ویدیو / رئیس قوه قضاییه: امر به معروف برای حال‌گیری نباشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اجتماعی

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
تمام فکرم رفت سمت والدینی که اینستاگرام دخترانشان با عکس‌های نیمه‌عریان پر شده. هیچ وقت درخواست نکرده بودم که اینستاگرام پائولینا را ببینم. تلفن همراهم را برداشتم و ناگهان همه چیز جلوی چشمم بود: زندگی پائولینا. مناظر زیبایی از اوریینت در لانگ آیلند بود که بخشی از هر ماه اوت در کل زندگی پائولینا را در آنجا می‌گذراندیم و از روی عشق عنوانش را «خانۀ شادی‌هایم» گذاشته بود. وب‌سایت ترجمان آن را در تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۸ با عنوان «روزی که در اینستاگرام دخترم را پیدا کردم» و ترجمۀ میترا دانشور منتشر کرده است.

تیمار خماران را پایانی نیست: از کاخ سفید کارتن خواب‌ها تا زنی با ۶ نوزاد بی‌هویت

3+
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای هشدار دارد: با بارش باران و گاهی برف در سطح شهر تهران در روز شنبه ۲۵ آبان امکان آبگرفتی معابر، مسیل‌ها و اختلال در آمد و شد و به ویژه در نواحی کوهستانی به دلیل رخداد مه و لغزندگی وجود دارد. روز پنجشنبه این اداره کل، در این اطلاعیه آمده است: طی جمعه و شنبه در بخش‌های شمالی استان (بخصوص ارتفاعات شرقی) به تناوب بارش باران، برف و کاهش محسوس دما پیش بینی می‌شود و در روز شنبه ۲۵ آبان در سطح شهر بارش باران و گاهی بارش برف خواهیم داشد از این رو توصیه می‌شود: از تردد با اطراق در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری شود. به علت کاهش محسوس دما، تمهیدات لازم صورت پذیرد. بدلیل احتمال ریزش سنگ و لغزندگی، در جاده‌های کوهستانی موارد ایمنی مدنظر قرار گیرد.

فیلم | بدترین سیلاب ۵۰ سال اخیر در ونیز ایتالیا

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس سطح آب در شهر ونیز روز سه‌شنبه ۲۱ آبان به ۱٫۸۷ متر بالای سطح أب دریا رسید که فقط ۷ سانتی‌متر کمتر از بالاترین حد ثبت شده سطح آب در این شهر در سیلاب سال ۱۹۶۶ است. مقامات شهر ونیز می‌گویند میزان خسارات ایجاد شده در شهر سر به میلیون‌ها یورو می‌زند. لوئیجی براگنارو، شهردار ونیز در توئیتر نوشت‌: ‌ «ونیز به زانو در آمده است. کلیسای سنت مارکو مانند بقیه شهر و جزایرش خساراتی جدی دیده است.»
ایسناایسنا17 ساعت قبل
ایسنا/قم بنابر توصیه‌های سامانه تهک هواشناسی، کشاورزان و باغداران استان قم باید در برداشت محصولات مزارع ذرت، آفتابگردان و ارزن باغات و زمین‌های خود تعجیل کنند. آسمان قم امروز کمی ابری و به تدریج افزایش ابر همراه با وزش باد را به همراه دارد، کمینه دما منفی ۲درجه سانتی گراد و بیشینه دما مثبت ۲درجه سانتی گراد است. هوای قم در دو روز آینده کمی تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و در اواخر وقت بارش باران پاییزی را در پی خواهد داشت، کمینه دما در روز جمعه منفی ۲درجه سانتی گراد و بیسشینه دما مثبت ۱۸درجه خواهد بود، روز شنبه نیز کمینه منفی ۱درجه و بیشینه مثبت ۱۳ درجه سانتی گراد را داریم. براساس این پیش بینی شرایط جوی، سامانه تهک کشاورزی استان قم توصیه‌های کاربردی محصولات کلی و باغداران را ارائه داد که به شرح زیر است: توصیه‌های هواشناسی تهک به محصولات باغی: جمع آوری برگ‌های پای درختان و انتقال به چاله کود جهت پوساندنپوشاندن انارهای انبار شده در باغات و انبارهای روبازمحدود کردن آبیاری باغاتخودداری از انجام هرگونه عملیاتی که موجب تحریک به رشد در درختان میوه شودتنظیم دمای شبانه گلخانه‌ها با توجه به کاهش محسوس دماتوصیه‌های هواشناسی کشاورزی محصولات کلی: آبیاری مزارع در صورت لزوم - رعایت دور آبیاری مناسبتعجیل در برداشت مزارع ذرت، آفتابگردان و ارزنتعجیل در عملیات آماده سازی زمین جهت استفاده از تاریخ کاشت مناسب محصولات کشت پائیزهتعجیل در آبیاری (خاک آب) مزارع غلات تا پایان هفته جاریانتهای پیام

نظرها

اخبار بیشتر