لحظه تصادف شدید یک موتورسیکلت با ماشین در روسیه + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. حوادث

لحظه تصادف شدید یک موتورسیکلت با ماشین در روسیه + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
یک موتورسوار با شدت به خودرویی که قصد پارک کردن داشت، برخورد کرد.
لحظه تصادف شدید یک موتورسیکلت با ماشین در روسیه + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، راکب موتورسیکلتی با سرعت زیاد در خیابان حرکت می‌کرد که با خودروی یک زن برخورد کرد. راننده خودرو هنگام گردش به راست و پارک کردن مسیر موتورسوار را مسدود کرد و باعث زمین خوردن او شد. موتورسوار نگون بخت به دلیل آسیب شدید بدنی به بیمارستان انتقال یافت.

بیشتر بخوانید: فرار معجزه آسای موتورسوار از مرگ + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار حوادث چند روز اخیر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

وقتی غفلت پدر سبب افتادن دختربچه به درون دیگ روغن داغ شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دختر کوچک هنگام خستگی پدرش تصمیم گرفت با موتور بازی کند و در نتیجه ۴۰ لیتر روغن داغ روی سرش خالی شد. این حادثه در نهایت تلفات جانی در پی نداشت و تنها با سوختگی سطحی کودک مواجه شد. بیشتر بخوانید: لحظه فرار یک خانواده‌ از آتش سوزی کالیفرنیاانتهای پیام/حادثه‌ای که در نهایت به خیر گذشت + فیلم
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
داوود خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهارداشت: روند ساخت و سازها در مناطق سیل‌زده استان گلستان با شتاب خوبی در حال اجراست و تا کنون نیز حدود یکهزار واحدمسکونی تخریبی، احداث و تحویل متقاضیان شده است. وی با یادآوری تخریب ۷ هزار و ۷۰۷ واحدمسکونی روستایی و شهری استان در مناطق سیل‌زده و رانشی گفت: تلاش بنیاد مسکن بر تکمیل واحدهای مسکونی سیل‌زدگان تا پایان امسال است. همانطور که قول دادیم تلاش می‌کنیم تا پایان آبان‌ماه، ۲ هزار واحد مسکونی را به مرحله بهره‌برداری برسانیم. خسروی خاطرنشان کرد: از ابتدای بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق سیل‌زده استان تا کنون ۳۶ هزار تن سیمان رایگان بین سیل‌زدگان توزیع و ۱۲۲ میلیارد تومان کمک بلاعوض به ۲۴ هزار و یکصد مالک خسارت‌دیده پرداخت شده است. وی یادآور شد: تعمیر ۱۴ هزار و ۲۴ واحد خسارت‌دیده در مناطق سیل‌زده استان نیز با اعتبار بیش از ۱۸۵ میلیارد تومان به پایان رسید.

فیلم/ عاقبت سبقت در سر پیچ!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

زیر آب رفتن مرگبار ونیز + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بیش از ۶۰ درصد شهر ونیز ایتالیا زیر آب رفته است. شب گذشته در برخی از مناطق ونیز سطح آب، یک متر و هشتاد و هفت سانتیمتر بالا آمد. مردم در شهر ونیز در حالی که تا نیمه در آب فرو رفته‌اند مشغول تردد در این شهر هستند. بسیاری از رهگذاران و به ویژه گردشگران خارجی از پیاده رو‌های موقت چوبی که برای بالا آمدن آب تعبیه شده است، استفاده می‌کنند. بیشتر بخوانید: مدیترانه، قتلگاه آوارگان و مهاجران + فیلمانتهای پیام/ونیز به زیر آب رفت + فیلم
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد محمدی ظهر پنج شنبه در شورای مدیریت بحران لرستان در سخنانی با بیان اینکه دو هزار و ۷۶۳ واحد بعد از وقوع سیلاب در سامانه «سجاد» ثبت نام شدند، اظهار داشت: در حوزه صنفی دو هزار و ۱۸۲ مورد بودند. وی میزان خسارت وارد شده به این واحدها را ۲۹۹ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: کاری که برای این واحدها انجام شده تنها در حد ثبت در سامانه است و هنوز اعتباری اختصاص پیدا نکرده است. نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، بیان داشت: در خرم آباد ۴۶۴ واحد صنفی با مبلغ ۶۵ میلیارد تومان خسارت احصا شده و امیدواریم اعتبارات لازم به آنها پرداخت شود. محمدی بر لزوم اختصاص تسهیلات به این واحدها به جای بلاعوض تاکید کرد.

نقد سریال Watchmen؛ قسمت چهارم، فصل اول

3+
زوم‌جیزوم‌جی10 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر