نود ارومیه؛ اقتصادی‌ترین تیم لیگ یک!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

نود ارومیه؛ اقتصادی‌ترین تیم لیگ یک!

ایلناخبرگزاری ایلنا |
نود ارومیه تیمی است که کم گل می زند و کم گل می خورد.

نود ارومیه؛ اقتصادی‌ترین تیم لیگ یک! - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، شاگردان وحید بیاتلوی جوان با عملکرد خوب خود تا هفته چهارم لیگ آزادگان با ۹ امتیاز در رده سوم قرار گرفتند که در این میان بردهای اقتصادی این تیم و عملکرد دفاعی خوبش قابل توجه می‌باشد.

نود ارومیه تا بدین جای فصل، در چهار بازی چهار گل به ثمر رسانده و با ثبت میانگین ۱ گل زده در هر بازی، عملکرد هجومی متوسطی از خود به جای نهاده است.

ارومیه ای‌ها اما در دفاع عملکرد بهتری داشته‌اند؛ نودی‌ها در چهار دیدار تنها دو گل دریافت کرده و میانگین ۰/۵ گل خورده به ازای هر بازی را ثبت کردند، ضمن این که در دو دیدار نیز موفق به ثبت کلین شیت شدند.

خبری: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

به طور کلی، می‌توان این گونه ارزیابی کرد که بیاتلو تیمی را ساخته که کم گل می‌زند و کم نیز گل می‌خورد؛ نود ارومیه در صورت حفظ و تداوم عملکرد دفاعی خوب خود و بهبود عملکرد هجومی، بدون شک در این فصل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و چه بسا بتواند در قامت یک شگفتی ساز ظاهر شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئوتیم استقلال که دیشب در سومین بازی خود مقابل تیم نفت مسجد سلیمان دومین تساوی خود را به دست آورد، هنگام خروج از ورزشگاه با اتوبوس، توسط عده‌ای از تماشگران مورد حمله قرار گرفت.

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

سانسور گرامیداشت یاد «دختر آبی» در صداوسیما +فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
همزمان در جریان مسابقه بین تیم‌های داماش گیلان و مس کرمان، هواداران داماش با خواندن سرودی یاد دختر آبی را گرامی داشتند. بازیکنان تیم استقلال تهران پیش از شروع بازی با نفت مسجدسلیمان، با پیراهن‌های ورزشی منقش به دختر آبی وارد زمین شدند و به سحر خدایاری ادای احترام کردند. ‏صدا و سیما بازی رو با تأخیر شروع کرد تا این بخش از مسابقه را نمایش ندهد. همزمان در جریان مسابقه بین تیم‌های داماش گیلان و مس کرمان، هواداران داماش با خواندن سرودی یاد دختر آبی را گرامی داشتند.

فیلم/ اشک‌های رونالدو به یاد پدر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ جنجال و درگیری پشت در رختکن استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
بعد از پایان دیدار تیم‌های نفت و استقلال هواداری که فرزندش را به داخل رختکن آبی پوشان راه نداده بودند به شدت عصبانی شد و حتی با تعدادی از عوامل تیم استقلال درگیر شد.

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.

نظرها

اخبار بیشتر