فیلم/ فرمانده ارتش: یزید زمان ما ترامپ است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ فرمانده ارتش: یزید زمان ما ترامپ است

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش در میان عزاداران حسینی گفت: امروز یزید زمان، رئیس جمهور آمریکا، ما را به ذلت تسلیم دعوت می‎کند، هیهات که چنین ذلتی را بپذیریم.

دریافت ۳ MB

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم/ عاقبت سبقت در سر پیچ!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف6 ساعت قبل
امری که می‌تواند هم افتخار و قدرت فکری آنها را بیان کند، هم برای جذب دانشجو و متقاضی مدیکال توریسم یا گردشگری سلامت تاثیرگذار باشد. چنین توجهی باید در شبکه‌های برون مرزی ایران نیز تقویت شود. به گزارش الف آنچه از پیشرفت‌های علمی و پزشکی کشورهای مطرح دنیا در فکر عموم مردم متبادر می‌شود محصول فعالیت رسانه‌های بین الملل به ویژه شبکه هایی تلویزیونی است. بسیاری از مردم در کشورهای منطقه و جهان سوم از این موفقیت‌ها اطلاع چندانی ندارند و شاید ایران را با کشور خود مقایسه کنند. یکی از مواردی که می‌تواند به درآمد ارزی منتهی شود و تحریم‌ها هم تاثیری بر آن ندارد توجه به گردشگری سلامت است.

فیلم| هجوم مردم به پمپ بنزین‌ها

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل
علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال کشورمان که به استرالیا مهاجرت کرده است و در لیگ فوتبال این کشور قضاوت می‌کند، در اینستاگرام‌اش تصاویری از خود و خانواده‌اش در ملاقات با جمعی از چهره‌های شناخته شده سینمای ایران منتشر کرده است. او در کنار پوریا پورسرخ، هومن حاج عبداللهی، شبنم قلی‌خانی و کمپینی به نام عباس رضازاده که برای اجرای تئاتر لابی شانس به بریزبان رفتند عکس گرفته و نوشته بهنوش بختیاری هم در آنجاست اما عکسی از او منتشر نکرده است!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر