ردپای تبلیغات زودهنگام در بذل و بخشش‌‌های نمایندگان مجلس (فیلم)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

ردپای تبلیغات زودهنگام در بذل و بخشش‌‌های نمایندگان مجلس (فیلم)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
مدتیست که برخی نمایندگان مجلس با راه‌اندازی کارناوال‌های عجیب، آنچه برای حوزه انتخابی خود تهیه کرده‌اند را به شکل عجیبی اطلاع‌رسانی می‌کنند.

در ادامه بخوانید

مغناطیس اربعین در مرزهای شرقی ادامه دارد

مهرمهر1 روز قبل
اما پس‌ازاینکه موج بازگشت زوار آغاز شد و بسیاری از خادمان موکب‌های خود را جمع‌آوری کردند داستان زائران پاکستانی اربعین تازه شروع می‌شود. باوجوداینکه تقریبا همه موکب‌ها در عراق و ایران حالا جمع‌آوری شده‌اند اما خدمات‌رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زوار پاکستانی همچنان ادامه دارد. خدمات رسانی به زوار پاکستانی اربعین در مسیر بازگشت ادامه داردرضا بختیاری، دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: میزبانی از این زوار عزیز افتخاری است که نصیب مردم سیستان و بلوچستان شده است. دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه خدمات‌رسانی به زوار پاکستانی اربعین در مسیر بازگشت ادامه دارد، افزود: زائرین پاکستانی برای بازگشت باید از خاک جمهوری اسلامی ایران بگذرند. وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی نیز در مسیر خدمت به زائران پاکستانی خدمات مختلفی ارائه کرده است، گفت: خدمات سازمان تبلیغات اسلامی در مسیر بازگشت زوار پاکستانی نیز ادامه دارد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
البته همه‌ی آنها جزو مواردی است که پدافند غیرعامل باید به آنها بپردازد و راه‌های مقابله را نشان دهد. در حالی که آبخیزداری یک ابزار بهره‌برداری پایدار از منابع زیستی و زیرساخت توسعه‌ی پایدار ملی در کلیه‌ی مراحل است. آسیب‌پذیری ملی ناشی از فقدان تدابیر استراتژیک در توسعه‌ی پایدار ملی از اقدامات دشمن در آسیب‌رسانی به زیرساخت‌ها خطرآفرین‌تر و پرهزینه‌تر است. یک رویکرد معمولی آن است که سازمان و تشکیلات پدافند غیرعامل خود را مأمور و معذور بداند. جای تأسف است که دستگاه‌های بخشی‌نگر بدون هم‌افزایی و همراهی و همیاری با یکدیگر هر روز از توسعه‌ی پایدار ملی فاصله‌ی بیشتری می‌گیرند.

از گود برداری تا خانه شهر

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
گزارش اختصاصیاز گود برداری تا خانه شهراز سال ۹۵ یک گود عمیق در میدان امام خمینی خودنمایی می‌کند، گودی که گلایه‌های کسبه و رهگذران را در این منطقه به همراه داشته است.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: پیام مازند - ساری - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: شمار رسانه‌های فعال در استان به بیش از ۵۰۰ رسانه رسید. وی با اشاره به اینکه همزمان با جشنواره کتاب، جشنواره مطبوعات در استان برگزار می‌شود گفت: همزمانی این دو جشنواره سبب آشتی و آشنایی مردم با رسانه‌های استان خواهد شد. زارع یادآور شد: بنا داریم هر روز در نمایشگاه مطبوعات کارگاه اندیشه ورزی داشته باشیم و موضوعات مختلف از جمله نقد منصفانه در این کارگاه برگزار می‌شود. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به فعالیت بیش از ۵۰۰ رسانه فعال در استان ادامه داد: نمایشگاه کتاب و مطبوعات از ۲۶ آبان ماه در استان برگزار می‌شود. وی عنوان کرد: تاکنون ۷۰ رسانه برای شرکت در نمایشگاه مطبوعات در استان ثبت نام کرده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر، گفت: در رابطه با اسکان اضطراری، تاکنون بیش از ۲۶۰۰ چادر همراه با پتو، والور، نایلون و … بین زلزله زدگان آذربایجان شرقی توزیع شده است. وی در این خصوص افزود: نیروهای هلال احمر حدود ساعت سه و نیم بامداد کنار حادثه دیدگان بودند و به همین دلیل خسارات نسبت به گستردگی و شدت زلزله، در سطح پایینی قرار دارد. وی با تاکید بر این‌که وسعت خرابی خانه‌ها در مناطق زلزله زده زیاد بوده و همت جمعی و کمک دولت را می‌طلبد، گفت: بسته‌های معیشتی ۷۲ ساعته توزیع شده و بسته‌های معیشتی یک ماهه نیز از امروز توزیع می‌شود تا مردم عزیز دغدغه‌ای در این رابطه نداشته باشند. پیوندی در خاتمه تاکید کرد: در روزهای آینده نیز تیم‌های حمایتی و روانی در کنار کودکان و افراد در معرض آسیب خواهند بود تا اثرات روحی و روانی حادثه را کاهش داده و فضای منطقه را عوض کنند. منبع: ایسنا

استقرار جوی پایدار تا پایان هفته

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در دو روز آینده گفت: میزان این غلظت در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی نظیر تهران به بیش از ۱۵۰ درجه خواهد رسید که این شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.

نظرها

اخبار بیشتر