وحشت مردم از آتش سوزی عجیب یک خودرو در پمپ بنزین+ فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. تکنولوژی

وحشت مردم از آتش سوزی عجیب یک خودرو در پمپ بنزین+ فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: آتش سوزی یک خودرو در جایگاه پمپ بنزین همه شاهدان را وحشت زده کرده بود.

حجم ویدیو: 25.54M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۳:۵۷

به گزارش رکنا، یک خودرو هنگام سوختگیری در پمپ بنزین به علت نامعلومی دچار آتش سوزی شد و شاهدان در پمپ بنزین برای پیشگیری از انفجار در پمپ بنزین با کپسول اطفای حریق تلاش کردند تا آتش را خاموش کنند.

خبری: اخبار فناوری دیجیتال و تکنولوژی ایران و جهان | اخبار حوادث فوری

تلاش‌های مردمی بی نتیجه بود و این خودرو خاموش نشد تا اینکه خودروی آتش گرفته را به محوطه بیابانی پمپ بنزین هدایت کردند. تا اعزام نیروهای آتشنشانی این خودرو همچنان در حال سوختن بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم | خودروهای باورنکردنی نسل آینده در فرانکفورت

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
درباره اهمیت نرخ تبدیل همین جمله بس که جف آیزنبرگ، دبیر سرویس ورزشی یاهو می‌گوید: دو برابر کردن فروش با افزایش نرخ تبدیل بسیار راحت‌تر از دو برابر کردن فروش با افزایش ترافیک است. درباره اهمیت نرخ تبدیل همین جمله بس که جف آیزنبرگ، دبیر سرویس ورزشی یاهو می‌گوید: دو برابر کردن فروش با افزایش نرخ تبدیل بسیار راحت‌تر از دو برابر کردن فروش با افزایش ترافیک است. · تبلیغات کلیکی ویدیویی: نوع دیگری از تبلیغات کلیکی تبلیغات ویدیویی است که هزینه در ازای پخش ویدیو کسر می‌شود. · تبلیغات کلیکی درون برنامه‌ای: داخل اپلیکیشن‌های موبایل نیز می‌توانید از تبلیغات کلیکی به صورت لینک یا بنری استفاده کنید. اهمیت سئو در افزایش نرخ تبدیلاما جز راه‌های زودبازده و پولی باید دنبال روش‌های اساسی و بنیادی برای افزایش نرخ تبدیل باشید که بهترین راه آن سئو است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به تازگی مادری در چین به جرم فروش نوزادان دوقلوی خود دستگیر شد. این مادر سنگ دل به پلیس گفته است که پول فروش نوزادان را با پدر بچه‌ها تقسیم کرده است. او از سهم خود برای تسویه بدهی‌های بانکی خود و خرید یک تلفن هوشمند جدید استفاده کرده، همچنین پدر بچه‌ها بدهی‌های قمار خود را تسویه کرده است. سرانجام پلیس موفق شد نوزادان را در استانهای مختلف چین ردیابی کند و هر دو را در کنار والدین ما قرار دهد. در زمان دستگیری، این والدین سهم خود از پول حاصل از فروش را خرج کرده بودند.

ناگفته هایی از ماجرای حمله پهپادهای یمنی به تاسیسات نفتی عربستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، توان پهپادی یمنی‌ها، چالشی برای عربستان سعودی ایجاد کرده که ریاض با تسلیحات گرانقیمت هم توان مقابله با آن را ندارد. بیشتر بخوانید: سر عربستان کلاه رفت! / ناتوانی سامانه‌های پدافند هوایی پاتریوت و هاوک در برابر حملات پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو + فیلمانتهای پیام/

فیلم | اتفاق هولناک سیل شیراز در اسپانیا تکرار شد

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
سرعت سیل در استان آلیکانته که روز شنبه جاری شد چنان بالا بود که ده‌ها خودروهای سواری را در حال تردد به سمت مرکز این استان یعنی شهر اوریهوئلا واژگون کرد. در همین حال، سطح بالای آب، امدادرسانی به این شهر را دشوار کرد تا همزمان با قطع برق و کمبود مواد غذایی، زندگی سیل‌زدگان سخت‌تر شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-با ورود خودروهای پلیس به روستای «درآبد» در حاشیه شهر مشهد، خبر بازسازی صحنه قتل «سلمان» در میان اهالی روستا پیچید. ابتدا کارآگاه نجفی (افسر پرونده) به تشریح خلاصه‌ای از محتویات این پرونده جنایی پرداخت و با اشاره به بخشی از اعترافات صریح متهم در مراحل بازجویی، چگونگی دستگیری وی را نیز شرح داد. اگرچه بعد از این حادثه، بزرگ ترها نیز قصد داشتند ما را با یکدیگر آشتی بدهند، اما شب هنگام من و علی سوار بر موتورسیکلت به روستای «درآبد» رفتیم که با سلمان آشتی کنیم. سلمان و چند تن از دوستانش اطراف میدان روستا ایستاده بودند که «علی» از موتورسیکلت پیاده شد و با او روبوسی کرد. وقتی قاضی و کارآگاهان اداره جنایی را بالای سرم دیدم تازه فهمیدم که دیگر هیچ راه گریزی ندارم!

نظرها

اخبار بیشتر