مداحی زیبای نوجوان یزدی + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

رکنارکنا12 ساعت قبل
به گزارش رکنا، امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک از زمین خواری و فساد بزرگ‌ مسئولین در قزوین پرده برداشت. یکی از موضوعاتی که این روزها توجهات برخی را به خود جلب کرده، زمین‌خواری در هفت سنگان است؛ زمین‌های حدود ۲۵ هکتاری که با کاربری کشاورزی به بنیاد مسکن دادگستری قزوین فروخته شد. خانه‌هایی که از باغ کشاورزی روئیدند! مشخص نیست واژه زمین‌خوار و زمین خواری از چه زمانی به صورت گسترده در ادبیات روزمره مردم ما جا گرفت، اما این روزها این واژه از سوی بسیاری از افراد شنیده می‌شود. زمین خوار به کسی گفته می‌شود که زمین‌های بایر و بی صاحب را از راه‌های نامشروع تصرف می‌کند و یا به دیگران می‌فروشد؛ اقدامی که علاوه بر معضلات اجتماعی و اقتصادی، موجب مشکلات محیط زیست و منابع طبیعی نیز شده است.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، توسعه گردشگری در حاشیه سدها و رودخانه‌ها یکی از اهداف دولت دوازدهم محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد بارندگی‌های ابتدای سال بر این هدف مهر قطعی برای اجرا زد. سدها و تالاب‌ها بخش مهمی از حوزه گردشگری را شامل می‌شوند و سرعت ایجاد شغل در گردشگری دو تا دو و نیم برابر سایر بخش‌هاست. کدام استان‌ها مستعد جذب گردشگر در حاشیه سدها هستند؟ در این میان برخی استان‌های کشور با توجه به فرصت‌ها و استعدادهایی که دارند توانسته‌اند توجه بخش خصوصی را جلب کنند و پروژه‌هایی در این راستا در برخی استان‌ها از جمله استان گیلان نیز اجرا شده است. همچنین اعلام شد با توجه به موقعیت سدها و رودخانه‌های تهران به راحتی می‌توان از سدها برای گردشگری طبیعی، ورزشی و سلامت استفاده کرد؛ زیرا در زمان احداث سدها در چهار دهه قبل، خانه‌های سازمانی نیز احداث شد که در دهه قبل با تغییر سیاست در بهره‌وری از سدها و واگذاری این امر به بخش خصوصی سکونتگاه‌ها خالی مانده است. دعوت از بخش خصوصی برای مشارکت در توسعه گردشگری حاشیه سدهاهمچنین رضا اردکانیان- وزیر نیرو - در حاشیه مراسم افتتاح نیروگاه برق آبی سردشت با اشاره به تفاهم نامه وزارت نیرو و وزارت میراث فرهنگی در زمینه توسعه گردشگری در حاشیه سدها اظهار کرد: امروز اولین فراخوان این طرح در محل دریاچه سردشت اجرا شد.
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
ماجرا از اینجا آغاز شدکه قرار بود چهار دستگاه پارکبازی به شهرستان آق قلا و گمیشان بفرستیم (طبق سهمیه بندی که بچه‌های خودمان در جشنواره برای مناطق سیلزده انجام داده بودیم) و فقط یک رابط مردمی و غیر سیاسی میخواستیم که به محیط آشنا و نیتی جز کمک به مردم نداشته باشد که آقا پرویز پرستویی سرکار خانم هدیه تهرانی را برای این کار معرفی نمودند که در زمان سیل اخیر در ان منطقه مستقر بوده و هم راه چاه کار را بهتر از هرکسی می‌شناخت. امروز جلسه چند ساعته‌ای در موزه صلح تهران با ایشان برگزار کردیم و ایشان با روی گشاده رسما قبول زحمت فرموده و نمایندگی نصب پارکبازی‌های اهدایی به نام شهدا در شمال کشور را به عهده گرفتند. به جز سرکار خانم نرگس کلباسی که با بودجه مردمی بیش از یکصد و اندی پارکبازی برای بچه‌ها در مناطق زلزله زده کرمانشاه برپا نموده و نیز سرکار خانم نعمانی از سوسنگرد که شیرزنانه و مدیرتر از هرمردی کار پارکبازی‌های ان منطقه را به سرانجام رسانده این سومین خانمی است که با مرام کامل انسانی به این کار خیر پیوسته و بقولی پرچم خانم‌ها برای کار خیر همیشه بالاتر از ما مردهای مدعی سرافرازانه در اهتزاز استو دنیا را چه دیدید شاید همزمان با نصب پارکبازی‌ها، جشنواره شاد دانش اموزی فیلم دفاع مقدس هفدهم را هم در منطقه آق قلا و گمیشان برای کودکان برگزار کردیم. کارهای ما هم که اصلا حساب و کتاب نداردنه دنیوی و نه اخروی
همشهریهمشهری1 روز قبل
پوست سیب سرشار از فیبر نامحلول، فیبر محلول و ویتامین C است. پوست سیب همچنین حاوی کوئرستین است که خاصیت ضد التهابی دارد. اما سیترولین، ماده مغذی موجود در پوست هندوانه است و مصرف آن اثرات مخرب رادیکال‌های آزاد در بدن را خنثی می‌کند. قسمت‌های سفید پوست هندوانه را همراه با نعناع، به آبمیوه اضافه کنید. از دور انداختن پوست پیاز نیز اجتناب کنید.

نظرها

اخبار بیشتر