ضرب و شتم سیاستمدار نیجریه‌ای در آلمان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. بین‌المللی

ضرب و شتم سیاستمدار نیجریه‌ای در آلمان

مهرخبرگزاری مهر |
معاون رئیس مجلس نیجریه که برای درمان به آلمان رفته،مورد ضرب وشتم هموطنان خود قرار گرفت که میگویند برو در کشور خودت مثل این بیمارستان آلمانی درست کن، تو حق نداری با بیت‌المال اینجا درمان شوی.

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
به گزارش ولت، صحنه‌های یک اقامتگاه ساحلی در «حقل» در شمال غربی عربستان سعودی، سورئال است. او می‌گوید: «احساس می‌کنم انگار در فیلم «ترومن شو» هستم.» در طول شب، عربستان سعودی درهایش را به روی گردشگران غربی باز کرده است. از پایان سپتامبر، گردشگران از ۴۹ کشور سراسر جهان توانستند به عربستان سعودی سفر کنند. اما حالا گردشگران غربی می‌توانند در سراسر کشور سفر کنند؛ البته به جز شهر‌های مقدس مدینه و مکه. زنان عربستانی که تنهایی سفر می‌کنند می‌توانند اتاقی در هتل رزرو کنند و گردشگران مجرد غربی می‌توانند در هتل اتاق خواب دو تخته بگیرند.

سیل، ونیز را فلج کرد + تصاویر

3+
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل

حضور شیر در تظاهرات عراق! +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق به نقل از سایت روزنامه مصری الیوم السابع، طبق گفته فعالان عراقی در شبکه‌های اجتماعی، این جوان بعد از شنیدن خبری مبنی بر کمک گرفتن نیروهای ضد شورش از سگ‌های پلیس در استان بابل در جنوب عراق شیر را به میدان تظاهرات آورده است. عراق از ابتدای اکتبر گذشته شاهد اعتراضات گسترده با درخواست برای بهبود اوضاع معیشتی، مبارزه با فساد، انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام است. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلودکمیسیون حقوق بشر عراق نیز اعلام کرده، آمار تلفات اعتراضات به بیش از ۳۱۹ کشته رسیده که ۱۳ تن آنها نیروهای امنیتی هستند. این نهاد وابسته به پارلمان عراق همچنین آمار زخمی‌ها را بیش از ۱۵ هزار تن اعلام کرد.
انتخابانتخاب15 ساعت قبل
به نوشته سایت روزنامه مصری الیوم السابع، طبق گفته فعالان عراقی در شبکه‌های اجتماعی، این جوان بعد از شنیدن خبری مبنی بر کمک گرفتن نیروهای ضد شورش از سگ‌های پلیس در استان بابل در جنوب عراق شیر را به میدان تظاهرات آورده است. عراق از ابتدای اکتبر گذشته شاهد اعتراضات گسترده با درخواست برای بهبود اوضاع معیشتی، مبارزه با فساد، انحلال پارلمان و برگزاری انتخابات زودهنگام است. کمیسیون حقوق بشر عراق نیز اعلام کرده، آمار تلفات اعتراضات به بیش از ۳۱۹ کشته رسیده که ۱۳ تن آنها نیروهای امنیتی هستند. این نهاد وابسته به پارلمان عراق همچنین آمار زخمی‌ها را بیش از ۱۵ هزار تن اعلام کرد.
مهرمهر1 روز قبل
آنچه او می‌خواهد این است که اروپا «اقتدار نظامی» خود را از ایالات متحده امریکا پس بگیرد. باید گفت ترمز جاه طلبی‌های فرانسه، آمریکا نیست بلکه دیگر کشورهای اروپایی هستند. در سال ۱۹۶۶، دوگل به ایالات متحده آمریکا اطلاع داد که ارتش آمریکا و مقر نظامی ناتو باید از فرانسه خارج شود. ایالات متحده آمریکا مصمم است سیستم بازدارنده ناتو را حفظ نموده و جهت حمایت از اهداف مشترک و حیاتی غرب آنرا تقویت کند. این بدان معناست که پاسخ درست ایالات متحده آمریکا به سیاست ماکرون باید اینگونه باشد: «واشنگتن اقداماتی را انجام دهد که به بهترین وجه آرمانهای آمریکایی را زنده نگه داشته و با متحدان آمریکا با قاطعیت رفتار کند».
الفالف18 ساعت قبل
۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه جهان الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۰۹ ۳۹۸۰۸۲۳۰۲۸در استان دیاله عراق چه می‌گذرد؟ به گزارش گروه بین الملل الف، از محورهای شمال شرق، شمال و شمال غرب استان دیاله خبر می‌رسد عملیات نیروهای مسلح عراق علیه هسته‌های خاموش گروهک تروریستی داعش همچنان ادامه دارد. نیروهای عراقی پس از دریافت اطلاعات اطلاعات دقیق، عملیات گسترده‌ای را در حومه دریاچه «حمرین» در شمال شرق استان دیاله آغاز کردند و توانستند ۴ مقر عناصر مخفی داعش را کشف کنند و جست و جوی منطقه به منطقه در این محور جریان دارد. هسته‌های خاموش گروهک تروریستی داعش تلاش می‌کنند با ناامن کردن مناطق شمال شرق استان دیاله، مردم را مجبور به فرار کنند و از شکاف امنیتی به وجود آمده برای تقویت خود استفاده کنند. از غرب استان دیاله خبر می‌رسد، نیروهای عراقی ۳ مقر عناصر مخفی داعش را در منطقه «المیته» هدف قرار دادند و براساس اطلاعات به دست آمده شماری از تروریست‌ها در جریان این حملات کشته و زخمی شدند. به گزارش گروه بین الملل الف، نیروهای مسلح عراق در یک عملیات دقیق در منطقه «حوض مطیبیجه» در غرب استان دیاله هم موفق شدند شماری از تروریست‌های داعش از جمله یک فرمانده میدانی آنان را به هلاکت برسانند.

نظرها

اخبار بیشتر