم به خبر‌ها و شایعاتی که در فضای مجازی در این خصوص مطرح می‌شود توجه نکنند. همین گزارش حاکیست، در سایر کمیسیون‌های تخصصی نیز با حضور برخی از مسئولین سازمان‌ها و نهادها، طرح‌ها و لوایح مطرح شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر