فیلم/ مراسم عزاداری امام حسین (ع) در ارمنستان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

در ادامه بخوانید

جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، جشنواره انار و سوغات شهرستان‌ها با ۱۴۶ غرفه در ضلع جنوبی مصلی تهران تا ۲۴ آبان از ساعت ۱۱ تا ۲۱ آماده بازدید علاقمندان است. در این جشنواره در کنار انار‌هایی از اقصی نقاط کشور، سوغات نواحی و شهر‌های مختلف مانند شیرینی تبریز، عسل اردبیل و حلوا یزد با طعمی متفاوت عرضه شده است. سالانه از حدود ۸۰۰ هزار تن انار تولیدی در کشور، نزدیک به ۲۰ درصد آن صادر می‌شود. توجه به کشت محصول انار می‌تواند ارز آوری خوبی را برای کشور داشته باشد.

ماجرای زنگ ورزش و هوای آلوده

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

فیلم/ کنترل توپ تماشایی ستارگان فوتبال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
دزدی‌های پنهانی شاگرد لبنیاتی در ماهشهر از حساب مشتریان مغازه، برایش دردسر شد و او را پشت میله‌های زندان انداخت. سردار حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: این کلاهبردار با شگردهای خاص کارت بانکی شهروندان ماهشهری را کپی‌برداری و از حساب آنها پول برداشت کرده است. این موضوع پس از مراجعه تعدادی از شهروندان ماهشهری به پلیس فتا و ارائه گزارش در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آنها، به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. متهم در روند رسیدگی به پرونده کلاهبرداری از مشتریان به استفاده از اسکیمر و کپی کردن کارت بانکی اقرار کرده است. وی با اشاره به اینکه فرد کلاهبردار در فرصتی مناسب حساب بانکی مشتریان را خالی می‌کرد، افزود: متهم تاکنون به برداشت مبلغ چهار میلیارد ریال از حساب بانکی ۵۰ نفر از شهروندان اعتراف کرده است.

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود

نظرها

اخبار بیشتر