۳ کشته و زخمی حاصل تخطی از سرعت مطمئنه در ایلام
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۳ کشته و زخمی حاصل تخطی از سرعت مطمئنه در ایلام

۳ کشته و زخمی حاصل تخطی از سرعت مطمئنه در ایلام

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام - رئیس پلیس راه ایلام گفت: طی یک فقره تصادف در محور ایلام-مهران، یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

سرهنگ رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور ایلام به مهران، مأموران انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی و کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جاده خارج و یک نفر کشته و ۲ نفر زخمی شدند.

رئیس پلیس راه ایلام یادآور شد: علت تامه این تصادف توسط کارشناسان پلیس راه، برخورد به شی و خروج از جاده به علت تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: با پیگیری‌های انجام شده این خودرو متعلق به زائران استان قم بوده که قصد سفر به عتبات عالیات از طریق پایانه مرزی مهران داشته‌اند که از زائران عتبات عالیات خواهشمندیم با توجه به عدم آشنایی به جاده، در محورهای مواصلاتی استان ایلام با سرعت مطمئنه حرکت کرده و با توجه به تابلوهای راهنمایی و توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی رانندگی کرده و از انجام هرگونه حرکات حادثه ساز خودداری کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
فیلم سینمایی «خروج» جدیدترین پروژه ابراهیم حاتمی‌کیا محسوب می‌شود. این فیلم سینمایی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد. وی در بخشی از صحبت‌های خود نیز از وضعیت پرداختی‌های این فیلم صحبت کرده است. جهانگیر الماسی، یکی از بازیگران فیلم سینمایی «خروج» نیز اخیرا درباره این فیلم صحبت کرده است. از بازیگران فیلم سینمایی «خروج» می‌توان به فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها و جهانگیر الماسی اشاره کرد.

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف23 ساعت قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.
موجموج10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ محمد قدیمی، رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک درباره جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه خبر وقوع درگیری منجر به قتل میان دو جوان در میدان هدایت به کلانتری قلهک اطلاع داده شد که در پی آن تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. من هم با برادرم که در همان حوالی نانوا است، تماس گرفتم و او هم وارد نزاع شد. در ادامه مقتول برای کمک به برادرش با ضارب درگیر شده و قاتل با چاقو این فرد را هم مورد اصابت قرار داد. سرهنگ قدیمی گفت: متهم به قتل نیز در همان دقایق اولیه شناسایی و دستگیر شد. این فرد در بازجویی‌های پلیسی درباره علت نزاع گفت: آب دهانم روی صورت برادر مقتول افتاد و به این شکل درگیری ما آغاز شد.

بیشترین بیکارهای ایران چند ساله هستند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

خرید جنس غیرضروری با ۳ برابر قیمت

الفالف10 ساعت قبل
خرید جنس غیرضروری با ۳ برابر قیمتگروه ویدئو الف، ۲۶ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۳۴ ۳۹۸۰۶۲۶۰۶۴دوربین مخفی جالب خرید جنس غیرضروری گران بدون توجه با بازار گرمی فروشنده.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴- دانشمندان کشف کرده‌اند که کمبود عناصر غذایی مهم و ضروری در بدن می‌تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد. دانشمندان کشف کرده‌اند که کمبود عناصر غذایی مهم و ضروری در بدن می‌تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد. توصیه این است که به جای نوشیدن آب میوه از خود میوه تازه استفاده و مصرف شود. در واقع خوردن یک عدد میوه می‌تواند ولع شما را از خوردن آب میوه برطرف نماید، در حالیکه برای تهیه یک لیوان آب میوه، معمولا به چند عدد از همان میوه نیاز است. گیاه سویا از مخرب‌ترین گیاهان برای خاک می‌باشند، زیرا این گیاه مواد غذایی موجود در خاک را غارت می‌کند و باعث ویرانی و تخلیه خاک از مواد مغذی می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر