کلانتری در جلسه با موسوی پس از انتخابات ۸۸ چه گفت؟ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

کلانتری در جلسه با موسوی پس از انتخابات ۸۸ چه گفت؟ + فیلم

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در برنامه دست خط از جلسه‌اش با میرحسین موسوی پس از انتخابات سال ۸۸ صحبت کرد.
کلانتری در جلسه با موسوی پس از انتخابات ۸۸ چه گفت؟ + فیلم - 0

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در برنامه دست خط شبکه پنجم سیما درباره جلسه‌اش با میرحسین موسوی پس از انتخابات سال ۸۸ گفت: در آن موقع مسئول ستاد کشاورزان و روستاییان موسوی بودم.

وی افزود: وقتی شورای نگهبان نتیجه انتخابات را تائید کرد به دفتر موسوی در نزدیکی پارک لاله رفتم و به او گفتم انتخابات تمام شده و شورای نگهبان هم تائید کرده و وظیفه ما تمام شده است.

کلانتری بیان کرد: از موسوی خواستم نتیجه را قبول کند، اما او تحت فشار اطرافیان بود.

بیشتر بخوانید: واکنش کلانتری به ورود کشور به دوره ترسالی + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

عیسی کلانتری در برنامه دست خط + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

از گود برداری تا خانه شهر

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
گزارش اختصاصیاز گود برداری تا خانه شهراز سال ۹۵ یک گود عمیق در میدان امام خمینی خودنمایی می‌کند، گودی که گلایه‌های کسبه و رهگذران را در این منطقه به همراه داشته است.

هواپیمای کاغذی کنترل از راه دور

مهرمهر1 روز قبل
یک کیت ابداع شده که شامل موتوری مخصوص است و با گیره‌ای به هواپیمای کاغذی متصل می‌شود و آن را به پرواز در می‌آورد. هواپیمای کاغذی با یک اپلیکیشن کنترل می‌شود.

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.
ایسناایسنا1 روز قبل
ابعادی از اقدامات تلافی‌جویانه همسر بنیامین نتانیاهو علیه یک خانواده سرشناس صاحب یکی از رسانه‌های خبری تاثیرگذار در اسرائیل فاش شده است. با این حال، روزنامه تایمز آو اسرائیل در گزارشی افشاگرانه با استناد به متن به بیرون درز کرده مربوط به یک بازجویی نوشت، ساره نتانیاهو ظاهرا از شلومو فیلبر، مدیر کل سابق وزارت ارتباطات اسرائیل خواسته تا کمک‌های رسانه‌ای به خانواده «الوویچ»، مالک پایگاه خبری پرطرفدار «Walla» را به دلیل پوشش خبری نامطلوب این رسانه از او و نخست وزیر این رژیم محدود سازد. علت این درخواست هم تنها به این خاطر بود که خانواده نتانیاهو از نحوه پوشش خبری پایگاه Walla از خودشان راضی نبودند. " وی ادامه داده است: سارا نتانیاهو دریکی از دیدارهایمان به من گفت، به فیلبر بگو چندان به شائول کمک نکند. انتهای پیام

دردسرهای مرض شیرین

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ بیماری دیابت در اکثر موارد علامت خاصی ندارد و برای تشخیص آن باید قند خون را اندازه گرفت و بعد از آن آزمایش و چکاپ خون انجام داد.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر