عکس تلخ / مرگ هولناک دختر بچه ۴ ساله بندری در انبارهای عمومی تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

عکس تلخ / مرگ هولناک دختر بچه ۴ ساله بندری در انبارهای عمومی تهران

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: مرگ تلخ دختر بچه 4 ساله در انبارهای عمومی غرب استان تهران به خاطر برق گرفتگی در کلانتری 179 خلیج فارس تهران تحت بررسی ا ست.

عکس تلخ / مرگ هولناک دختر بچه ۴ ساله بندری در انبارهای عمومی تهران - 1

به گزارش گروه حوادث رکنا، بامداد ۱۲ شهریور خبر فوت دختر بچه ۴ ساله در انبارهای عمومی غرب تهران به کلانتری۱۷۹ خلیج فارس اعلام شد.

تحقیقات اولیه نشان دادد که روز ۱۰ شهریور ماه ۲ خانواده از پرسنل انبارهای عمومی بندر لنگه در سویت غیر استاندارد اسکان داده شده‌اند. طبق تحقیقات مشخص شد که این سویتها فقط برای مصرف داخلی و استفاده مدیرانی که به صورت شیفت در شرکت می‌مانند تاسیس شده بود.

طبق بررسی‌های کارشناسان و تیم ویژه هولدینگ انبارهای عمومی ایران، حدیث رحیمی دختر ۴ ساله که فرزند یکی از این خانواده‌های اسکان داده شده است دچار برق گرفتگی شد که پس از حضور اورژانس در محل حادثه و علی رغم امداد و کمک‌های اولیه متاسفانه به علت شدت حادثه جان باخت.

پیکر این دخترک عصر روز دوازدهم شهریور ماه سال جاری با پرواز ویژه به سوی بندرلنگه برای تشییع ارسال شد.

بر اساس این گزارش آقای تزوال دایی کودک قربانی شده از همکاران سابق مدیرعامل و مسئول حفاظت فیزیکی روز دهم شهریورماه به واسطه دستور مدیرعامل همراه با خانواده اعم از (همسر و فرزندان خردسالشان و خانواده خواهرش یعنی والدین دختر فوت شده) که برای درمان و سفر تفریحی به شمال و تهران سفر کرده بودند در یک سوئیت جنب آسایشگاه انتظامات در محل شرکت انبارهای عمومی غرب اسکان داده می‌شوند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها