مقاومت رمز پیروزی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» روی آنتن می‌رود. ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهاریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی جمعه ۲۴ آبان از شبکه قرآن پخش می‌شود. در این برنامه محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل راهبردی به موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» می‌پردازد.
خانه ملتخانه ملت17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه شنبه (۲۷ و ۲۸ آبان ماه) نشست تخصصی برگزار می‌کنند. دعوت از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به منظور ارائه گزارش از عملکرد وظایف دانشگاه پیام نور مندرج در مفاد قانون برنامه ششم توسعه و دعوت از وزیر آموزش و پرورش جهت ارائه گزارش عملکرد درخصوص موضوع رتبه بندی معلمان مندرج در مفاد قانون برنامه ششم توسعه دستور کار روز دوشنبه کمیسیون آموزش است. همچنین قرائت گزارش کمیته‌های ماده ۲۳۴ در خصوص اداره اموال بنیاد آرشام توسط وزارت آموزش و پرورش، نحوه اداره مراکز رفاهی درمانی و هزینه کرد درآمدهای آن در ادارات کل آموزش و پرورش استان کرمان دیگر دستور کار کمیسیون در روز دوشنبه است. روز سه شنبه نیز وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخ به سوالات حسن کامران، حسین مقصودی، حسین نیاز آذری، سید کاظم دلخوش اباتری، محمد علی پورمختار در کمیسیون حضور می‌یابد و در ادامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری پاسخگوس سوالات سید جواد حسینی کیا، بیت اله عبدالهی، رضا شیران خراسانی (۳ فقره)، حسن کامران، علی کاظمی باباحیدری و زهرا ساعی است. /پایان پیام

:: خالق وردی-نمایشگاه فناوریهای پیشرفته در چین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما درپکن ازنمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در شهر شنجن چین با حضور نمایندگان فناوری نوین کشورمان گزارش می‌دهد: --------------نفر اول، یکی از نمایندگان شرکتهای ایراندوم، ستاری معاون علمی وفناوری رییس جمهور
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح دستورکار هفته آتی کمیسیون آموزش گفت: قرار است تا در جلسات هفته آقای منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای ارائه گزارش از عملکرد وظایف دانشگاه پیام نور مندرج در مفاد قانون برنامه ششم توسعه به اعضای کمیسیون ارائه دهد. وی افزود: همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به منظور ارائه گزارش عملکرد این وزارتخانه درباره موضوع رتبه‌بندی معلمان مندرج در مفاد قانون برنامه ششم توسعه کل کشور روز (دوشنبه ۲۷ آبان) در کمیسوین حضور یابد. عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس اظهار داشت: قرائت گزارش کمیته‌های ماده ۲۳۴ درباره اداره اموال بنیاد آرشام توسط وزارت آموزش و پرورش و همچنین نحوه اداره مراکز رفاهی درمانی و هزینه کرد درآمدهای آن در ادارات کل آموزش و پرورش استان کرمان نیز دیگر دستور کار کمیسیون در هفته آینده است. حجت‌الاسلام سلیمی تصریح کرد: بررسی سوالات حسن کامران، حسین مقصودی، حسین نیاز آذری، سید کاظم دلخوش اباتری و همچنین محمد علی پورمختار از وزیر آموزش و پرورش نیز در دستورکار نمایندگان قرار دارد. نماینده محلات در مجلس گفت: همچنین قرار است تا وزیر علوم برای پاسخگویی به سوالات سید جواد حسینی‌کیا، بیت‌الله عبدالهی، رضا شیران خراسانی، حسن کامران، علی کاظمی باباحیدری و همچنین زهرا ساعی در کمیسیون آموزش حضور یابد.
ایسناایسنا11 ساعت قبل
وی افزود: ما مفهومی لازم داریم که امر جنسی را در جامعه خودمان تعریف کنیم. مسأله امور جنسی که امری طبیعی بوده را به امر غیرطبیعی تبدیل کرده‌ایم و مانده‌ایم تا با آن چه کاری انجام دهیم. این دکترای فلسفه با بیان اینکه «امر جنسی را تابو کرده‌ایم»، گفت: از جهاتی امور جنسی را متعالی و دست‌نیافتنی کرده‌ایم و این نکته‌ای خواهد شد که آدم‌ها به این امر حساس شده‌اند. این امر فرهنگی از جا کنده شده و مسئله جنسی در جامعه ما به امری سیاسی و فرهنگی تبدیل شده و متولیانش هم دست‌اندرکاران سیاسی و فرهنگی هستند. امر جنسی را خانواده باید مطرح کند.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
اتفاقاتی که شاید برای افراد دیگر شبیه یک جک باشد اما واقعیت این است که این حوادث رخ می‌دهد. ماجراهایی که شاید خیلی‌ها با آن دست و پنجه نرم نکرده باشند، من ارتباطم را با آن فضا قطع نکرده‌ام، البته این را هم باید بگویم که این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند. مجری برنامه «ماه عسل» در بخش دیگر از صحبتهایش در رابطه با تعداد کم دوستانش گفت: اینکه من دوستان کمی دارم اصلا به این دلیل نیست که من آدم محتاطی هستم. وی در ادامه صحبتهایش گفت: امسال در ماه عسل اتفاقات بی نظیری دیدیم همانند آن کاریکاتور اوباما که به ماه عسل آمده بود و یا سال پیش که طرح آمدن اسکولاری به برنامه را کشیده بودم. من پایین رفتم و آن مادر و دختر به من گفتند شما با آبروی من بازی کرده‌اید، برادر شما به خواستگاری دختر من آمده، پولی از ما گرفته و رفته است.

نظرها

اخبار بیشتر