شیخ ویسی: برابر نساجی بدشانس‌ترین بودم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. ورزشی
شیخ ویسی: برابر نساجی بدشانس‌ترین بودم

شیخ ویسی: برابر نساجی بدشانس‌ترین بودم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
دروازه‌بان شماره یک پیکان اعتقاد دارد بدشانسی بزرگی را در جدال با نساجی پشت سر گذاشته که منجر به اتفاقات آن بازی و دریافت چهار گل شده است.

وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان باتجربه پیکان در جدال با نساجی بعد از دریافت چهارمین گل، از سوی کادرفنی از زمین خارج شد و این دروازه‌بان اما مدعی است با دستیابی به روحیه اکنون آماده رقابت دوباره و موفقیت با این تیم خواهد بود.

شیخ ویسی درباره اتفاقات بازی با نساجی می‌گوید: بالاخره در فوتبال همه چیز به خصوص شانس دخیل است. در کنار شرایط آمادگی جسمانی و روحی مسائلی مثل شانس هم در کار است که می‌تواند برای شما یک روز خوب یا بد را بسازد. شانس را هم کنار بگذاریم من آن شب روی بد فوتبال را دیدم و اتفاقی که نباید، افتاد. این اتفاق را هم فراموش می‌کنم و به روزهای آینده فکر می‌کنم تا بتوانم با عملکردی بهتر نظر کادرفنی را جلب کنم و اشتباهم را به نوعی جبران کنم.

وی درباره اینکه آیا از نظر آمادگی روحی مهیای جدال با نساجی نبوده اینطور پاسخ می‌دهد: اتفاقا آمادگی خوبی داشتم و با تمریناتی که آقای میرزاپور برای ما تدارک می‌بینند در هر مسابقه‌ای با نهایت آمادگی حاضر می‌شویم. به هر حال این اتفاق افتاده و اینطور نیست که بخواهم بهانه بگیرم یا کسی را مقصر بدانم اما کیفیت توپ‌های لیگ به صورتی است که همه از شرایط آن آگاهی کافی دارند.

شیخ ویسی با اشاره به مشکلاتی که توپ این فصل دارد گفت: نمی‌خواهم زیاد بحث کنم اما موضوعی که ۹۹ درصد جامعه فوتبال در حال انتقاد از آن هستند را همه به خوبی می‌دانند و من چیزی نگویم بهتر است. سال‌های گذشته و در لیگ‌های دیگر هم مورد دیده شده که دروازه بان‌ها هم مثل بازیکنان اشتباه داشته باشند و این مشکل تنها معطوف به توپ نیست اما اگر مورد تایید فدراسیون و فیفاست ما مطیع هستیم و مثل همیشه قوانین را اجرا می‌کنیم.

خبری: آخرین اخبار ورزشی روز را آنلاین بخوانید

گلر پیکان درباره تعویض در بازی با نساجی بعد از دریافت چهارمین گل گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد و با آقای فرکی و آقای میرزاپور هم که صحبت کردم مشکلی نداشتند و اگر این تعویض بیشتر به نفع تیم هم می‌شد خیلی خوشحال می‌شدم اما در نهایت نتوانستیم کامبک بزنیم و شکست خوردیم. هیچ مشکلی با کادرفنی ندارم و امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقی نباشم و بتوانم بهترین عملکردم را برای تیم رقم بزنم و در خدمت پیکان باشم.

شیخ ویسی درباره شرایط این تیم بعد از دومین شکست پیاپی گفت: مطمئنم پیکان این فصل حداقل از پیکان فصل پیش نتایج بهتری می‌گیرد. تیم خوبی بسته شده و همه بازیکنان یکدل هستند. نتایجی که در دو هفته اول کسب کردیم ملاک نیست و مطمئنم که به عنوان یک تیم مدعی در هفته‌های آتی ظاهر خواهیم شد.

وی درباره جدال این هفته تیمش برابر شاهین گفت: با آنالیزی که مربیان از آنها دارند با دقت و کیفیت بیشتری در این مسابقه حاضر می‌شویم. برای پیروزی به این مسابقه می‌رویم. من هم آماده هستم و هر تصمیمی که کادرفنی بگیرد ما مثل همیشه اطاعت می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئوتیم استقلال که دیشب در سومین بازی خود مقابل تیم نفت مسجد سلیمان دومین تساوی خود را به دست آورد، هنگام خروج از ورزشگاه با اتوبوس، توسط عده‌ای از تماشگران مورد حمله قرار گرفت.

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

سانسور گرامیداشت یاد «دختر آبی» در صداوسیما +فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
همزمان در جریان مسابقه بین تیم‌های داماش گیلان و مس کرمان، هواداران داماش با خواندن سرودی یاد دختر آبی را گرامی داشتند. بازیکنان تیم استقلال تهران پیش از شروع بازی با نفت مسجدسلیمان، با پیراهن‌های ورزشی منقش به دختر آبی وارد زمین شدند و به سحر خدایاری ادای احترام کردند. ‏صدا و سیما بازی رو با تأخیر شروع کرد تا این بخش از مسابقه را نمایش ندهد. همزمان در جریان مسابقه بین تیم‌های داماش گیلان و مس کرمان، هواداران داماش با خواندن سرودی یاد دختر آبی را گرامی داشتند.

فیلم/ اشک‌های رونالدو به یاد پدر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ جنجال و درگیری پشت در رختکن استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
بعد از پایان دیدار تیم‌های نفت و استقلال هواداری که فرزندش را به داخل رختکن آبی پوشان راه نداده بودند به شدت عصبانی شد و حتی با تعدادی از عوامل تیم استقلال درگیر شد.

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف23 ساعت قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.

نظرها

اخبار بیشتر