سخنگوی سازمان انرژی اتمی: تلاش بر این است که کشور تکنولوژی بومی داشته باشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. سیاسی

سخنگوی سازمان انرژی اتمی: تلاش بر این است که کشور تکنولوژی بومی داشته باشد

همشهریخبرگزاری همشهری |
همشهری آنلاین: سخنگوی سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در نشستی خبری به تشریح گام سوم ایران در کاهش تعهدات برجامی پرداخت.

دریافت ۴ MB کد خبر ۴۵۴۲۳۷

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم‌ | لحظه دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار فراری

همشهریهمشهری1 روز قبل

رقابت‌های انتخاباتی، پشت پرده استیضاح ترامپ

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از نیویورک، علیرغم موافقت ۵۳ درصد نمایندگان مجلس آمریکا بر استیضاح ترامپ، کارشناسان بر آین باورند، این اقدام بدون نتیجه و موجب برکناری اش نخواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فرانس پرس، رئیس جمهوری آمریکا از اجرای تصمیم خود برای افزایش تعرفه گمرکی بر خوروهای وارداتی خبر داد. تعویق اجرایی شدن تصمیم ترامپ این بار نیز احتمالا شش ماهه خواهد بود. ژاپن در ماه سپتامبر با آمریکا توافقنامه تجاری امضا کرد و در جریان مذاکرات از معافیت موقت (تعلیق) افزایش تعرفه گمرکی بر بخش خودرو برخوردار شد. ویلبور راس وزیر بازرگانی آمریکا در سوم ماه نوامبر از احتمال افزایش تعرفه‌های گمرکی سخن به میان آورده بود. برای این که بی ام او از مدت‌ها پیش خودروهای خود را در آمریکا می‌سازد و از افزایش حق گمرکی آسیبی نخواهد دید.

:: خالق وردی-نمایشگاه فناوریهای پیشرفته در چین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما درپکن ازنمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در شهر شنجن چین با حضور نمایندگان فناوری نوین کشورمان گزارش می‌دهد: --------------نفر اول، یکی از نمایندگان شرکتهای ایراندوم، ستاری معاون علمی وفناوری رییس جمهور
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
دادگاهی در سوئد حکم بازداشت حمید نوری، شهروند ایرانی را تمدید کرد. دادگاه با بررسی شواهد حکم به تمدید بازداشت حمید نوری به مدت یک ماه داد. بی بی سی با انتشار این خبر نوشته است که «حمید نوری امروز در دادگاه اساسا حضورش را در زندان انکار کرد و مدعی بود او به جای کس دیگری اشتباه گرفته‌اند».
ایلناایلنا17 ساعت قبل
مقام سابق آمریکایی بر قدرت ایران در منطقه تاکید کرد. به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه جروزالم پست، «ایتامار رابینوویچ» سفیر سابق آمریکا در تلاویو گفت: اسرائیل اکنون در منطقه‌ای قرار گرفته که ایران و ترکیه در آن بسیار قدرتمند و اعراب ضعیف هستند.

نظرها

اخبار بیشتر