اسلامی: راه‌آهن و شرکت‌های هواپیمایی حق افزایش قیمت را ندارند +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

اسلامی: راه‌آهن و شرکت‌های هواپیمایی حق افزایش قیمت را ندارند +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
وزیر راه: راه آهن، شرکت‌های هواپیمایی و اتوبوسرانی بین شهری به هیچ وجه حق افزایش قیمت‌ها در ( ایام اربعین ) را ندارند.

در ادامه بخوانید

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل

سایه روشن لایحه جدید قانون تجارت

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما: ملکشاهی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر با اشاره با تاریخچه قانون تجارت و سرگذشت لایحه جدید قانون تجارت گفت: ما هم قبول داریم که این قانون اهمیت و پیچیدگی خاص دارد و لایحه جدید هم ممکن است ایراداتی داشته باشد برای همین از نظرات بخش خصوصی برای بهبود و تکمیل آن استفاده می‌کنیم. او در خصوص مزایای لایحه جدید توضیح داد: احمد آتش هوش رئیس کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی ایران نیز با اشاره به ضرورت به روزرسانی قوانین گفت: قانون تجارت قانونی مادر و بالادستی است و مفهوم این آن است که در اصلاح و تنظیم آن باید وسواس بیشتر و دقت و با احتیاط بسیار عمل کرد. ما به روند رسیدگی به این لایحه انتقاد داریم
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، طلا در بازار تهران برخلاف طلای جهانی با افزایش قیمت مواجه شد و قسمت سکه تمام در بازار وارد کانال ۴ میلیون تومانی شد. بیشتر بخوانید: آخرین قیمت طلا، سکه و دلار امروز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ | صعود دوباره قیمت‌ها در بازار طلا و ارزآخرین نرخ اونس طلاامروز هر اونس طلا برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر اونس طلا که ۲ روز پیش تا ۱,۴۵۹ (یک هزار و چهارصد و پنجاه و نه) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ - با رشد ۰٫۴۳ درصدی به ۱,۴۶۵ (یک هزار و چهارصد و شصت و پنج) دلار رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۱,۴۶۵ ۶ ۰٫۴۳ امروز ۱,۴۵۹ -۲ -۰٫۱۳ ۲ روز پیش ۱,۴۶۱ -۳ -۰٫۲۳ ۳ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندقیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروزهر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۴۰۸,۹۰۰ (چهارصد و هشت هزار و نهصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰٫۵۱ درصدی داشته است. جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۴۰۸,۹۰۰ ۲,۱۰۰ ۰٫۵۱ امروز ۴۰۶,۸۰۰ ۲,۳۰۰ ۰٫۵۶ روز قبل ۴۰۴,۵۰۰ -۲,۳۰۰ -۰٫۵۷ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندقیمت گرم طلا ۲۴ عیار امروزدر بازار امروز هر گرم طلا ۲۴ عیار نسبت به روز قبل، با ۲۷۰۰ تومان افزایش، ۵۴۵,۱۰۰ (پانصد و چهل و پنج هزار و یکصد) تومان نرخ گذاری شد. جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۵۴۵,۱۰۰ ۲,۷۰۰ ۰٫۴۹ امروز ۵۴۲,۴۰۰ ۳,۱۰۰ ۰٫۵۷ روز قبل ۵۳۹,۳۰۰ -۳,۱۰۰ -۰٫۵۸ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوندآخرین نرخ مثقال طلاهر مثقال طلا در بازار داخلی هم ۱,۷۷۱,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و هفتاد و یک هزار) تومان قیمت خورد.

فیلم | میدان نفتی جدید ایران را بشناسید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.
ایمناایمنا5 ساعت قبل
در این رابطه تولیدکنندگان انرژی‌های تجدیدپذیر علت اصلی اجرایی نشدن این مصوبه را فقدان بودجه کافی و نبود مکانیسم‌های تشویقی اعلام کردند. از طرف دیگر، استخراج‌کنندگان ارز مجازی نیاز به برق ثابت و پایدار دارند و نمی‌توانند مصرف خود را با تولید نیروگاه‌های تجدیدپذیر منطبق کنند. بنابراین برای تطابق تولید نیروگاه‌های تجدیدپذیر با مصرف استخراج‌کنندگان، نیاز به پشتیبانی مدیریت شبکه و توانیر هست؛ به ترتیبی که در زمان‌هایی که تولید نیروگاه تجدیدپذیر کاسته می‌شود، استخراج‌کنندگان بتوانند از برق شبکه استفاده کنند. غفوری پیشنهاد داد: فرایند پشتیبانی توانیر از فروش برق تجدیدپذیر به استخراج‌کنندگان به صورت مناسب و شفاف تدوین شود. همچنین فرایندی طراحی شود که مابه‌التفاوت نرخ خرید برق توسط استخراج‌کنندگان با نرخ خرید برق توسط ساتبا (مصوبه وزیر در خصوص نرخ‌های خرید برق) به تولید کنندگان برق تجدیدپذیر پرداخت شود.

نظرها

اخبار بیشتر