فیلم | آشوب در پارلمان انگلیس پیش از اجرای تعلیق ۵ هفته‌ای
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی

فیلم | آشوب در پارلمان انگلیس پیش از اجرای تعلیق ۵ هفته‌ای

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
آخرین جلسه مجلس عوام انگلیس پیش از اجرای تعلیق ۵ هفته‌ای، ساعات پر تنشی را شاهد بود.

دریافت ۳ MB

در جلسه بامداد سه‌شنبه پارلمان انگلیس، نمایندگان با در دست گرفتن برگه‌هایی که روی آن نوشته شده بود «ساکت‌شده»، اعتراض خود را به تصمیم بوریس جانسون نخست‌وزیر این کشور در زمینه تعلیق پارلمان اعلام کردند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب | اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

▫️هنگام قرائت حکم رسمی تعلیق پارلمان، نمایندگان با ایجاد سروصدا و هو کشیدن خشم خود را از این اقدام ابراز کردند؛ آنها همچنین در این جلسه خطاب به جانسون فریاد زدند: ‌ «شرمت باد».

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برنابرنا6 ساعت قبل
نمایندگان ایران در پنج بخش از مراسم برترین‌های آسیا شانس دریافت جوایز را دارند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مراسم برترین‌های آسیا در سال ۲۰۱۹ در حالی دوشنبه یازدهم آذرماه در هنگ کنگ برگزار می‌شود که فوتبال کشورمان در چند بخش، نامزد دریافت جوایز است. بر این اساس، با اعلام رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، کتایون خسرویار کاندیدای کسب عنوان بهترین مربی در بخش بانوان سال ۲۰۱۹ آسیا، سردار آزمون کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن بین المللی آسیا (شاغل در لیگ‌های غیرآسیایی) سال ۲۰۱۹ آسیا، مهدی جاوید کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن فوتسال سال ۲۰۱۹ آسیا و علیرضا بیرانوند کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن فوتبال سال ۲۰۱۹ آسیا هستند. ضمن اینکه فدراسیون فوتبال ایران نیز در میان ۳ نامزد دریافت جایزه بهترین فدراسیون در بخش الهام‌ بخش آسیا ۲۰۱۹ قرار دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴10 ساعت قبل
پسر نوجوان که از ناحیه پهلو آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد، اما تلاش کادر درمانی نیز برای نجات او بی‌نتیجه ماند و تسلیم مرگ شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل این جنایت نیز پسری ۱۵ ساله و هم ولایتی مقتول بوده است. بدین ترتیب تیم جنایی راهی محل حادثه که ساختمانی نیمه کاره بود، شدند. متهم در تحقیقات گفت: یکسال قبل از افغانستان برای کار به ایران آمدم. شب حادثه به شوخی دوستم را هل دادم.

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
الفالف1 روز قبل
قیمت دلار و یورو در صرافی‌هاگروه اقتصادی الف، ۲۸ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۸۰۷۱دنیای اقتصاد نوشت: دلار در صرافی بانک ملی ایران امروز ۱۱,۸۰۰ (یازده هزار و هشتصد تومان) خریداری شد که نسبت به روزهای گذشته تغییری نداشت.
نامه‌نیورنامه‌نیور8 ساعت قبل
مروری بر تجربه هند در زمینه سهمیه بندی و تعیین قیمت بنزین؛ مهمترین تدبیر دولت هند برای افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت در برخی ایالات است. با تصمیم چند روز گذشته سران قوا، قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و نرخ بنزین آزاد هم به ۳۰۰۰ تومان رسید. برخی از نمایندگان معتقدند در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین منطقی نبود. مهمترین تدبیر دولت برای افزایش قیمت بنزین و کسب درآمد از آن (جهت تامین بودجه لازم برای واردات نفت) افزایش قیمت بنزین در برخی ایالات است. روش دینامیک قیمت سوختسیاست دیگری که دولت هند در مورد بنزین پیش گرفته سیاست «روش دینامیک قیمت سوخت» است.
ایران‌جیبایران‌جیب3 ساعت قبل
با افزایش قیمت بنزین به هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و سهمیه‌بندی بنزین ۱۵۰۰ تومانی، یکی از بهترین جایگزین‌های مصرف بنزین، سوخت …با افزایش قیمت بنزین به هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و سهمیه‌بندی بنزین ۱۵۰۰ تومانی، یکی از بهترین جایگزین‌های مصرف بنزین، سوخت CNG‌ است؛ الگویی که ترکیه با ورود گاز مایع به سبد سوخت حمل‌و نقل خود، مصرف بنزین را به یک‌دهم ایران رساند. از لحاظ اقتصادی نیز مردمان این دو کشور٬ فاصله عمیقی با هم ندارند، لذا چنین به‌نظر می‌رسد که برای دست یافتن به تحلیل روشنی از وضعیت مصرف بنزین در ایران٬ ترکیه کشور خوبی برای مقایسه است. در ترکیه روزانه حدود ۹ میلیون لیتر بنزین مصرف می‌شود، در حالی‌که در ایران با تعداد مشابه خودروها، در حدود ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون لیتر در روز بنزین مصرف می‌کنیم. در ایران نیز روزانه چیزی در حدود ۲۰ میلیون مترمکعب معادل ۲۰ میلیون لیتر، CNG مصرف می‌کنیم، در حالی که ظرفیت اسمی نصب شده عرضه سوخت CNG بیش از ۴۰ میلیون مترمکعب در روز است. با افزایش قیمت بنزین به هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و سهمیه‌بندی بنزین ۱۵۰۰ تومانی، یکی از بهترین جایگزین‌های مصرف بنزین، سوخت CNG‌ است که قیمت فروش هر مترمکعب آن ۴۵۳ تومان بوده و از آنجایی که فروش گاز CNG‌ در جایگا‌ه‌های سوخت بر اساس واحد کیلوگرم انجام می‌شود، با تبدیل واحدها و بر مبنای مصوبه هیئت وزیران، قیمت فروش هر کیلوگرم سوخت CNG به میزان ۶۵۶٫۸ تومان است. / تسنیم

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری5 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

واتیکان از تصمیم اخیر آمریکا درباره شهرک‌های کرانه باختری انتقاد کرد

اعتمادآنلاین4 دقیقه قبل

زمان دیدارهای معوقه هفته چهاردهم لیگ یک

مشرق‌نیوز5 دقیقه قبل

عملکرد دستگاه‌های اجرایی هیچ نوع سنخیتی با بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ندارد

خانه ملت7 دقیقه قبل

پژوهش‌های جدید درباره رابطه ویتامین C و آنفولانزا

الف8 دقیقه قبل

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه: ‌آشوب‌طلبان سلاح داشتند

اعتمادآنلاین8 دقیقه قبل