ازسرگیری فعالیت خطوط ریلی یوکوهاما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

ازسرگیری فعالیت خطوط ریلی یوکوهاما

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
فعالیت بخشی از خطوط ریلی مسافربری یوکوهاما که در پی سانحه روز پنجشنبه متوقف شده بود ، از سرگرفته شد

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی ان اچ کی، فعالیت بخشی از خطوط ریلی مسافربری یوکوهاما که در پی سانحه روز پنجشنبه متوقف شده بود، از سرگرفته شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

قطار مسافربری سریع السیر یوکوهاما روز پنجشنبه با یک دستگاه کامیون در یک تقاطع برخورد کرد. بر اثر این سانحه سه واگن از هشت واگن قطار از ریل خارج شد و راننده کامیون جان باخت.۳۳ نفر دیگر هم در این سانحه زخمی شدند.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

اپراتور قطار مسافربری یوکوهاما صبح روز شنبه با خارج کردن واگن‌ها و کامیون آسیب دیده از ریل، فعالیت این بخش از خط راه آهن را از سرگرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم‌ | لحظه دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار فراری

همشهریهمشهری1 روز قبل

:: خالق وردی-نمایشگاه فناوریهای پیشرفته در چین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما درپکن ازنمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در شهر شنجن چین با حضور نمایندگان فناوری نوین کشورمان گزارش می‌دهد: --------------نفر اول، یکی از نمایندگان شرکتهای ایراندوم، ستاری معاون علمی وفناوری رییس جمهور
الفالف1 روز قبل
خوب است نتایج این نظرسنجی و دستگاه مسئول این نظرسنجی منتشر شود تا رسانه‌ها در جریان کم و کیف این نظرسنجی قرار گیرند. بیشتر بخوانید: وزیر کشور: شب انتخابات هم لازم باشد استانداران را تغییر می‌دهیم***توضیحات عجیب واعظی درباره سخنان روحانیسخنان روحانی در یزد همچنان با واکنش‌های مختلفی روبروست. مطلبی که پیش از این بارها به قوه قضائیه تذکر داده شده و حتی رهبری هم دستور دادند قضات متخلف باید رسوا شوند. امروز هم خبری منتشر شد که تعدادی از کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد که زیرمجموعه قوه قضائیه است بازداشت شده‌اند. برای افراد آگاه، یک نمونه از این بازداشت‌ها از درون قوه قضائیه نشاندهنده عزم این قوه برای برخورد با فساد درونی خویش است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز_ایرنا_ شهردار اهواز گفت: کلانشهر اهواز به دلیل پوشش گیاهی و فضای سبز به گیاه کنوکارپوس مدیون است. وی یادآور شد: پس از انتخاب به عنوان شهردار اهواز، دستور دادم که کاشت گیاه کنوکارپوس به علت عدم تنوع رنگی متوقف شود و کاشت گیاهان بومی از جمله نهال و درختان تنومند نخل در اهواز آغاز شود. به اندازه کافی کنوکارپوس کاشتیمشاعری در بخشی دیگر ادامه داد: به اندازه کافی در اهواز گیاه کنوکارپوس کاشته شده است و باید به سمت کاشت گونه‌های بومی و محبوب برویم. وی افزود: شهر اهواز از کمبود رنگ در فضای سبز رنج می‌برد در واقع فضای سبز به عنوان مجموعه‌ای از محیط سبز خارج از شریان‌ها و معابر است از این رو اگر درختان کاشته شده در فضاهای عمومی و بلوار‌ها را نادیده بگیریم مقدار فضای سبز اهواز کم است. برچسب‌هابیماران تنفسی خوزستان شهرداری اهواز اهواز
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: برداشت مکانیزه ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای از سطح ۹۱ هزار هکتار زمین کشاورزی خوزستان از هفته جاری آغازشد. وی ارزش این میزان تولید ذرت دانه‌ای را ۱۱ هزار میلیارد ریال بیان کرد. ذرت دانه‌ای برای مصارف انسانی و ذرت علوفه‌ای برای مصارف دامی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برداشت ذرت دانه‌ای و علوفه‌ای در خوزستان تا نیمه دوم آذر ادامه دارد و پس از آن کشت گندم و کلزا جانشین آن می‌شود. دزفول، شوشتر، اندیمشک، شوش، بهبهان، رامهرمز و رامشیر از مهمترین مناطق کشت محصول ذرت در خوزستان به شمار می‌رود.

افشاگری امام‌جمعه قزوین درباره زمین‌خواری هفت‌سنگان

الفالف13 ساعت قبل
افشاگری امام‌جمعه قزوین درباره زمین‌خواری هفت‌سنگانگروه سیاسی الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶ ۳۹۸۰۸۲۳۰۵۹حجت‌الاسلام عابدینی، امام‌جمعه قزوین در برنامه ثریا درباره زمین‌خواری جمعی از مسئولین استان قزوین افشاگری کرد.

نظرها

اخبار بیشتر