دردسرهای ازدواج موقت و پنهانی با دو دوست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
دردسرهای ازدواج موقت و پنهانی با دو دوست

دردسرهای ازدواج موقت و پنهانی با دو دوست

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
به طور اتفاقی متوجه شدم هر روز یک پسر غریبه از مدرسه تا منزل پشت‌سرم راه می‌رود. دوست داشتم با او آشنا شوم تا سرانجام پا پیش گذاشت.

حرف‌هایش به دلم نشست. دوست داشتم او را در کنار خودم داشته باشم.

به او که نامش علی بود قول دادم منتظر بمانم و از همین جا یک رابطه تقریبا دوستانه‌ بین من و او آغاز شد.

رابطه دوستانه من و علی چهار سال طول کشید.

در این مدت خواستگاران زیادی داشتم و علی باید پا پیش می‌گذاشت! اما او بهانه آورد که خانواده‌اش راضی نیستند و بدون حمایت آن‌ها تنها می‌مانیم.

خسته شده بودم و احساس کردم علی دروغ می‌گوید.

فکر کردم مرا بازی‌ داده است.

به همین دلیل به نخستین خواستگاری که به خانه‌مان آمد، جواب مثبت دادم.

فکر کردم این‌طوری از علی انتقام می‌گیرم و با بهرام ازدواج کردم ولی هنوز چند ماه نگذشته بود که باز برای رسیدن به علی از بهرام طلاق گرفتم.

باید علی را پیدا می‌کردم و از طریق یکی از دوستانش او را پیدا کردم.

علی پس از شنیدن خبر ازدواج من ناامیدانه با دختری ازدواج کرده بود و زندگی مشترک آن‌ها هیچ پشتوانه عاطفی و احساسی نداشت.

بعد از صحبت‌های آن روز و روزهای بعد، من و علی به این نتیجه رسیدیم که او باید زن بی گناهش را طلاق بدهد.

سپس من به عقد موقت علی درآمدم و او هم به دنبال طلاق دادن همسرش رفت اما او حامله بود و علی طلاقش نداد.

تصور بودن علی با یک بچه دیوانه‌ام می‌کرد.

چیزی نمانده بود که به آرامش برسم اما یک باره با آمدن یک بچه همه چیز خراب شد.

حسادت در درونم شعله می‌کشید.

شاید بهتر بود او را رها می‌کردم.

در این میان فقط احمد و همسرش سنگ صبورم بودند.

حرف‌هایم را می‌شنیدند و دلداری‌ام می‌دادند.

احمد، علی را و همسرش مرا مقصر می‌دانست.

احمد می‌گفت: علی مرد لایقی نیستو همیشه در تردید و دودلی است او نمی‌تواند یک تصمیم قطعی برای زندگی‌اش بگیرد.

آن از ازدواج سرسری و بی‌فکرش، حالا هم یک بچه.

از طرفی تو هم منتظر کسی هستی که خودش هم نمی‌داند چه کار باید بکند! علی دوست من است اما فرانک خانم شما هم جای خواهرم هستید اگر از من می‌شنوید دلتان به حال خودتان بسوزد بعید می‌دانم علی بتواند به یک مرد آزاد تبدیل شود.

احمد ته دلم را خالی کرد حرف‌هایش درست بود ولی همسرش جانب علی را گرفت و گفت: فرانک، اگر واقعا دوستش داشتی نباید ازدواج می‌کردی، باید صبر می‌کردی تا شرایط برای ازدواج شما مهیا شود.

حالا بهتر است بیشتر از این باعث رنج و عذابش نشوی چرا می‌خواهی او را از همسر و فرزندش دور کنی؟ تو به این می‌گویی دوست داشتن؟ این دشمنی است که در حق او می‌کنی.

دست از سرش بردار و دنبال زندگی خودت برو! صد تا آدم توی این دنیا هستند که می‌توانند تو را خوشبخت کنند.

بهتر است این یکی را فراموش کنی حرف‌های زن احمد مثل خنجر در قلبم فرو رفت شاید راست می‌گفت اما خیلی ناراحتم کرد.

همان روز، کینه او را به دل گرفتم و در مقابل، احمد با مهربانی‌اش احساس خوبی به من داد.

انگار که حامی من باشد فکر کردم می‌توانم به او اعتماد کنم.

دوست داشتم مرتب با او حرف بزنم و شنیدن صدایش آرامم می‌کرد.

برای این که دلم را راضی کنم دوباره دست به یک اقدام عجولانه زدم و رابطه‌ام را با علی قطع کردم و به او گفتم حالا که نمی‌توانی تصمیم بگیری من تصمیم می‌گیرم.

می‌دانستم که احمد مرا به حال خودم نمی‌گذارد، می‌دانستم که دلش به حالم می‌سوزد.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

به هر حال تنها بودم و خانواده دلسوزی نداشتم تا در شرایط سخت به دادم برسند، بنابراین از احمد خواستم در این شرایط سخت تنهایم نگذارد.

احمد مهربان بود و رفتار او با همسرش همیشه حسادتم را برمی‌انگیخت می‌خواستم او همان رفتار مهربان را با من هم داشته باشد. بنابراین بعد از مدتی، پنهانی به عقد او درآمدم.

علی و همسرش همچنان درگیر بچه بودند، مدتی به همین منوال گذشت تا این که همسر احمد فهمید که خبرهایی شده است.

او مثل همسر علی سر به زیر و بی‌سر و صدا نبود و با همه توان برای بدنامی من کوشید.

پیش تمام کسانی که مرا می‌شناختند بدگویی‌ام را کرد، خانواده، دوست، آشنا، همکار و … خلاصه از همه آن چه درباره‌ام می‌دانست، استفاده کرد تا تشت رسوایی مرا از پشت‌بام پایین بیندازد.

من هم با او مقابله به مثل کردم و بد او را گفتم، اما زن احمد بیدی نبود که با این بادها بلرزد کمر همت بست و وارد میدان شد تا با چنگ و دندان زندگی‌اش را حفظ کند.

احمد مات و مبهوت و کمی هم ترسان از اتفاقی که دوروبرش می‌افتاد، سکوت کرده بود.

کمی احساس گناه و شرمندگی می‌کردم و در آخر حرفی برای گفتن نداشتم.

در این میان حرف‌هایی به گوشم می‌رسید، یک بار زن احمد پیغام داد: فقط خدا می‌داند تو چه فتنه‌ای هستی در سرنوشت تو آمده که همیشه آواره باشی، چون لیاقت عشق و محبت دایمی یک مرد را نداری.

اگر همین طوری ادامه بدهی باید تا آخر عمر به عقد مردها در بیایی و با پیدا شدن سروکله همسران شان میدان را خالی کنی. شاید لیاقت تو همین باشد، ولی لیاقت من این نیست به هر قیمتی که باشد زندگی‌ام را پس می‌گیرم. حالا می‌بینی.

تهدید آن زن خیلی جدی بود.

چون خیلی طول نکشید که احمد از میان ما دو زن، همسر نخست اش را انتخاب و مرا ترک کرد.

هر چه باشد من باعث شده بودم میان آن دو نفر فاصله ایجاد شود.

علی و احمد دیگر چشم دیدن یکدیگر را نداشتند.

به خاطر حضور من دوستی‌شان خراب شده بود و بعد هر دو به زندگی‌شان چسبیدند.

انگار که من یک تهدید جدی برای سلامت زندگی آن‌ها بودم و چاره بهبودی آن‌ها دوری از من بود.

علی که دیگر نمی‌خواست روی مرا ببیند حتی حاضر نشد با هم حرف بزنیم و احمد برای حفظ زندگی‌اش چاره‌ ای نداشت جز این که مرا ترک کند.

همه دوستان و آشنایانی که ماجرا را شنیده بودند، مرا برای زندگی مشترک خود یک تهدید جدی می‌دیدند.

برای آن‌ها یک بیماری مهلک بودم که باید از آن دوری می‌کردند. حالا دیگر دوستی نمانده بود تا برایش درددل کنم. دیگر امیدی ندارم که بتوانم خوشبختی را احساس کنم.

کسی که از تجربیات خود و دیگران به خوبی بهره نگیرد، باید خودش را سرزنش کند.

همچنین اگر کسی برای بار دوم راهی را به اشتباه طی کند، نباید انتظار رسیدن به سرمنزل مقصود را داشته باشد.

من بعد از شکست در ازدواج نخست به جای عبرت گرفتن و باز کردن چشم و گوش خود قدم در راهی گذاشتم که معلوم بود بیراهه است.

من باید از این شکست‌ها درس می‌گرفتم و به جای افسوس و غصه خوردن، آینده خود را می‌ساختم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایبناایبنا6 ساعت قبل
به گزارش ایبنا، در حالی که بیش از سه دهه از تاسیس اولین شهرهای جدید می‌گذرد بررسی‌های جمعیتی نشان می‌دهد که در حال حاضر هفت شهر جدید در محدوده جمعیتی ۱۰۰ هزار نفر وجود داشته و در مجموع نزدیک به یک میلیون نفر در این شهرها سکونت دارند. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت عمران شهرهای جدید هم اکنون میانگین اسکان جمعیت سالانه طی بازه‏ ۱۳۹۷-۱۳۷۵ در شهرهای جدید رقمی حدود ۴۰ هزار و ۲۹۸ نفر اعلام شده که افزایش حدودا ۸۰ هزار نفری را در سال ۹۷ در این مناطق نیز نشان می‌دهد. این در حالی است که طبق برآورد صورت گرفته از سوی کارشناسان این حوزه اعلام شده است که جمعیت شهرهای جدید در سال ۱۳۹۸ از مرز یک میلیون نفر گذر خواهد کرد. طبق اعلام این دفتر، بازنگری طرح جامع شهرهای جدید بهارستان و سهند نیز در سال ۹۷ تصویب و بازنگری طرح جامع شهرهای جدید صدرا و عالیشهر به همراه طرح جامع شهر جدید خوارزمی در این مدت به اتمام رسیده است. اتمام عملیات مربوط به مکانیابی پنج شهر جدیدهمچنین گفتنی است در این مدت طرح تفصیلی ۲۵ هکتاری عالیشهر، مرکز شهر جدید اندیشه و شهر جدید علوی تصویب و اقدامات مربوط به بازنگری طرح تفصیلی شهر جدید هشتگرد، طرح پهنه‌بندی حریم هشتگرد، طرح تفصیلی شهر جدید پرند، طرح تفصیلی ۱۸۵ هکتاری شهر جدید بهارستان، بازنگری طرح تفصیلی محور و باغ شهر جدید بهارستان، بازنگری طرح تفصیلی شهر جدید سیراف، طرح تفصیلی و آماده سازی فاز ۵ شهر جدید عالیشهر و طرح‌های تفصیلی شهر جدید حوراء و تیس نیز به پایان رسیده است.

زیستن در گودال‌ ارباب‌ها؛ یک زندگی عجیب در حاشیه تهران (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران5 ساعت قبل
اینجا عفونت ادراری گرفته‌اند، حمام ندارند و دستشویی‌های مشترک آنها رامبتلا به بیماری‌های عفونی زنان کرده و آب خوردنشان را باتانکر می‌آورند. کیفیت پایینکیفیت خوبعصرایران - زینب کریمی، حسن ظهوری؛ محمودآباد روستایی آباد است اما مشکلات حاشیه‌اش آن رابدنام کرده است. مهاجران فصلی به دلیل بیکاری به اینجا می‌آیند و دربدترین شرایط زندگی می‌کنند. ازهیچ نهاد و سازمانی هم خدمات نمی‌گیرند. آنان از سر فقر زندگی در این شرایط سخت راپذیرفتند و کسی هم نیست که به دادشان برسد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین11 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی از آغاز بارش‌ها در کشور از آبان ماه خبر داد و گفت: بارش‌ها در سال جاری به نسبت سال گذشته کاهش می‌یابد. احد وظیفه مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان با اشاره به وضعیت جوی کشور طی هفته‌های آینده گفت: تا هفته آینده بارشی در مناطق مرکزی، غربی، شمال شرق کشور رخ نمی‌دهد. وی با بیان اینکه آبان ماه، ماه پربارشی برای کشور محسوب می‌شود، تصریح کرد: دامنه‌های جنوبی البرز و مناطق مرکزی در آبان بارش‌های باران را تجربه خواهند کرد. وظیفه با تاکید بر اینکه بیشتر از سال گذشته بارش باران در کشور نخواهیم نداشت، گفت: بارش باران در سال گذشته بیش از حد نرمال بود و اکنون مدل اقلیمی این موضوع را نشان نمی‌دهد. مدیر کل پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه طی دو هفته آینده اولین سیستم پاییزی را در شمال غرب کشور خواهیم داشت، گفت: در تهران و نیمه مرکزی، غربی و شمال شرق کشور بارش باران در دو هفته آینده پیش بینی نمی‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، مدیر کل ثبت استان تهران در جمع خبرنگاران در ارتباط با اراضی و ویلا‌های باستی هیلز گفت: برای اراضی و املاکی که مستثنیات است سند صادر می‌شود. وی در پاسخ به این سئوال که آیا همه ویلا‌های ساخته شده در باستی هیلز دارای سند است: همه آن‌ها خیر، البته تعداد دقیق را نمی‌دانم؛ اما در مورد چیزی که در محدوده مستثنیات بوده برابر مقررات سند مالکیت صادر شده است یک قسمتی اراضی موقوفه بوده که با اشخاص قرارداد بسته شده و قسمتی نیز اراضی ملی است که سند آن را به دولت می‌دهیم و دولت اگر واگذار کند در اختیارات ما نیست. رامشی افزود: در مورد ساخت و ساز در اراضی ملی اطلاعی ندارم، در قسمت پایین دست که اراضی مستثنیات بوده طبق قانون سند صادر شده است و مالکین اولیه از دهه ۴۰ سند گرفتند و بعد انتقال دادند. وی گفت: برای اراضی ملی در استان تهران حدود ۹۶ درصد سند مالکیت صادر کردیم از این تعداد حدود ۳۰ درصد در بانک کاداستر جانمایی و تثبیت شده است. برابر قانون ۹ ماده حدنگار سازمان‌ها باید ظرف دو سال اسناد مالکیتشان را به روز و تک برگ کنند و بسیاری از سازمان‌ها اقدام نکردند که پیگیر این موضوع با همکاری معاونت استانداری و معاونت پیشگیری از وقوع جرم هستیم. انتهای پیام/

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.
فراروفرارو5 ساعت قبل
او جوانی بازاری بود و در زمینه فروش صنایع چوبی فعالیت می‌کرد. دوران نامزدی ما دو سال طول کشید و در این مدت علاقه ما به یکدیگر صد چندان شد به طوری که «سوشا» همه زندگی من بود. در همین حال آن زن که با پول هایش شوهرم را به دام انداخته بود دو فرزندش را به خانه من می‌آورد تا مرا عذاب روحی بدهد و من مجبور شوم از سوشا طلاق بگیرم. آن زن حتی در حضور پدرشوهرم عفت کلام را رعایت نمی‌کرد و از هر ترفندی برای آزار روحی و روانی من استفاده می‌کرد. به همین خاطر تصمیم به طلاق گرفته‌ام چرا که نمی‌توانستم این شرایط را تحمل کنم.

نظرها

اخبار بیشتر