شاعران جوان و شعر عاشورایی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

در ادامه بخوانید

:: خالق وردی-نمایشگاه فناوریهای پیشرفته در چین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما درپکن ازنمایشگاه بین المللی فناوریهای پیشرفته در شهر شنجن چین با حضور نمایندگان فناوری نوین کشورمان گزارش می‌دهد: --------------نفر اول، یکی از نمایندگان شرکتهای ایراندوم، ستاری معاون علمی وفناوری رییس جمهور
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
اتفاقاتی که شاید برای افراد دیگر شبیه یک جک باشد اما واقعیت این است که این حوادث رخ می‌دهد. ماجراهایی که شاید خیلی‌ها با آن دست و پنجه نرم نکرده باشند، من ارتباطم را با آن فضا قطع نکرده‌ام، البته این را هم باید بگویم که این موضوع کار را سخت‌تر می‌کند. مجری برنامه «ماه عسل» در بخش دیگر از صحبتهایش در رابطه با تعداد کم دوستانش گفت: اینکه من دوستان کمی دارم اصلا به این دلیل نیست که من آدم محتاطی هستم. وی در ادامه صحبتهایش گفت: امسال در ماه عسل اتفاقات بی نظیری دیدیم همانند آن کاریکاتور اوباما که به ماه عسل آمده بود و یا سال پیش که طرح آمدن اسکولاری به برنامه را کشیده بودم. من پایین رفتم و آن مادر و دختر به من گفتند شما با آبروی من بازی کرده‌اید، برادر شما به خواستگاری دختر من آمده، پولی از ما گرفته و رفته است.

ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» روی آنتن می‌رود. ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهاریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی جمعه ۲۴ آبان از شبکه قرآن پخش می‌شود. در این برنامه محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل راهبردی به موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» می‌پردازد.
ایسناایسنا1 روز قبل
رییس هیات امنای امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) بر لزوم جذب مشارکت شهروندان در توسعه شهر تاکید کرد. وی افزود: از نظر من به عنوان یک شهروند تهرانی درخواستی از شهرداری تهران دارم. شهر تهران باید در ۲۰ سال آینده به شهر خلاق تبدیل شود که چهار شاخصه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را در این مسیر داشته باشد. بی‌تردید بدون مشارکت مردم شهر ساخته نمی‌شود و این حس تعلق افراد به فضای شهری است که می‌تواند توسعه آن را به همراه داشته باشد. امیدواریم در ادامه کار نیز اقدامی ماندگار برای مردم تهران به یادگار گذاشته شود که به ارتقای فضای فرهنگی تهران کمک بیشتری می‌کند.
مازن آنلاینمازن آنلاین12 ساعت قبل
پیام مازند - ساری – ایرنا – مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران، گفت: بنا داریم به یاد ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید استان مازندران، ۱۰ هزار و ۴۰۰ ساعت از خاطرات رزمندگان را تا نیمه اول سال آینده جمع آوری کنیم. مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران از جمع آوری ۳۰ هزار ساعت خاطرات خانواده شهدا و رزمندگان در سطح این استان خبر داد و ادامه داد: ۲۵ هزار ساعت خاطره مربوط به خانواده شهدا و مابقی مربوط به رزمندگان است که بسیار کم است. ملکی در خصوص ساخت یادمان شهدا در سطح استان مازندران، گفت: ۳۷۵ شهید گمنام در سطح استان مازندران داریم که بیشتر یادمان این شهدا به بهره برداری رسیده و مابقی هم تا نیمه نخست سال ۹۸ به اتمام می‌رسد. وی با اشاره به اینکه اداره کل حفظ آثار از زمان تشکیل تاکنون ۱۹۵ کتاب به رشته تحریر رسانده است، افزود: ۱۰ کتاب آماده چاپ است اما متاسفانه بودجه‌ای برای به چاپ رساندن این کتاب‌ها وجود ندارد. برچسب‌هابنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس جنگ تحمیلی شهدا مازندران جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی
فارسفارس1 روز قبل
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نماز جماعت در بیش از ۷۲ هزار مدرسه سراسر کشور خبر داد. به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمدرضا مسیب‌زاده در پنجمین جلسه کمیته فرهنگی بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز، اظهارکرد: توجه بیشتر به نماز، کاهش آسیب‌های اجتماعی را در پی خواهد داشت زیرا نماز تنها راه رهایی و سعادت بشر است. وی ادامه داد: بر اساس آموزه‌های قرآنی معتقدیم نماز، دانش‌آموزان را از فساد و فحشا باز می‌دارد بنابراین هر چه بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم، آثار معنوی بیشتری را در جامعه شاهد خواهیم بود. مسیب‌زاده تصریح کرد: در وزارت آموزش و پرورش به دنبال کسب رتبه در ستاد اقامه نماز نیستیم بلکه خود را بر حسب وظیفه و تکلیف شرعی، سرباز خدمت به نماز می‌دانیم و اعتقاد داریم که اگر قرار است اتفاقی در عرصه نماز بیفتد باید در آموزش و پرورش صورت پذیرد. مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نماز جماعت در ۷۲ هزار مدرسه در سراسر کشور خبر داد و گفت: بیش از ۳۰۰ هزار نفر به طور روزانه در سطح مدارس برای اقامه نماز فعالیت می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر