پرونده شبنم نعمت زاده روی میز قاضی مسعودی مقام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

پرونده شبنم نعمت زاده روی میز قاضی مسعودی مقام

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی از ارجاع پرونده خانم شبنم نعمت زاده برای رسیدگی در دادگاه خبر داد

آقای قاضی اسداله مسعودی مقام در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: این پرونده دو متهم دارد، پرونده خانم شبنم نعمت زاده و آقای احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی به شعبه سوم دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی ارجاع شده است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

وی افزود: ​اتهام متهمان این پرونده اخلال در نظام توزیع مایحتاج عمومی (دارو) است که جلسات دادرسی دوشنبه ۲۵ شهریور برگزار می‌شود.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی تصریح کرد: ​ در این پرونده اتهامات دیگری همچون تحصیل مال نامشروع و قانون مواد خوراکی و آشامیدنی است.

این مقام قضایی تأکید کرد: میزان تخلفات متهمان بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان | جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

وی همچنین درباره رسیدگی به پرونده گروه «شاملویی» گفت: این گروه، پرونده‌های متعددی دارد، بخشی از آن مربوط به بانک سرمایه است و بخش دیگر پرونده هم به بانک‌های دیگر اختصاص دارد.

قاضی مسعودی مقام افزود: ​ این پرونده در بخشی نقص تحقیقات داشته که به دادسرا اعاده شده است و از همین جهت پرونده مربوط به بانک سرمایه به دادگاه نیامده و از آنجایی که اتهامات متعددی در پرونده وجود دارد و باید یکجا رسیدگی شود، پس از رفع نقایص و ارجاع پرونده به دادگاه، ​جلسه رسیدگی به تخلفات در بانک سرمایه تشکیل می‌شود.

وی گفت: شاید رسیدگی به این پرونده در ماه آینده انجام می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف1 روز قبل

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیرکل تنظیم بازار وزارت صمت گفت: سازمان برنامه و بودجه اعتبار شیر مدارس را تخصیص داده و قرار است وزارت آموزش و پرورش از ابتدای آذر در ۹ استان شیر توزیع کند. محمدرضا کلامی افزود: نکته طرح توزیع شیر مدارس این است که اول باید منابع اش تامین شود تا امکان اجرای آن به وجود بیاید چرا که در تمام سال‌های گذشته مشکل اساسی تامین این بودجه بوده است. وی گفت: با بررسی تجربه‌های گذشته در سال‌های پیش امسال ما تصمیم گرفتیم تا بودجه تامین شده را به پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش در استان‌های کم‌تر برخوردار هزینه کنیم. کلامی گفت: برای توزیع شیر در مدارس ما بسته‌های ۲۰۰ سی سی شیر استریل را در نظر گرفتیم که هم فاسد نمی‌شود و هم از کیفیت بالایی برخوردار است. مدیرکل تنظیم بازار وزارت صمت تاکید کرد: هر چند بودجه در اختیار آموزش و پرورش است، اما آموزش و پرورش باید این بودجه را تنها برای تامین شیر مدارس هزینه کند و هزینه کرد آن در هر جای دیگری غیر قانونی است.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: مستمری آبان به بیش از یک میلیون و ۸۰ هزار خانوار زیرپوشش سازمان پرداخت شده است. آقای وحید قبادی دانا با بیان اینکه همچنین یارانه امداد فرزندان زیرپوشش سازمان بهزیستی کشور (۲۶ هزار فرزند) تا پایان مهر واریز شده است، گفت: یارانه حمایتی دولت هم که تا دیشب برای ۲۰ میلیون نفر واریز شده، شامل مددجویان سازمان بهزیستی کشور نیز بوده است. وی افزود: همچنین یارانه بیش از ۱۰۰۰ مرکز نگهداری شبانه روزی معلولان، سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولان ذهنی، جسمی و حرکتی را نیز که از ۴۷ هزار نفر نگهداری می‌کنند، تا پایان مهر برای هر فرد، حدود ۷۷۰ هزار تومان پرداخت شده است. به گفته رئیس سازمان بهزیستی کشور یارانه تا پایان مهر بیش از ۱۶۰۰ مرکز توانبخشی روزانه معلولان در سراسر کشور که حدود دو ماه پرداخت نشده بود، نیز پرداخت شده است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری5 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

واتیکان از تصمیم اخیر آمریکا درباره شهرک‌های کرانه باختری انتقاد کرد

اعتمادآنلاین5 دقیقه قبل

زمان دیدارهای معوقه هفته چهاردهم لیگ یک

مشرق‌نیوز6 دقیقه قبل

عملکرد دستگاه‌های اجرایی هیچ نوع سنخیتی با بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ندارد

خانه ملت8 دقیقه قبل

پژوهش‌های جدید درباره رابطه ویتامین C و آنفولانزا

الف9 دقیقه قبل

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه: ‌آشوب‌طلبان سلاح داشتند

اعتمادآنلاین9 دقیقه قبل