فیلم | در سوگ خورشید؛ بخش یازدهم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. فرهنگ

فیلم | در سوگ خورشید؛ بخش یازدهم

همشهریخبرگزاری همشهری |
همشهری آنلاین: شب شعر عاشورایی با نوا و ندای ‌شاعران و ذاکران اهل بیت(ع) به میزبانی آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

دریافت ۲ MBشاعر: هادی‌ جان‌فدا

مرکز روابط‌عمومی و اطلاع رسانی - محرم الحرام ۱۴۴۱ کد خبر ۴۵۴۲۰۶

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همایش بین المللی زخم و ترمیم بافت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
بار پیش اعلام شده بود که رهبری این دو را از حضور در جلسات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی منع کرده است که بعدا تکذیب شد. البته ضرغامی مدعی شده بود که روحانی دستور داده او و رحیم‌پورازغدی دیگر در جلسات شورای انقلاب فرهنگی دعوت نشوند. محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای هم در واکنش به انتقادات عزت‌الله ضرغامی به انتصاب سیدسعیدرضا عاملی به‌عنوان دبیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در توییترش نوشته بود: دبیر جدید شورای انقلاب فرهنگی را نمی‌شناسم. شورای‌عالی انقلاب فرهنگی سخنگو ندارد یا اگر دارد، فعال نیست. جلسات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگار برگزار می‌شود.
الفالف1 روز قبل
انتقاد تند عباس عبدی از شورای نگهبانپس از اجرا شدن طرح افزایش قیمت بنزین، عباسعلی کدخدایی در توییتی خواهان پاسخگویی دولت شد که عباس عبدی از این اتفاق انتقاد کرد. از نظر بنده شورای نگهبان مهم‌ترین رکن حقوقی این کشور است، ولی کمترین اعتبار حقوقی را در استدلال‌های مهم آن شاهدیم. اینکه شورای نگهبان بر اساس قانون عمل می‌کند فقط یک ادعاست، این ادعا را باید به محک داوری حقوقدانان سپرد. عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش بیان داشت: ادبیات آقای روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی غیرقابل دفاع بوده و گفتارهایی را در برابر یکی از اعضا به کار برده است که به هیچ وجه قابل قبول نیست. سلیمی گفت: آقای روحانی گویا تصور کرده است که اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی کارگزاران و کارمندان دولت محسوب می‌شوند؛ اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی فرهیختگان کشور محسوب می‌شوند نه گماشته آقای روحانی.
مهرمهر13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم خدایی در حاشیه بیست و پنجمین اجلاس روسای دانشگاه‌های بزرگ کشور که امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد درباره وضعیت برگزاری هفتمین آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی سال ۹۸ به خبرنگاران گفت: این آزمون امروز با امنیت کامل در حال برگزاری است و با توجه به اهمیت زمانی برگزاری این آزمون، برای ما اهمیت داشت که توزیع کارت ورود به جلسه بدون مشکل انجام شود. وی افزود: در چند روز اخیر با مشکل قطعی اینترنت در کشور مواجه شدیم به همین علت، برگزاری به موقع این آزمون از اهمیت بالایی برای این سازمان سنجش برخوردار بود و شاید اگر وزارت ارتباطات بخواهد مثال روشنی برای موفقیت سیستم اینترنت ملی داشته باشد، همان بحث توزیع کارت هفتمین آزمون استخدامی است. رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه از وجود ۵۲۳ هزار داوطلب متقاضی و ثبت نام کننده تا شب گذشته حدود ۴۹۶ هزار داوطلب معادل ۹۰ درصد داوطلبان موفق به دریافت کارت ورود به جلسه شده‌اند، خاطرنشان کرد: البته به طور معمول در آزمون‌های ما حدود ۱۰ درصد داوطلب غایب وجود دارد که این میزان غایب در آزمون استخدامی بسیار کمتر بود. خدایی با تأکید بر اینکه علیرغم قطعی اینترنت هیچ مشکلی در توزیع کارت ورود به آزمون و همچنین در برگزاری آزمون نداشتیم، تصریح کرد: در حال حاضر هیچ حوزه‌ای با مشکل برگزاری آزمون استخدامی مواجه نشده و آزمون در تمامی حوزه‌ها با امنیت کامل در حال برگزاری است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
با مشاهده بسیاری از آثار نمایشی به واقع آزار می‌بینم و همه چیز برای من رنگ می‌بازد. این تولید کنندگان نمایش وظیفه هنرمند را به کلی فراموش کرده‌اند و برای فروختن به هر کاری دست می‌زنند. بیشتر بخوانید: آخرین گفت‌وگوی اکبری مبارکه پیرامون وضعیت فعلی فرهنگ را اینجا بخوانیدبازیگر سریال امام علی (ع) درباره فروش و عدم فروش بعضی فیلم‌های در حال اکران چنین گفت: این روزها بعضی فیلم‌ها می‌فروشند و بعضی نه. مثلا آثار ارزشی فروش کمتری نسبت به فیلم‌های دیگر دارد در صورتی که فیلم بسیار با ارزشی است. وی درباره همکاری با آرش لاهوتی در فیلم روزهای نارنجی اضافه کرد: این نخستین فیلم بلند سینمایی آرش لاهوتی بود.

(تصاویر) بزرگداشت موسیقی جنگ

16+
فراروفرارو14 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

برگزاری هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بدون مهمان المپیکی

مهر8 دقیقه قبل

الجزایر: شهرک‌سازی‌ رژیم اسرائیل را محکوم کرد

الف10 دقیقه قبل

نمایشگاه حیوانات

:: مهرپور-اهدای جایزه اتحادیه ABU به رسانه ملی

صدا و سیما15 دقیقه قبل

آغاز اردوی حدادی در کیش از شنبه

فارس22 دقیقه قبل