فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 0

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۰ شهریور به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، پر جنب و جوش، باهوش، قدرتمند و بسیار با استعداد هستید. ایده‌ها و افکار فوق العاده‌ای که شما در سر دارید به پیشرفت حرفه ایتان کمک می‌کنند و تحسین و تأیید دیگران را نیز برایتان به همراه دارند، اما باید مواظب باشید ولخرجی و لجبازی هایتان تأثیر منفی روی دیگران و قضاوتی که از شما دارند نداشته باشند. سالی که پیش رو دارید غافلگیری‌های خوشایند و پاداش‌های بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. آرزوهایی که برای مدت‌های طولانی در سر پرورانده‌اید امسال بالاخره به واقعیت خواهند پیوست. منابع جدیدی که برای کسب درآمد بیشتر پیدا می‌کنید به شما کمک خواهند کرد تا ثبات مالی قابل توجهی پیدا کنید و همچنین اعتماد به نفستان افزایش پیدا کند. سفرهای کاری سود زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت و موقعیت کاریتان را نیز به میزان چشمگیری بهتر خواهند کرد. سرمایه گذاری در بازار سهام و مسکن سود زیادی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در اواخر سال یک سفر دوردست فرصت‌های زیادی را برای رشد و پیشرفت برای شما فراهم خواهد کرد و شما را با افراد متخصص و شناخته شده‌ای که می‌توانند به پیشرفت کاریتان کمک کنند آشنا خواهد کرد. درگیری‌های حقوقی تان امسال همچنان ادامه خواهند داشت و هزینه هایی را نیز به شما تحمیل خواهند کرد. اگر متأهل و بچه دار هستید امسال فرزندانتان با موفقیت هایتان باعث شادی و سربلندی شما خواهند شد و همسرتان نیز شما را مورد حمایت و محبت خویش قرار خواهد داد. ماه‌های آبان، دی، اردیبهشت و خرداد بهترین ماه‌های سال هستند و موفقیت و ثروت را برایتان به همراه خواهند آورد.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 5

تغییرات مثبتی در روابط فعلیتان به وجود خواهند آمد، اگر این رابطه کاری است به توافق جدیدی خواهید رسید که وعده موفقیت و کسب منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر هم پای روابط عاطفی در میان باشد همه چیز آنقدر خوب و فوق العاده به نظر می‌رسد که شاید حتی تصمیم بگیرید رابطه خود را رسمی‌تر کرده و وارد مرحله جدیدی شوید. هر رابطه جدیدی هم که امروز آغاز کنید خیلی خوب خواهد بود و آینده روشنی در انتظار آن خواهد بود. امروز ممکن است یکی از دوستان و یا همکارانتان به صورت غیر منتظره کاری انجام دهد که اصلا انتظارش را ندارید و با این کار خود برنامه‌های شما را به هم بریزد.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 7

امروز احساس می‌کنید نیاز دارید به جای آن که ساعت‌های طولانی کار کنید، وقتتان را با دوستانتان بگذرانید و از آنها عقب نمانید. هرچند این ایده خیلی وسوسه کننده به نظر می‌رسد، ولی نمی‌توانید امروز را تعطیل کنید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. آیا این اواخر رژیم غذایی جدیدی را آغاز کرده و یا ورزش کردن را شروع کرده‌اید؟ امروز وقتی جلوی آینه قرار بگیرید نتیجه این تغییرات را به طور محسوس و قابل لمسی مشاهده خواهید کرد. به تلاش هایتان ادامه بدهید و اگر سرعت پیشرفتتان زیاد نبود نا امید نشوید و میدان را خالی نکنید. شاید بد نباشد حتی کمی بیشتر به خودتان فشار بیاورید و کمی پیاده روی را هم به برنامه تان اضافه کنید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 9

آیا به فکر تغییر مکان، ادامه تحصیل و یا انتخاب یک شغل جدید هستید؟ در حال حاضر تعداد کارهایی که برای شما غیر ممکن هستند انگشت شمارند. اگر نیتتان جدی است تمام تلاش خودتان را بکنید و خیالتان از آینده کاری که انجام می‌دهید راحت باشد. البته دقت کنید پیش از آن که دست به کار شوید اطلاعات کافی را در این رابطه به دست بیاورید. هرچند در حال حاضر مسائل موجود در رابطه عاطفیتان ذهن شما را به خود مشغول کرده‌اند، ولی امروز مسائل مهمتری برای رسیدگی دارید. اکنون تصمیماتی در مورد مسائل کاری باید بگیرید که اثراتی دراز مدت بر روی زندگی شما خواهند داشت. تصمیم هایی که الان می‌گیرید روی زندگی همسرتان نیز تأثیرات زیادی خواهد داشت.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 11

امروز وسیله‌ای به ظاهر پیش پا افتاده که به طور مرتب استفاده می‌کنید و حواستان به آن نیست خراب می‌شود و شما را حسابی به دردسر می‌اندازد. این وضعیت ممکن است باعث آشفتگی شما شود، اما بهتر است سعی کنید به اعصاب خودتان مسلط باشید و سر حوصله یک نیروی متخصص برای تعمیر آن پیدا کنید. هر تلاشی از طرف خودتان برای تعمیر این وسیله با شکست مواجه خواهد شد و حتی اوضاع را از این که هست بدتر خواهد کرد. اگر مجرد هستید شاید دلتان بخواهد رابطه عاطفی جدیدی را شروع کرده و یا حتی به طور جدی به ازدواج فکر کنید. تغییرات همیشه همراه با استرس و نگرانی هستند، اما خیالتان از این که این تغییرات برایتان نتایج خوبی خواهند داشت راحت باشد.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 13

امروز وسایل و تجهیزات شما برای برقراری ارتباط با دیگران به خوبی کار نخواهند کرد. اگر لازم است حتما با کسی صحبت کنید به احتمال زیاد بهترین راه ممکن این است که سوار ماشینتان شوید و به دیدن او بروید و حرف هایتان را بزنید. در غیر این صورت زمان زیادی را به تلاش برای برقراری ارتباط خواهید گذراند و نتیجه‌ی مورد نظرتان را هم نخواهید گرفت. امروز ممکن است فرصتی برای کسب درآمد بیشتر برای شما به وجود بیاید که به احتمال زیاد از طریق یکی از دوستان مؤنثتان برایتان فراهم خواهد شد. این پروژه هر چند موقتی و کوتاه مدت است می‌تواند هم برای شما مفرح و لذت بخش باشد و هم منافع مادی و غیر مادی بسیاری برایتان به همراه داشته باشد.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 16

امروز مسائل مادی باعث آشفتگی و سردرگمی شما خواهند شد. هزینه‌های غیرمنتظره‌ای به یکی از نزدیکانتان تحمیل شده‌اند و به احتمال زیاد او برای گرفتن کمک به سراغ شما خواهد آمد. شما از صمیم قلب دوست دارید به این دوستتان کمک کنید، اما با توجه به توضیحاتی که او می‌دهد به نظر نمی‌رسد که مشکل این شخص به این زودی‌ها حل شود و بتواند پولتان را به شما بازگرداند. یادتان باشد که خود شما به زودی به این پول نیاز دارید و اگر آن را قرض بدهید به این زودی‌ها آن را پس نخواهید گرفت. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید به اندازه‌ای که نیاز خواهید داشت پس انداز کنید در کمک کردن به این شخص حتی یک لحظه هم تردید نکنید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 18

امروز در خانه تان منتظر اتفاق تازه‌ای باشد. شاید ناگهان مهمانی از راه برسد که قصد دارد برای مدتی در خانه شما اقامت داشته باشد، شاید هم درگیر تغییر دکوراسیون و خرید وسایل جدید برای منزلتان باشید. در هر حال این تغییرات اگر در ابتدا باعث بهم ریختگی نظم منزلتان شوند، در نهایت اثرات مثبتی روی زندگیتان خواهند داشت. منتظر اتفاقاتی خوب و خوشایند باشید. شما امروز می‌خواهید همچون یک قهرمان تلاش کنید تا دیگران را به راحتی برسانید. با این حال باید یادتان باشد که نیازهای خودتان را هم در نظر داشته باشید و خودتان را گم و فراموش نکنید، در غیر این صورت نمی‌توانید برای دیگران هم کاری بکنید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 20

اخبار بسیار خوبی از طرف یکی از اعضای خانواده و یا همسایگانتان به گوشتان خواهند رسید. این موضوع شاید در ارتباط با مسائل مادی و یا فرصتی جدید برای شما باشد. پس از شنیدن این اخبار احساس شور و هیجانی وجودتان را فرا گرفته و احساس می‌کنید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و باید در این رابطه برخی تماس‌های تلفنی بگیرید. آینده بسیار روشن به نظر می‌رسد، خوشحال باشید! امروز با عشقتان راجع به رویاهای مشترک و کارهایی که دوست دارید در کنار یکدیگر انجام دهید حرف بزنید، سپس منطقی بودن یا نبودن آنها را بررسی کرده و اگر امکانپذیر هستند برای آنها برنامه ریزی کنید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 22

امروز برای شما روز شروع‌های تازه است. موفقیت‌های گذشته تان احساس اعتماد به نفس بیشتری را همراه با خوش بینی و شور و هیجان نسبت به آینده را در وجود شما زنده کرده‌اند. سفری در انتظار شما است که فرصتی برای ادامه تحصیل را برای شما فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی نیز اوضاع به نسبت مساعد به نظر می‌رسد و اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت. امروز از آرایشگرتان وقت بگیرید و صورتتان را پاک سازی کرده، ماساژ دهید و یا تغییراتی که مدت‌ها دلتان می‌خواسته ولی جسارت کافی برای انجام آنها را نداشته‌اید در ظاهر خود ایجاد کنید. اگر توانستید برای خودتان لباس‌های جدید بخرید و ظاهرتان را برای یک زندگی تازه آماده کنید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 24

امروز آشفتگی، اختلاف نظر و دلخوری فضای اطرافتان را در برگرفته است. بین دوستان و اعضای خانواده تان بحث‌ها و سوء تفاهم هایی پیش خواهند آمد، اما شما باید مواظب باشید که آتش بیار معرکه نشوید و اوضاع را از این که هست بدتر نکنید. حتی اگر دیدید که شخصی دارد با خود شما تند رفتار می‌کند سعی کنید خونسردی تان را حفظ کرده و در آرامش به حرف هایش گوش کنید. به جای اینکه سعی کنید حرف خودتان را به کرسی نشانده و ثابت کنید که حق با شماست، بهتر است سعی کنید طرف مقابلتان را درک کنید و از زاویه‌ی دید او به شرایط نگاه کنید. اگر نمی‌توانید به اعصابتان مسلط باشید کمی از دیگران فاصله بگیرید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 26

امروز روز خوبی برای برنامه ریزی و یا شروع یک سفر هوایی نیست. اگر می‌توانید چند روزی دست نگه دارید و بعد راهی این سفر شوید. با این حال، اگر گزینه‌ی دیگری ندارید و باید همین امروز راهی سفر شوید بهتر است یک بار دیگر تمام هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و از اینکه تأخیری در کار نیست، رزرو هتل را به درستی انجام داده‌اید و وضعیت آب و هوا مناسب است اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت خودتان را برای تأخیر، بی نظمی و مشکلاتی که برایتان پیش خواهند آمد آماده کنید. اگر هیچ گاه توانایی خودتان را در انجام کارهای هنری نسنجیده‌اید، امروز همان روزی است که منتظرش بودید. نبوغ و خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و حس زیبایی شناسیتان بسیار قوی است.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 28

اختلالاتی که امروز در عملکرد کامپیوترها، دستگاه‌های خودپرداز و سیستم‌های تلفنی پیش می‌آیند ممکن است در تراکنش‌های مالی شما مشکلاتی را به وجود بیاورند. سعی کنید پرداخت هایتان را از روش‌های سنتی و قدیمی به انجام برسانید. امروز زمان خوبی برای شروع و یا حتی تکمیل معاملات مختلف نیست. در حال حاضر همه چیز خیلی آشفته‌تر و بی نظم‌تر از آن است که بشود این کارها را به نحو مناسبی انجام داد. بهتر است تا آغاز هفته‌ی آینده دست نگه دارید. در زندگی زناشویی مسائل اقتصادی ذهنتان را به خود مشغول کرده‌اند. این که چه کسی بیشتر خرج می‌کند یا چه کسی بیشتر پول در می‌آورد و امثال آن را با حرف زدن می‌توانید به سادگی حل کنید.

فال روزانه ۲۰/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 30

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل

۱۰ تئوری و واقعیت باورنکردنی در مورد جاذبه که نمی‌دانستید

6+
برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز4 ساعت قبل
همراه علی جان و بابک عزیز هنرمندان درجه یکو تیونینگ کار که اتومبیل لندکروز منو به حالت کمپانی یعنی روز اول درآوردند. دمتون گرم داداشای گلم خسته نباشین.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
حتی اگر بدانم فقط یک روز به پایان جهان مانده است ….. باز هم درخت سیبم را خواهم کاشت. سالها پیش رفتیم برای زلزله‌ی ورزقان. یادم است ساعت ۵ صبح پرواز داشتیم …. آنقدر در هواپیما خندیدیم همه کلافه و بسیار کنجکاو شده بودند که ساعت ۵ صبح چه مطلبی اینهارا اینقدر میخنداند. من و فاطمه گاهی اشک میریزیم ولی همیشه میخندیم ….. به همه چیز دنیا …. به همه آدمهای کوچک …. به اتفاقات احمقانه … …. به زیباییها …. به زشتیها ….. به همه و همه میخندیم. عکسها و زلزله ورزقان: سال ۹۱
پارس نیوزپارس نیوز4 ساعت قبل
با این حال، اتفاق عجیبی که در سریال شاهد آن هستیم، محو کردن تصویر شخصیت «صابر» است! مات و ساکتشخصیت «صابر» از قسمت چهارم که چهارشنبه‌شب روی آنتن رفت، دیده شد. بنابراین به صورت خودکار، مات دیده می‌شود. در قسمت پنجم هم این شخصیت در سکانس کوتاهی از دور دیده شد و باز هم به صورت فلو. اما در «ستایش» این تصمیم عجیب برای نقش این بازیگر مهاجرت‌کرده، گرفته شده؛ تصمیمی که هیچ توجیهی ندارد.
پارس نیوزپارس نیوز5 ساعت قبل
#مرضیه و استادتا نیم ساعت دیگهقسمت ششم از#شبکه۲از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰و خلاصه هفتگی آن پنجشنبه‌ها همین ساعت پخش خواهد شدعلاقمندان به مرضیه بازپخش این سریال را در ساعت‌های ۱۲:۰۰ ۱۶:۱۵ و ۱:۳۰ بامداد روز بعد می‌توانند تماشا کنندنویسنده و کارگردان: #فلورا_سامتهیه کننده: #مجید_اوجیبازیگران: #ماه_چهره_خلیلی #ماهچهره_خلیلی#پژمان_بازغی #امیرحسین_صدیق #داریوش_ارجمند #گوهرخیراندیش #آتیلا_پسیانی #حسن_زارعی #شایلین_رحیمی #علی_اوجی #راحیل_محمدجانی #شیوا_خسرومهر #نیلوفر_شهیدی #مختار_سائقی و …. مدیر تصویربرداری: ابوالفضل نباتی، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرامپور، طراح گریم: حسین بنایی یکتا، سرپرست اجرای گریم: سارا اسکندری، عکاس: آرش شاه محمدی، ‌ تدوین: روزبه کلباسی، آهنگساز: رضا خسروی، مدیر تولید: عباس دقاقی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار یک کارگردان: مسعود حقی و مشاور پروژه: حسن زارعی

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ وزن ۹۲ کیلوگرم؛ علیرضا کریمی به مدال نقره بسنده کرد

طرفداری1 روز قبل

خواهر زاده فردین مجری شد+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

حاشیه شهرآورد۹۰|مهران مدیری همه را سر ذوق آورد/ یک هوادار به بیرون هدایت شد

وانانیوز6 ساعت قبل

برداشت| داستان جنجالی شدن گفت‌وگوی پگاه آهنگرانی / بازیگری که به خاطر دو رکعت نماز، کنار گذاشته شد!

خبر فوری8 ساعت قبل

قتل خونین در پارک تنیس کرج / ۲ دختر چه بلایی سر کامران و امید آوردند + فیلم گفتگو و عکس

رکنا1 روز قبل

گردش فلور نظری با پسر رشیدش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

فیلم| کیهان ملکی دست به اعتصاب غذا زد/واکنش پرستو صالحی

خبر فوری2 روز قبل

«اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند

خبر فوری1 روز قبل

نمی‌خواهیم در یک رویارویی نظامی حضور داشته باشیم/ خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار

اعتمادآنلاین1 روز قبل

یک کارگاه غیربهداشتی تولید عسل پلمب شد

میزان‌آنلاین1 روز قبل

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

5 روز قبلخبرآنلاین3

نشست خبری سخنگوی نظامی عربستان «فاجعه رسانه‌ای» بود

3 روز قبلاقتصادنیوز1

توهین مجری وطن‌فروش، به مجری محبوب ایرانی +عکس

5 روز قبلجام نیوز1

پاسخ به اعتراضات به‌حق کارگران هپکو ضرب و شتم آنان بود؟

5 روز قبلپوشش خبری1

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

5 روز قبلباشگاه خبرنگاران1

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

5 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

5 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

5 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

5 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

6 روز قبلموج1