فیلم | شاگردان ویلموتس با این دو گل هنگ‌کنگ را شکست دادند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

:: خالق وردی-نمایشگاه فناوریهای پیشرفته در چین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما درپکن ازنمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در شهر شنجن چین با حضور نمایندگان فناوری نوین کشورمان گزارش می‌دهد: --------------نفر اول، یکی از نمایندگان شرکتهای ایراندوم، ستاری معاون علمی وفناوری رییس جمهور
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
اتفاقاتی که شاید برای افراد دیگر شبیه یک جک باشد اما واقعیت این است که این حوادث رخ می‌دهد. ماجراهایی که شاید خیلی‌ها با آن دست و پنجه نرم نکرده باشند، من ارتباطم را با آن فضا قطع نکرده‌ام، البته این را هم باید بگویم که این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند. مجری برنامه «ماه عسل» در بخش دیگر از صحبتهایش در رابطه با تعداد کم دوستانش گفت: اینکه من دوستان کمی دارم اصلا به این دلیل نیست که من آدم محتاطی هستم. وی در ادامه صحبتهایش گفت: امسال در ماه عسل اتفاقات بی نظیری دیدیم همانند آن کاریکاتور اوباما که به ماه عسل آمده بود و یا سال پیش که طرح آمدن اسکولاری به برنامه را کشیده بودم. من پایین رفتم و آن مادر و دختر به من گفتند شما با آبروی من بازی کرده‌اید، برادر شما به خواستگاری دختر من آمده، پولی از ما گرفته و رفته است.

پیوند نگارگری و مجسمه سازی

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
نمایشگاه هنرهای تجسمی «نگارگری و مجسمه» با نمایش آثاری از نگاره‌ها و مجسمه‌های «مینا صدری» و «حسین عصمتی» در نگارخانه ابوالفضل عالی حوزه هنری در دید عموم قرار دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ۲۵ اثر نگارگری و ۱۴ اثر برنزی توانسته نمایشگاهی را خلق کند که با دیدن آن ارزشهای انقلابی و دینی بیان شود.

ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» روی آنتن می‌رود. ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهاریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی جمعه ۲۴ آبان از شبکه قرآن پخش می‌شود. در این برنامه محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل راهبردی به موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» می‌پردازد.
فراروفرارو18 ساعت قبل
روزنامه جوان نوشت: ناتالی پورتمن بازیگر هالیوودی ضدنتانیاهو و اسرائیل در صفحه اینستاگرام خود شعری از بانوی شاعر ایرانی را منتشر کرد. ناتالی پورتمن در استوری اینستاگرام خود تصویری از شعر «به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد» «فروغ فرخزاد» را منتشر کرد. این بازیگر هالیوودی اخیرا مواضع ضداسرائیلی خود را بیان کرده بود. ناتالی پورتمن که دیدگاه‌های سیاسی روشنی داشته و از منتقدان بنیامین نتانیاهو است در سال ۲۰۱۵ گفته بود: «بسیار ناراحت و ناامیدم که دوباره او برای نخست وزیری انتخاب شده است. نظر‌های نژادپرستانه او وحشتناک است.» همین‌طور نماینده پورتمن درباره عدم حضور او در جشنی سینمایی در اسرائیل گفته بود که: «اتفاقات اخیر در اسرائیل به شدت وی را آزرده خاطر کرده است و خانم پورتمن نمی‌توانند با آرامش خاطر در مراسم‌های برگزار شده در اسرائیل شرکت کنند.»
ایسناایسنا1 ساعت قبل
نخستین جشنواره نام‌آوران ماندگار کیش با هدف ارتقاء کیفی گردشگری از طریق تعامل نخبگان علمی فرهنگی با کارآفرینان اقتصادی در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد. کاپیتان خلیلی خلبان و چهره برجسته صنعت هوایی نیز بطور ویژه توسط شرفبافی مدیرعامل کیش‌ایر، مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهور، مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش و محمود اسعدی دبیر جشنواره تجلیل و قدردانی شد. در این جشنواره از سه گروه سرمایه‌گذار، سازنده مراکز اقامتی و چهره‌های برجسته علمی و فرهنگی توامان تجلیل شد. دکتر فتوحی رییس دانشگاه صنعتی شریف، دکتر بلخاری رییس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، سیدمهدی شجاعی چهره ماندگار ادبیات، دکتر سهراب‌پور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان و مزتضی بانک مشاور رییس‌جمهور، مظفری مدیر عامل کیش، دکتر احمد روستا استاد بازاریابی و دکتر محمود اسعدی دبیر ستاد چهره‌های ماندگار، سخنرانان این جشنواره بودند. جوایز این دوره شامل کاریکاتور منتخب، انتشار کتاب نفیس عکس برگزیدگان، اختصاص فضایی در کیش جهت نصب تندیس منتخبان و کارت ویژه کیشوندی بوده است.

نظرها

اخبار بیشتر