مردم و محرم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

مردم و محرم

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
آن‌هایی که مسیر امام حسین و گم کرده بودند خیلی زود پیدا کردند این شبها مسیر امام حسین حسابی پرترافیک است به امید اینکه از این مسیر منحرف نشویم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما آن‌هایی که مسیر امام حسین و گم کرده بودند خیلی زود پیدا کردند این شبها مسیر امام حسین حسابی پرترافیک است به امید اینکه از این مسیر منحرف نشویم.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مهرمهر6 ساعت قبل
اهداف بلند مدت این دبیرخانه پایش و پیش‌بینی مخاطرات جوی و تولید سامانه‌های هشدار سریع در منطقه اکو که امیدواریم بتوانیم با همکاری کشورهای منطقه به یک پایگاه داده مشترک برسیم تا بتوانیم سامانه‌های هشدار سیل و سایر مخاطرات را بهتر مدیریت کنیم. اساسا کار مرکز مخاطرات اکو پایش مخاطرات جوی و غیر جوی طبیعی است. وی ادامه داد: هواشناسی مسئول مخاطرات غیر جوی نیست. اما آن چیزی که مهم است این است که مانیتورینگ و پیش‌بینی مخاطرات جوی در این مرکز باید انجام شود و به کشورهای منطقه اکو سرویس دهد. تاج‌بخش در پاسخ به خبرنگار مهر مبنی بر محورهای افزایش تاب‌آوری مد نظر برای مقابله با آثار بلایای طبیعی و مخاطرات جوی نیز گفت: در سند این محورها دیده شده اما اساسا نخست باید سامانه‌های هشدار مخاطرات دیده شود و تاب‌آوری بر اساس آن ملاحظه شود.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

از گود برداری تا خانه شهر

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
گزارش اختصاصیاز گود برداری تا خانه شهراز سال ۹۵ یک گود عمیق در میدان امام خمینی خودنمایی می‌کند، گودی که گلایه‌های کسبه و رهگذران را در این منطقه به همراه داشته است.
فارسفارس17 ساعت قبل
به گفته مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران تا پایان سال در خیابان ولیعصر (عج) ۱۰۰۰ اصله درخت چنار کاشته می‌شود. علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس گفت: درخت‌های چنار خیابان ولیعصر برخی دچار مشکلاتی نظیر پوسیدگی شده بودند. وی افزود: از آنجا که باید درختان فرسوده با نهال‌های تازه جا به جا شود در سال گذشته حدود ۱۸۴۰ اصله نهال در خیابان ولیعصر کاشته شد. مختاری گفت: اتفاقا این نهال‌های کاشته شده رشد خوبی داشته و به طور کامل اصطلاحا گرفته است و جوانه زده است. مدیرعامل سازمان بوستانها تصریح کرد: امسال هم در اواخر دی و بهمن بنا داریم تا ۱۰۰۰ اصله نهال چنار در خیابان ولیعصر بکاریم.
تسنیمتسنیم52 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، خراسان جنوبی دارای گونه‌های متعدد جانوری و پوشش گیاهی منحصر به فردی است. افزایش ۲۶ درصدی جمعیت پستانداران خراسان جنوبیجمعیت پستانداران خراسان جنوبی علیرغم دو دهه خشکسالی ۲۶ درصد افزایش داشته است. حفاظت از محیط زیست با روش‌های فرهنگیصبح امروز اداره محیط زیست خراسان جنوبی برای نخستین بار نشست هم اندیشی و کلاس آموزشی ویژه شکارچیان برگزار کرد. مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی در این مراسم گفت: مساله محیط زیست یک موضوع اخلاقی است که باید برای حفاظت از آن روش‌های فرهنگی را در پیش گرفت. اکبری با بیان اینکه گورخر ایرانی که یکی از زیستگاه‌های او خراسان جنوبی بود را از دست داده‌ایم افزود: روزی در خراسان جنوبی از سربیشه و اسدآباد گرفته تا دشت‌های طبس گله‌های آهو و جبیر را شاهد بودیم که به زیبایی در حال چرا بودند.

نظرها

اخبار بیشتر