بحث برجام بحث جاده یکطرفه نیست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

بحث برجام بحث جاده یکطرفه نیست

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
رئیس سازمان انرژی اتمی در دیدار مدیرکل موقت آژانس بین‌‌المللی انرژی اتمی: جمهوری اسلامی ایران تصمیم گرفته بحث برجام بحث جاده یکطرفه نیست.

در ادامه بخوانید

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
وی، از اجرای طرح سبز پتروشیمی عسلویه خبر داد و بیان کرد: اجرای پتروشیمی همت گام مهمی هم‌سو با رویکرد کنوانسیون پاریس برای کاهش گازهای گلخانه‌ای است. مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با بیان اینکه طرح یاد شده گازهای گلخانه‌ای را به کود اوره تبدیل می‌کندخاطر نشان کرد: اجرای پتروشیمی همت حجم به‌سزایی از گاز گلخانه‌ای co۲ تولیدی منطقه را به کود اوره تبدیل می‌کند. موسوی بیان کرد: این طرح جایگاه و رتبه بین‌المللی ایران را در محافظت از محیط زیست بیش از پیش افزایش می‌دهد. وی، اجرای پتروشیمی همت را یک پروژه ملی- جهانی همسو با تعهدات ایران در توافقنامه پاریس دانست و افزود: طرح سبز پتروشیمی عسلویه در راستای کاهش گازهای گلخانه‌ای تا سال ۲۰۲۰ مورد توجه قرار دارد که اثرات زیست محیطی co۲ در عسلویه را کاهش می‌دهد. منطقه عسلویه با دارا بودن منابع عظیم گاز طبیعی به یکی از قطب‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور تبدیل شده، وجود واحدهای متعدد فرآوری گاز و مجتمع‌های تولیدی مواد پتروشیمیایی، سبب رشد انتشار گازهای گلخانه‌ای در این منطقه شده است.

جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها با ۱۴۶ غرفه در ضلع جنوبی مصلی تهران تا ۲۴ آبان از ساعت ۱۱ تا ۲۱ آماده بازدید علاقمندان است. در این جشنواره در کنار انار‌هایی از اقصی نقاط کشور، سوغات نواحی و شهر‌های مختلف مانند شیرینی تبریز، عسل اردبیل و حلوا یزد با طعمی متفاوت عرضه شده است. سالانه از حدود ۸۰۰ هزار تن انار تولیدی در کشور، نزدیک به ۲۰ درصد آن صادر می‌شود. توجه به کشت محصول انار می‌تواند ارز آوری خوبی را برای کشور داشته باشد.

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.
برنابرنا1 روز قبل
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران همانطور که در عرصه جنگ سخت و امور دفاعی به قدرت پایدار رسیده در حوزه جنگ نرم نیز دستاوردهای بزرگی داشته که مهمترین آنها بسط و گسترش تفکر انقلاب اسلامی در ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر زورگویان جهان و همچنین افشای چهره واقعی استکبارگران و به خصوص آمریکا است. رئیس ستاد نیروهای مسلح تصریح کرد: ‌ آمریکا همانطور که بر حسب ظاهر در فکر تقلیل پایگاه‌های نظامی خود در جهان است، در حقیقت پایگاه‌های فکری خود را هم در میان مردم جهان یکی پس از دیگری از دست می‌دهد. سرلشکر باقری تصریح کرد: امثال شهید طهرانی مقدم در فضای جنگ نرم نیز حضور دارند و همانطور که این شهید با اقدامات خود، ایران را به یکی از قدرت‌های برتر در حوزه دفاعی و موشکی بدل کرد، در حوزه جنگ نرم نیز مدافعان اندیشه جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان باعث افشای چهره واقعی آمریکا و همراهانش شده و فروپاشی هژمونی آمریکا را سرعت بخشیده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر