همایش گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
همایش گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای برگزار می‌شود

همایش گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای برگزار می‌شود

مهرخبرگزاری مهر |
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای از برگزاری همایش علمی «گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای» در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش علمی «گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای» در سال جاری برگزار می‌شود. این همایش در دو بخش «استادان و کارکنان» و «دانشجویان و دانش‌آموختگان» دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با مشارکت دانشکده‌ها و آموزشکده‌های تابعه دانشگاه و برخی نهادها و مؤسسات علمی- پژوهشی برگزار می‌شود.

مبانی فکری مقام معظم رهبری در بیانیه دوم گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، آینده جمهوری اسلامی در هندسه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، دستاوردهای انقلاب اسلامی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، چالش‌ها و فرصت‌های جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، جوانان و دانشگاهیان تراز جمهوری اسلامی بر مبنای گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای پنح محور اصلی این همایش هستند.

بنابراین گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند آثار علمی و پژوهشی و مقالات خود را تا آخر مهر ۹۸ از طریق پست الکترونیکی به آدرس: farhangi@tvu. ac. ir به دبیرخانه همایش واقع در سازمان مرکزی دانشگاه ارسال نمایند. زمان برگزاری همایش در آذرماه ۹۸ پیش‌بینی شده است که کیفیت برگزاری آن متناسب با آثار و مقالات ارسالی و داوری شده، طراحی و اجرا خواهد شد.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری

رضا مهدی، هدف از برگزاری این همایش را هم‌اندیشی، تولید فکر و خلق دانش برای طراحی و راهبرد کلان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گام دوم (چهل سال آینده) انقلاب اسلامی دانست و اظهار امیدواری کرد: با مشارکت همه استادان، کارکنان، دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، زمینه مناسبی برای طراحی و تنظیم رسالت و مأموریت کلیدی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در افق پیش‌رو فراهم شده و دانشگاه متناسب با نیازهای جامعه اسلامی-ایرانی در گام دوم انقلاب به حرکت خود استمرار بخشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای افزود: منتظر مقالات علمی و آثار ارزشمند تمامی همکاران جامعه دانشگاهی و خانواده بزرگ دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود

فیلم/ تکذیب ادعای جهرمی درباره سایت‌های دانلود فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»، جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی دولت به منظور بررسی پیشنهاد مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت درمان و آموزش پزشکی با عنوان «تعیین هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال (۱۳۹۹)» روز یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ با حضور اعضا کمیسیون و نماینده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شد. خدایی، رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور ضمن تبیین کلیات پیشنهاد افزود: نرخ خدمات طی سال گذشته در کشور به صورت میانگین حدود سه برابر شده است و بدیهی است که سازمان سنجش به عنوان سازمانی که عمده کارش در حوزه خدمات است مجبور به افزایش هزینه ثبت نام آزمون‌ها است. ارقام پیشنهادی سازمان سنجش و وزارت بهداشت به تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز رسیده است. در پایان اعضای کمیسیون با متن مصوب کمیسیون تخصصی، که منجر به افزایش ۳۵ درصدی حق ثبت نام آزمون‌های ورودی وزارت علوم، تحقیقات فناوری و وبهداشت درمان و آموزش پزشکی خواهد شد، موافقت نمودند. گفتنی است، این موضوع پس از طرح و تصویب در هیئت وزیران قابلیت اجرا خواهد یافت.

شبی با دانشجویان دانشگاه شریف

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خوابگاه شهید مصطفی احمدی روشن، پای صحبت‌های دانشجویان نشست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دانشجویان در این دیدار‌ها از دغدغه‌هایشان گفتند و می‌خواهند پاسخ شان قول پیگیری باشد؛ از دغدغه‌های فرهنگی گرفته تا موضوع‌های سیاسی و اقتصادی که جای آن در دانشگاه‌هاست.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در آن سال ابرهه ولشگر پیل سوارش متکبرانه وجاهلانه به کعبه حمله ورشدند والبته سزای خودراازطریق پرندگان کوچک، ابابیل، دیده بودند. میلاد پرشکوه آخرین پیامبر خدا، محمدبن عبدالله، بودکه از شیرین‌ترین روزهای تاریخ بشریت است. برکت‌های بی‌پایان مولود این روز برای رهایی و وارستگی انسان چنان بود که نشانه‌های آشکار، اما پررمز و راز آن، همزمان با طلوع خورشید وجودش نمایان شد. پایان یافتن ارسال رسل و انزال کتب نه به آن معنا بود که بشریت آن دوران به آنچه شایسته است، دست یافته بود و نه به این معنا که لطف و رحمت بی‌انتهای خالق بر بندگانش پایان گرفته است؛ حقیقت این بود که «اگر در خانه کس است یک حرف بس است». هلهله و فریاد ابوسفیان‌های روزگار هر روز به شکلی نو درصدد شبهه‌آفرینی است؛ آن روز با نسبت‌های ناروا و البته امروز به نوعی دیگر.

هفته ترویج علم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر