ضرورت انسجام اتحادیه‌های کارگری جهان برای مقابله با تحریم‌ها/ مردم از جنگ و خونریزی خسته شده‌اند/ آماده انتقال تجربیات خود به اتحادیه کارگری سوریه هستیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. اجتماعی

ضرورت انسجام اتحادیه‌های کارگری جهان برای مقابله با تحریم‌ها/ مردم از جنگ و خونریزی خسته شده‌اند/ آماده انتقال تجربیات خود به اتحادیه کارگری سوریه هستیم

ایلناخبرگزاری ایلنا |
اجلاس اتحادیه‌های کارگری کشورهای جهان در سوریه که با حضور نمایندگان اتحادیه‌های کارگری کشورهایی مانند ایران، سوریه، ایالات متحده آمریکا، ایرلند، استرالیا، آفریقای جنوبی، کنیا، سوییس، انگلیس، روسیه، فرانسه، ایتالیا، هند، ترکیه، عراق، بحرین، لبنان، فلسطین و... به مدت ۵ روز در شهر دمشق سوریه برگزار شد، پایان یافت.

ضرورت انسجام اتحادیه‌های کارگری جهان برای مقابله با تحریم‌ها/ مردم از جنگ و خونریزی خسته شده‌اند/ آماده انتقال تجربیات خود به اتحادیه کارگری سوریه هستیم - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، کریم صادق‌زاده تبریزی (دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی) که در نشست‌های تخصصی اجلاس اتحادیه‌های کارگری کشورهای جهان در سوریه حضور داشت در مورد برگزاری این نشست گفت: هیئت بلند پایه کارگری ایران متشکل از آقایان روح اله بابایی صالح و علی ساری از نمایندگان فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، جواد برات دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، رضا محمد ولی (قائم مقام خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران) در این اجلاس حضور یافته بودند.

صادق‌زاده در مورد اهداف حضور هیئت ایرانی در این نشست گفت: اعلام همبستگی اتحادیه‌های کارگری جهان در جهت مبارزه با استکبار جهانی، تاکید بر تقویت همکاری‌های کارگری بین دو کشور از جمله دلایل حضور هیئت بلند پایه کارگری جمهوری اسلامی ایران در این نشست بود.

وی همچنین با بیان اینکه دو کشور زمینه‌های فراوانی برای همکاری دارند، خاطر نشان کرد: تلاش خواهد شد تعاملات اتحادیه‌های کارگری دو‌ کشور نیز به نحو مطلوب گسترش یابد.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران | پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: کارگران این استان آماده انتقال تجربیات خود به اتحادیه کارگری سوریه هستند و خانه کارگر با تلاش خود زمینه‌های خودکفایی و استقلال و نیز قطع وابستگی صنعتی سوریه به بیگانگان را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

وی ادامه داد: باید انسجام بیشتری بین اتحادیه‌های کارگری جهان برای مقابله تحریم‌ها برقرار شود چراکه امروز واقعا مردم جهان از جنگ و خونریزی خسته شده‌اند و مردم عادی بیشترین ضرر را در مقابله و جنگ می‌بینند.

صادق‌زاده در پایان اذعان کرد: نمایندگان اتحادیه‌های کارگری جهان در شهر دمشق سوریه گردهم آمدند تا ضمن حمایت از دولت و مردم مظلوم سوریه، پیروزی این مردم را به تروریسم تبریک بگویند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زیستن در گودال‌ ارباب‌ها؛ یک زندگی عجیب در حاشیه تهران (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
اینجا عفونت ادراری گرفته‌اند، حمام ندارند و دستشویی‌های مشترک آنها رامبتلا به بیماری‌های عفونی زنان کرده و آب خوردنشان را باتانکر می‌آورند. کیفیت پایینکیفیت خوبعصرایران - زینب کریمی، حسن ظهوری؛ محمودآباد روستایی آباد است اما مشکلات حاشیه‌اش آن رابدنام کرده است. مهاجران فصلی به دلیل بیکاری به اینجا می‌آیند و دربدترین شرایط زندگی می‌کنند. ازهیچ نهاد و سازمانی هم خدمات نمی‌گیرند. آنان از سر فقر زندگی در این شرایط سخت راپذیرفتند و کسی هم نیست که به دادشان برسد.

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر1 روز قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

(ویدیو) حرکت مترو با درهای باز!

فراروفرارو1 روز قبل
یکی از قطار‌های مترو تهران دچار نقص فنی شد و جابجایی مسافران با در باز انجام گرفت. مشکل هرچند برای مسافران عجیب بود، ولی برای معاون شهردار نه؛ چراکه معتقد است در یک خط مترو ۱۲۰۰ در وجود دارد و احتمال خرابی همیشه هست. به گزارش فارس، کلیپی طی ۲۴ ساعت گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد که نشان می‌دهد قطار مترو در یکی از خطوط با در باز در حال حرکت است. بنابر این بیش از ۱۲۰۰ در وجود دارد که ممکن است یکی از آن‌ها در طول سال خراب شود. گفتنی است این مشکل برای دومین بار در مسیر خط ۴ و ۲ مترو تهران در روز‌های اخیر به وقوع پیوسته است.

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر1 روز قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

بیشترین بیکارهای ایران چند ساله هستند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر