وجود قلیان سراها در کنار مکان‌های ورزشی تنکابن تاسف بار است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مازن آنلاین
  4. سیاسی

وجود قلیان سراها در کنار مکان‌های ورزشی تنکابن تاسف بار است

مازن آنلاینخبرگزاری مازن آنلاین |
وجود قلیان سراها در کنار مکان‌های ورزشی تنکابن تاسف بار است - 0

بزرگنمایی:

پیام مازند - نوشهر - ایرنا - رییس اداره ورزش و امور جوانان تنکابن گفت که وجود قلیان سراها در اطراف مکان‌های ورزشی با اصل ورزش منافات دارد و باید نسبت به جمع آوری و پلمب آنها اقدام کرد.

«روح ا … امین شکوهی» روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: اگر نسبت حضور جوانان در مکان‌های ورزشی را در مقایسه با تعداد جوانان حاضر در کافه‌ها و قهوه خانه‌ها مقایسه کنید به حقیقتی تاسف بار دست خواهید یافت.

وی اظهار داشت: خانواده هایی هستند که از پرداخت شهریه ۲۰۰ هزار ریالی فرزندشان جهت حضور در مکان‌های ورزشی امتناع می‌ورزند، ولی مدتی بعد حاضر به پرداخت هزینه‌های سنگین جهت درمان و رهایی فرزندشان از چنگال اهریمن مواد مخدر می‌شوند.

امین شکوهی تصریح کرد: وضعیت اسفبار استعمال قلیان در محافل خصوصی، قهوه خانه‌ها، رستوران‌ها معضلی است که رفع آن عزمی ملی و ‏حرکتی ‏جهادی را می‌طلبد و نیاز به وضع قوانینی دارد تا حداقل در اطراف ورزشگاه‌ها چنین مکان هایی احداث نگردد.

خبری: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

وی نقش خانواده‌ها را درفرهنگ سازی ورزش ضروری دانست و خاطر نشان کرد: خانواده‌ها باید خطرات و آسیب‌های کشیدن سیگار و قلیان را به فرزندانشان بازگو کنند و آنان را به سوی ورزش سوق دهند.

رییس اداره ورزش و امور جوانان تنکابن این عمل را در تضاد با روحیه قهرمانی و پهلوانی در ورزش دانست و خواستار توجه ویژه مسوولان نهاد‌های مربوط در این زمینه شد.

یاد آور می‌شود: قانون جامع کنترل و مبارزه ‏ملی با دخانیات در سال ۱۳۸۵ تصویب و آئین نامه اجرائی آن در سال ۱۳۸۶ ‏مصوب گردیده و در آن ممنوعیت عرضه قلیان در ‏اماکن عمومی از جمله ‏قهوه خانه‌ها با صراحت مورد تاکید قرار گرفته است و اجرای قانون و آئین نامه اجرائی آن را ‏ضامن ‏حفظ سلامت آحاد جامعه ‏بویژه جوانان و آینده سازان این کشور می‌دانند.

۱۵۳۵/۵۰۶

وجود قلیان سراها در کنار مکان‌های ورزشی تنکابن تاسف بار است - 14

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر1 روز قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر1 روز قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

موسوی: نمی‌توان روی دیدارهای تبلیغاتی حساب کرد

مهرمهر1 روز قبل
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به برخی گمانه زنی‌ها درباره دیدار رئیس جمهور ایران و امریکا در نیویورک گفت: چنین برنامه‌ای در دستور کار جمهوری اسلامی ایران نیست و این دیدار انجام نخواهد شد.

فیلم/ بیانات منتشر نشده رهبری در پی حذف نام شهدا از معابر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
فردا نیوزفردا نیوز22 ساعت قبل
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که واشنگتن و تهران در نشست روز دوشنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به حملات لفظی پرداختند و نماینده ایران به ادعاها و اتهامات آمریکا در باره فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد. ایرنا: خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که واشنگتن و تهران در نشست روز دوشنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به حملات لفظی پرداختند و نماینده ایران به ادعاها و اتهامات آمریکا در باره فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد. واشنگتن افزون بر از سرگیری تحریم‌های پیشین، مجازات‌های تازه اقتصادی نیز علیه ایران به کار گرفت. اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشورمان در بحث ایمنی هسته‌ای، از دیگر بخش‌های سخنان صالحی بود. وی اظهار داشت: «ایران، پیشرفت هایی را در تاسیس یک مرکز ایمنی هسته‌ای به عنوان سازمان پشتیبانی فنی نهاد نظام ایمنی خود به دست آورده که با فناوری‌ها و دستگاه‌های مدرن از طریق همکاری با اتحادیه اروپا تجهیز خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر