(ویدیو) فرار عجیب راننده تریلی پس از تصادف وحشتناک!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. حوادث

(ویدیو) فرار عجیب راننده تریلی پس از تصادف وحشتناک!

فراروخبرگزاری فرارو |
راننده یک تریلی هجده چرخ پس از تصادف با یک خودرو به طرز عجیبی پا به فرار گذاشت.

راننده یک تریلی هجده چرخ در شهر کیتو پایتخت اکوادور که حامل مواد سوختی بود به طرز وحشتناکی با یک خودرو تصادف کرد.

این تصادف باعث شد تا خودروی سواری به روی کوه برود.

راننده تریلی پس از این تصادف از کوه بالا رفت و پا به فرار گذاشت.

کد ویدیو دانلود

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴17 ساعت قبل
در پیام‌های قبلی هم سفارشات دیگری برای سرقت لوازم داخل خودرو به او داده بود. مرد جوان که هرگز تصورش را نمی‌کرد راز این سرقت‌ها توسط همسرش برملا شود در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو اعتراف کرد. خیلی زود به مواد مخدر معتاد شدم و برای تأمین هزینه‌های مواد مخدرم با مشکل مالی رو به رو شدم. به یک نفر دستور گوشی قاپی، یکی کیف و یکی هم سرقت لوازم داخل خودرو می‌دهد در مقابل وسایل سرقتی هم مواد یا پول می‌داد. اوایل بلد نبودم چگونه سرقت کنم، فرح مرا به چند نفر از معتادان که در این کار تخصص داشتند معرفی کرد و آن‌ها سرقت لوازم داخل خودرو را به من یاد دادند.
همشهریهمشهری6 ساعت قبل
کسانی که به رسیدگی به پرونده نجفی ایرادهایی وارد می‌دانند پیش از هر چیز می‌گویند که در صدور کیفرخواست و صدور حکم عجله شده است. پرونده نجفی به دلیل شخصیت درگیر در پرونده اهمیت زیادی پیدا و افکار عمومی را درگیر کرد. برای کشف واقعیت لازم است حتی در صورت اقرار تمامی تحقیقات لازم به عمل آید. مقررات رعایت نشدخرمشاهی ایرادهای دیگری هم به رسیدگی به پرونده نجفی وارد می‌داند. در واقع روند رسیدگی به یک پرونده باعث اصلاحات قانونی یا حداقل اصلاحات ساختاری در رسیدگی به پرونده‌ها می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مدتی بعد رامین ناپدید شد و خانواده وی موضوع را با پلیس در میان گذاشتند؛ با گذشت یک سال هیچ خبری از رامین نبود تا اینکه با تحویل خانه‌ای که وی در آن اسکان داشت، به صورت تصادفی اسکلتی در خانه اجاره‌ای کشف می‌شود. با گزارش موضوع به ماموران پلیس، تحقیقات در خصوص هویت اسکلت آغاز شد تا اینکه در نهایت مشخص شد اسکلت کشف شده متعلق به رامین است. با کشف هویت اسلکت کشف شده و گزارش پزشکی قانونی مبنی بر به قتل رسیده شدن رامین، ماموران پلیس به شریک کاری وی یعنی متین مظنون شدند؛ این در حالی بود که هیچ اثری از او وجود نداشت. وی با بیان اینکه با گذشت ۱۰ سال هنوز مشخص نیست که قاتل کیست، اظهار کرد: ما هیچ اطلاعی از شریک کاری وی نداریم و اکنون با یک شخصیت فرضی مواجه هستیم. در ادامه، قضات شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران برای تصمیم گیری در خصوص این پرونده وارد شور شدند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز14 ساعت قبل
یک دستگاه تانکر ۳۲ هزار لیتری حمل سوخت در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید فهمیده به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شد و با نرده‌های بزرگراه برخورد کرد. مخزن این تانکر خالی بوده و خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
این رفتارها باعث شده که قانون‌گذاران در مورد پیاده‌روی و پیامک زدن بحث و گفتگو کنند. متخصصان روانشناس اما معتقدند پیامک زدن حین راه رفتن نوعی رفتار اعتیاد آور است. شاید وقت آن رسیده باشد که ما بتوانیم کنترل فناوری شخصی خودمان را به دست آوریم. چرا حین راه رفتن پیامک می‌زنیم؟ آدام گزلی در دانشکده علوم اعصاب معتقد است که گرایشات ما در زمینه منابع اطلاعاتی، از رفتار حیوانی ما در مورد بقا نشأت می‌گیرد. چگونه استفاده از موبایل حین راه رفتن را کنترل کنیم؟ ۱.
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
این مهارت‌ها شامل مهارت ارتباط کلامی، مهارت همدلی و درک کردن، مهارت مدیریت بر هیجانات، مهارت خلاقیت، مهارت تفکر نقادانه، مهارت تصمیم گیری، مهارت حل تعارض، مهارت مقابله با استرس، مهارت معنوی، مهارت حل مساله و مهارت به تعویق انداختن تمایلات است. با تقسیم بندی کودک آزاری به کودک آزاری جسمی، روانی و جنسی، سهل انگاری و غفلت والدین از کودک نیز جزو کودک آزاری هست. سیستم احراز کودک آزاری روانی نداریمموارد کودک آزاری روانی و عاطفی، قابل شناسایی نیست، سیستم کیفری و پزشکی قانونی ما هنوز مولفه‌ای برای احراز این نوع کودک آزاری را به دست نیاورده‌اند. کودک آزاری عاطفی، بیشترین نوع کودک آزاری به شمار می‌رودهر اقدامی که از سوی والد یا مراقب، منجر به مرگ یا آسیب جدی جسمانی، عاطفی، سوء استفاده جنسی یا بهره کشی از کودک باشد، کودک آزاری است. بسیاری از اینها در جامعه ما شاید اصلا به عنوان کودک آزاری دیده نشوند، اما نوعی کودک آزاری به شمار می‌رود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

انهدام چند موشک از سوی سامانه دفاع هوایی ارتش سوریه

صدا و سیما6 دقیقه قبل

ترامپ: جلسه تحقیقات درباره استیضاح مایه شرمساری است

صدا و سیما10 دقیقه قبل

سدها چقدر برای مقابله با سیلاب آماده‌اند؟

ایسنا11 دقیقه قبل

کشته شدن ۵ نفر در حمله هوایی ترکیه به شمال عراق

صدا و سیما13 دقیقه قبل

خانم بازیگر: دستمزد‌های نجومی بیشتر گریبان سینما را گرفته

فردا نیوز16 دقیقه قبل