مداحی مجری تلویزیون را ببینید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

فیلم/ تکذیب ادعای جهرمی درباره سایت‌های دانلود فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

اولین مرکز مین زدایی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۷۰ کشور در دنیا آلوده به مین هستند، افتتاح مرکز مین زدایی ضمن کمک به مناطق مرزی کشورمان، برای دیگر کشور‌ها هم مورد استفاده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
دقیقش یادم نیست، اما همین قدر می‌دانم دوران دبیرستان بودم که تلویزیون ترانه‌ای پخش کرد که برایم و برایمان تعجب آمیز بود. خبرآنلاین: دقیقش یادم نیست اما همین قدر می‌دانم دوران دبیرستان بودم که تلویزیون ترانه‌ای پخش کرد که برایم و برایمان تعجب آمیز بود. ترانه‌ای که پخش می‌کرد خیلی مواقع نام خواننده یا آهنگساز آن را نمی‌نوشت و معرفی نمی‌کرد. او خشایار اعتمادی بود. خشایار اعتمادی هم همانگونه که قبلا برایمان خوانده می‌داند که اگر رفته اما محکوم به برگشتن است: «نمیری چون دلت اینجاست / تو محکومی به برگشتن».

هفته ترویج علم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود
مهرمهر22 ساعت قبل
به گفته وی، استان فارس دارای بیشترین جمعیت عشایری کشور است و ۱۲٫۵ درصد عشایر کشور در این نقطه به سر می‌برند. وی با بیان اینکه ۱۵۰ هزار نفر در استان فارس به عنوان عشایر زیست می‌کنند از ۳۰ هزار عشایر کوچنده نام برد که ظرفیت بزرگ برای استان فارس به شمار می‌رود. بهرامی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی ظرفیت عشایر را تاثیرگذار دانست و اعلام کرد: خدمات رسانی از جمله فرهنگی به عشایر استان فارس به دلیل پراکندگی کار سختی است. مدیرکل امور عشایری استان فارس در خصوص ضریب نفوذ فضای مجازی در میان اقشار جامعه هم متذکر شد که ناگزیریم از فضای مجازی در زمینه افزایش مطالعه استفاده کنیم زیرا شرایط نسبت به گذشته تغییر کرده است. در ادامه این مراسم بهرام پور مدیر آموزش و پرورش عشایر فارس نیز اعلام کرد: ۱۱ هزار دانش آموز عشایر در استان فارس تحت پوشش قرار دارند که گستره آن به استان‌های همجوار از جمله بوشهر، اصفهان، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد هم می‌رسد.

نظرها

اخبار بیشتر