هنرمندان به خانه نوشین جعفری رفتند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
هنرمندان به خانه نوشین جعفری رفتند

هنرمندان به خانه نوشین جعفری رفتند

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ رخشان بنی اعتماد با انتشار عکسی از دیدارش با خانواده نوشین جعفری در صفحه شخصی اش نوشت: «دیداری با خانواده محترم جعفری. نوشین، دختر عزیزم. تردیدی در رفع سوءتفاهم‌ها ندارم چرا که به شناختم از تو ایمان دارم. دلتنگ ات هستم، به امید دیدار زود»

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطره بازیگر معروف ایرانی از برخورد نژادپرستانه با فرزندش در فرانسه +عکس و فیلم

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
داریوش ارجمند، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند، خاطره‌ای را از برخورد نژادپرستانه زنی فرانسوی با فرزندش، بازگو کرد. خبرگزاری فارس: داریوش ارجمند، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند، خاطره‌ای را از برخورد نژادپرستانه زنی فرانسوی با فرزندش، بازگو کرد. داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت کشورمان، در گفت‌وگویی با نادر طالب‌زاده در شبکه افق، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان گفت: «ما جان‌مان را برای این مملکت گذاشته‌ایم. مثل آن‌هایی که از اینجا بلند می‌شوند می‌روند در آغوش آمریکایی‌ها تئاتر می‌گذارند، بعد می‌آیند می‌گویند ما در نیویورک تئاتر اجرا کردیم. روزی که زن و بچه‌ام از ایران آمده بودند فرانسه، وقتی سوار آسانسور شدیم، پیرزنی با سگش وارد شد.

سومین همایش کاردیوانکولوژی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گفتم آیا گروه ریگی که سابقه ترور دارد، دستشان به افراد برسد، خوششان می‌آید؟ از هیچ کسی اسمی نبردم. ایرناپلاس: اما شما کلمه خانم را به کار بردید و به فراخوان خانمی اشاره کردید. بله؛ مثل این که یک نفر بگوید اگر دزد وسایلتان را ببرد خوشتان می‌آید؟ گروه ریگی به تروریسم و آدم‌کشی معروف است. گروه ریگی جنایت جنسی کرده تا حالا؟ اصلا نبوده است. وی در پایان با اشاره به توصیه برخی افراد درباره لزوم عذرخواهی کردن، گفت: به من زنگ می‌زنند که عذرخواهی کن، از چی عذرخواهی کنم؟ عذرخواهی ندارد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/گیلان معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاری وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه از اعزام سالانه ۲۷ هزار مبلغ دینی به مناسبت‌های مختلف به مدارس کشور خبر داد. معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاری وزارت آموزش و پرورش و حوزه‌های علمیه گفت: سالانه ۲۷ هزار مبلغ دینی در مناسبت‌های مختلف به مدارس کشور اعزام می‌شوند. رحیمی با بیان اینکه ۱۵۰۰ سرباز طلبه داریم، تصریح کرد: تعداد ۴۵۰۰ طلبه ثابت در بخش‌های طرح امین، طرح روشنا و بخش عشایری با آموزش و پرورش همکاری می‌کنند. مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نیز در جلسه مذکور به رسالت حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش در تربیت دانش آموزان اشاره کرد و گفت: تلاش بیشتری باید برای هویت یابی دانش آموزان داشته باشیم. نادر جهان آرای به پیشینه قوی و موثر روحانیون در آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: ائمه جمعه در تقویت همکاری حوزه‌های علمیه با آموزش و پرورش در شهرستان‌ها تاثیرگذار هستند.

مرمت میراث مکتوب

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مرمت آثار تاریخی باید شرایط نور و دما و رطوبت در وضعیت استاندارد باشد تا در مراحل مختلف مرمت، آسیبی به این آثار تاریخی وارد نشود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ایران جزء آن‌ دسته از کشورهایی است که بیشترین کتب تاریخی و خطی را در اختیار دارد، که نیازمند حفاظت و مرمت دقیق است. برای مرمت کتاب‌های تاریخی از آزمایشگاه تشخیص و درمان بیماری‌های قدیمی و خطی استفاده می‌کنند که در آن نمونه‌برداری‌های میکروسکوپی انجام می‌شود.
ایرناایرنا1 روز قبل
سرسپردگان در گالری ایدهنمایشگاه انفرادی نقاشی لعیا صادقی با عنوان سرسپردگان ۲۷ دی تا ۱ بهمن در گالری ایده به نشانی خردمند شمالی، کوچه هجدهم، شماره ۲۶ برگزار می‌شود. قرنیه هشتم در گالری شلماننمایشگاه گروهی عکس با عنوان قرنیه هشتم ۲۷ دی تا ۲ بهمن در میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ برپاست. نقاشی در گالری فرمانفرمانمایشگاه انفرادی نقاشی اکرم افضلی از ۱۳ تا ۲۷ دی در گالری فرمانفرما واقع خیابان کریمخان زند، خردمند شمالی، کوچه اعرابی ۲ برگزار می‌شود. پلکان اودسا در گالری دستان+۲نمایشگاه انفرادی محمد پیریایی با عنوان پلکان اودسا از ۶ دی تا ۲۷ دی به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره ۸ طبقه ۲ برگزار می‌شود. حادث در گالری باواننمایشگاه گروهی تجسمی به هنرگردانی زهرا قیاسی از ۲۹ آذر تا ۲۷ دی در گالری باوان به نشانی خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان عبده، پلاک ۷ برپاست.

نظرها

(3)

بجهنم که رفتند این دختره لیاقت نداره که حتی بهش توجه بشه !!!!!

4 ماه قبل

غلط بیخود کردند که در این ماه عزیز شهادت امام حسین علیه السلام، از هتاک به ماه محرم حمایت کردند!

4 ماه قبل

هنرمندان ما از صدها منافق بدترن... امام حسین ع نابودتون کنه

4 ماه قبل

اخبار بیشتر