قاچاقچیان خبرنگار تلویزیون را با زور اسلحه ربودند! +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. فرهنگ

قاچاقچیان خبرنگار تلویزیون را با زور اسلحه ربودند! +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: گروهی از قاچاقچیان سوخت به خبرنگار تلویزیون حمله مسلحانه کردند و در تاریکی شب وی را ربودند

حجم ویدیو: 6.82M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۰۴

واحد مرکزی خبر فیلم کوتاهی منتشر کرده که یکی از گزارشگرانش در استان سیستان و بلوچستان در حین تردد شبانه به اسارت قاچاقچیان نفت افتاده. این فیلم یک دقیقه‌ای البته اطلاعات بیشتری در این با ه نمی‌دهد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل

واکسیناسیون

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «ایرلندی» جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی به عنوان یکی از فیلم‌های جشنواره فیلم رم انتخاب شده و به عنوان فیلم میانی جشنواره نمایش داده می‌شود. پیشتر این فیلم به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره فیلم لندن انتخاب شده بود. این فیلم اولین اکران اروپایی‌اش را ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر) در جشنواره فیلم لندن انجام می‌دهد و بعد در رم دیده می‌شود. به گفته آنتونیو موندا مدیر جشنواره، این فیلم ۲۱ اکتبر به عنوان فیلم میانی، در جشنواره فیلم رم نمایش داده می‌شود. این در حالی است که جشنواره فیلم رم از ۱۷ تا ۲۷ اکتبر (۲۵ مهر تا ۵ آبان) برگزار می‌شود.

استفاده از نویگیشن ایرانی در جراحی ستون فقرات

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل

پشت دیوار عمارت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سید مرتضی حسینی اعلام کرد: به‌ زودی تولیدات جدید گروه تلویزیونی شاهد ازجمله مجموعه «مستند ۵ نفر» در پنج قسمت با موضوع عملیات فتح المبین از شبکه‌های ۱ و ۳، مستند «شهدای بدر و خیبر» از شبکه‌های ۱، ۳، ۵، مستند و خبر، سریال «سیمرغ» از ۲۷ شهریورماه ساعت ۱۷ از شبکه آی فیلم با دو بار تکرار در پخش و مستند «حسینیه شهید آزادیخواه» از شبکه‌های ۱، ۳ و آموزش به نمایش در خواهد آمد. مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد جشنواره ملی فیلم ایثار خاطرنشان کرد: مهلت دریافت آثار این جشنواره به پایان رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر